Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 5

  • 65 514
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
Този е вкусен  Peace

# 16
  • Мнения: X
привет на всички  Hug
аз вече втори ден съм на кленов сироп, така и не успях да намеря Мадал Бал тук. Кленовият сироп има много приятен вкус и мирише на захарните петлета от едно време  Heart Eyes.
И сега имам няколко питанки  Blush
Мисля, да пия сиропа седем дни не за сваляне на кг, е имам два/три в излишък, а за изчистване на токсините. На моят кленов сироп никъде не пише какъв клас е, само че е 100 % кленов сироп от Канада. Ако не е клас C, ще има ли ефект? И вторият въпрос, пия сиропа само с лимон, подправките  важни ли са за процеса на пречистване или да си продължа без тях?

# 17
  • Мнения: 67
Здравей Pure, първо за сиропа- другите класове може да съдържат съвсем малко (ако изобщо съдържат кленов сироп) останалото е подсладители и оцветители, както и Бог.знае какво, така че няма да е пречистване в смисъла, в който ти се иска. За подправките-те са за раздвижване на метаболизма, така че не е лошо да слагаш макар и по мъничко. Успех от мен и хубав ден, както на теб, така и на всички останали "сиропирани" Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
Записче   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 142
Здравейте!
Трябва да призная- много съм непостоянна с диетите Embarassed Някога след като родих първото си дете правих "зелева супа", но бях много мотивирана и се получи, трябва да кажа, че не съм дебела по принцип. След второто раздане ми останаха 5кг, които трайно си поддържам. лятото свалям 2-3, зимата си ги качвам. Пробвах няколко диети, но безуспешно, но не заради диетите, а заради това, че нямах мотивация. Сега обаче трябва да се прочиствам спешно, не трябва да приемам никакви белтъчини и мазнини. От една седмица съм само на салата и череши. Проблема ми е здравословен. Та сега реших да форсирам нещата и да направя 10дневка на сиропа. Трябва да издържа, ще започна от събота, защото петък дъщеря ми е рожденик и не искам да ме питат на масата, защо нищо не хапвам. Онези 5кг, които си нося от 6г, ако паднат и те, ще съм пре-доволна.

Всъщност не знам дали да не започна от днес до петък на лек режим и после да продължа 10дневката. Вие как мислите? Може пък така да ми стане по лесен прехода?

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 958
Здравейте!
Трети ден съм на сиропа. Незная какво ще се получи, че имам доста за изхвърляне, но всеки минус е добре дошъл.
Успех на всички, които са се решили да се подложат на прочистването!

МИШЕЛ, според мен си на доста лек режим - салата и череши - за да се подлагаш на нащо повече. Според мен изкарайте рожденият ден на дъщеричката спокойно и след това можеш да започнеш.  Peace

# 21
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен,
днес започнах диетата с кленов сироп. Всичко добре, глада не ми е проблем, но ме мъчи адско главоболие. Как да се справя с него, помагаите, не се издържа...

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ще мине на следващия ден, когато се наспиш.  Peace Главоболието е нормално през първите ден на която и да е диета.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Само да кажа за главоболието, много вода го мори. Ама наистина изпивай големи количества, това е от изхвърляне на токсините, водата им помага да напуснат терена Grinning

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте, на всички аз съм нова тук, но реших да се включа в темата. Днес ми е пети ден от програмата, стартирах с начално тегло 73кг, през първия и втория ден свалих 2кг общо, но 3ти и 4ти ден са безуспешни, кантарът не мърда от 71 и се чудя дали да се откажа. Много ще съм благоарна ако ми дадете съвети нормално ли е това?  newsm78

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 958
milena_316, много индивидуално е свалянето на килограми. Но не е здравословно, да се свалят изведнъж. Щом като първите 2 дни е имало резултат, то бъди търпелива и изкарай режима докрай. При всеки режим има моменти на задържане, но следва ли се с постоянство, резултата не закъснява.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте отново, благодаря за съвета, ще направя програмата докрай, но вече съвсем се обезнадеждих днес бях отново 71кг.  #Crazy От третия ден имам мускулна треска, която вече затихва, може ли това да е оказало влияние? Ще съм благодарна ако някой ми отговори   bouquet

# 27
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Здравейте,

Днес гледах в Модерно, че Гарабитов направи показно как се бърка сиропа+нещо като упражнение. По този повод се зарових да видя повече за методиката на Гарабитов. Имам няколко въпроса:

1. anizi, ти от кой сироп пиеше - този на Гарабитов или от ДМ?
2. Някой от вас прави ли упражнения от тия на Гарабитов?
3. Може ли тези от вас, които са постигнали сериозни резултати, да споделят кой от колко е почнал, колко време е карал само на сиропа и после колко дни захранване и какво?

Предварително се извинявам ако тези неща са коментирани в някоя от старите теми, но тъй като моя приятелка преди време беше пробвала с кленовия сироп и не мога да кажа, че имаше резултат (а кг-мите при нея си бяха и още са си много), моля за малко повече инфо от постигналите успех.  Hug
Моля също така и тези, които не са постигнали успех да споделят, за да имаме представа и за тази страна на 'диетата'.

Мен лично силно ме притеснява това гладуване около месец и искам да добия по-пълна представа.

Благодаря   bouquet

# 28
  • Мнения: 1
Вчера си купих кленов сироп ( 250 мл ) Steeves Maples , или нещо такова, лимони червен лют пипер и от днес почвам диетата, в момента съм 76 кг  Embarassed и искам крайният резултат да е под 70, горе долу 65 .. искам да направя 10 дни, но тъй като ще го правя с още един човек, този сироп ще ни стигне за 2,5 дена Grinning така че ще купим поне още 3 и .. за 10 дена доста ще се изхарчим  Laughing

# 29
  • Мнения: 1
Тъй както го правя в голяма бутилка 1,5..  слагам 10 лъжици сироп, 10 лимонов сок и 1 голяма лъжица червен лют пипер, а аз не обичам люто .. и направо настръхвам като го пия, ужас утре ще го направя без или със съвсем малко лют пипер Sick и накарах една приятелка да го опита и тя каза че не люто, явно само на мен така ми се струва т-т

Общи условия

Активация на акаунт