Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 5

  • 65 507
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 142
Здравейте!
Издържах един ден Laughing
За сега желанието ми е да направя "пълната" версия, т.е 10дневка. Днес беше трудно, ходихме на гости на майка ми и баща ми, а там винаги има нещо вкусно, надявам се, че утре, ще бъде по-лесно (т.е днес). В случая не беше глад, а лакомия, глад не усетих. Засега се чувствам идеално.
Правя си дозата в 1.5л и пия още толкова вода, може и повече

# 31
  • Мнения: 173
Тъй както го правя в голяма бутилка 1,5..  слагам 10 лъжици сироп, 10 лимонов сок и 1 голяма лъжица червен лют пипер, а аз не обичам люто .. и направо настръхвам като го пия, ужас утре ще го направя без или със съвсем малко лют пипер Sick и накарах една приятелка да го опита и тя каза че не люто, явно само на мен така ми се струва т-т
Защо толкова много пипер ?????
На една доза/чаша/ се слага половин щипка от пипера  Peace
Не се мъчи така, и аз не обичам с много пипер.
От днес съм с вас, с Кленов сироп клас С  Embarassed

# 32
  • Мнения: 2 142
Svetlana_ , горе-долу заедно сме Simple Smile Аз съм с един ден пред теб. Успех!

Аз се чувствам чудесно  Wink

# 33
  • Мнения: 173
МИШЕЛ   bouquet
И аз бих желала да направя 10 дена...дано да успея  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 67
Здравей Випдивата, малко със закъснение , но все пак...на Гарабитов ми беше сиропа, не знам как е с другите сиропи.... Аз си задържах кг и много съм доволна и от 04.07. пак за да вляза във формата за моренце Simple Smile

# 35
  • Мнения: 152
Здравейте,
За диетата разбрах от 2 мои познати, едната свалила 8, другата 10кг, но те са много пълни -над 100 кг. Та, че действа сиропа на Гарабитов-действа!Правили са и някакви упражнения, които той им е дал, на индивидуална консултация с/у 50лв на човек. Аз не мисля да ходя на консултация, но като изпразним хладилника с мъжа ми я започваме и ще ви ъпдейтвам. На започналите-успех!
Много се надявам и на мен да ми действа/т.е да сваля 10кг/, защото преди правих 13 дни само на сокове и от 73кг паднах на 68,като очаквах 63 да стана, но сега след раждането съм 89кг  Embarassed
Имам идея да правим снимки, защото според книгата му действа и на клетките, та и кожата трябва да изглежда по-добре.

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 958
Тъй както го правя в голяма бутилка 1,5..  слагам 10 лъжици сироп, 10 лимонов сок и 1 голяма лъжица червен лют пипер, а аз не обичам люто .. и направо настръхвам като го пия, ужас утре ще го направя без или със съвсем малко лют пипер Sick и накарах една приятелка да го опита и тя каза че не люто, явно само на мен така ми се струва т-т
Не мила, аз обичам люто, но с червения пипер не можах да го пия. Само първият ден сложих червен пипер и ... приключих. От вторият ден съм с джинджифил.

Успех на всички!  Peace

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте всички, първо да ви се похваля, днес ми е 3-тия ден и засега съм - 3 кг ( знам че това не са мазнини или каквото е там .. а вода ) но въпреки това се чувствам страхотно, малко ме изкушават всичките тези пици по центъра, ресторанти,закусвални и т.н  но твърдо съм решила че ще се справя Simple Smile Svetlana_ ами да половин щипка ама като е в 1,5 л бутилка, еми не знам аз не мога да го пия така за това без него Simple Smile Успех на всички !! Hug

# 38
  • Мнения: 2 142
Ето ме тук. Жива, здрава и мотивирана Simple Smile Нямам главоболие, нямам апетит, но желание да хапна нещо не липсва, но ми се яде "на езика", не съм гладна. Тази вечер ми се появи друг здравословен проблем. Утре, ще ходя на лекар, не знам дали е провокирано от сиропа. Утре, пак, ще пиша

Успех на всички! Simple Smile  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 842

1.  Бъдете ентусиазирани.
Припомняйте си всички причини, които са ви накарали да започнете Програмата. Направете си списък. Помнете – вие сами сте направили този избор и ползата ще извлечете именно вие.

2.  Бъдете силни.
Следвайте стриктно изискванията на Програмата. Въздържайте се от друга храна и напитки освен подмладяващата напитка, слабителните чайове и водата. В редки случаи е допустимо диетата да се разнообрази с билков чай или сок от цитрусови плодове, но е добре тя да се спазва възможно най-стриктно.

3. Бъдете практични.
Редовното изпразване на червата е от изключителна важност. Приемайте достатъчно количество вода като добавка към подмладяващата напитка. Това ще помогне до голяма степен изчистващия процес. Използвайте също така слабителен чай и неконцентрирани билкови чайове.

4. Бъдете мъдри.
Останете физически и умствено активни. Продължете със спортните си занимания (но по-внимателно!), отдайте се на любимото си хоби, изследвайте нови хоризонти, запазете радостта си от живота.

5. Бъдете търпеливи.
Постоянствайте и помнете, че след 10 дни всичко ще приключи. Устоявайте на изкушението на обикновената храна и се придържайте към Програмата. Заслужава си!

6. Бъдете внимателни.
Осигурете си плавен преход към нормалния режим на хранене, като внимателно следвате инструкциите ни за приключване на Програмата.

7. Бъдете щастливи.
Запазете радостта си през цялото време. Нека приятелите, които ви обкръжават, я почувстват. Щастието ви ще направи света около вас по-красив.

Мисля, да пробвам. Peace

# 40
  • Мнения: 173
Ето ме тук. Жива, здрава и мотивирана Simple Smile Нямам главоболие, нямам апетит, но желание да хапна нещо не липсва, но ми се яде "на езика", не съм гладна. Тази вечер ми се появи друг здравословен проблем. Утре, ще ходя на лекар, не знам дали е провокирано от сиропа. Утре, пак, ще пиша

Успех на всички! Simple Smile  bouquet
Хехе, и аз така  Peace
Какво ти е, и защо мислиш, че е от сиропа  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 152
Днес ми е 1ви ден на сиропа-апетит нямам особен, но ми липсва кафенцето с мляко. Имам тежест в главата, но това ми е кръвното. Английската сол снощи беше много тегава... момичета трябва да издържим най-малко заръди английската сол!

# 42
  • Мнения: 152
Втори ден.. минус 2 кила.  bowuu но снощи имах ужасно главоболие-това от детоксикацията сигурно. Дано продължавам така и за напред. Praynig Момичета а вие упражненията правите ли?

# 43
  • Мнения: 173
Втори ден.. минус 2 кила.  bowuu но снощи имах ужасно главоболие-това от детоксикацията сигурно. Дано продължавам така и за напред. Praynig Момичета а вие упражненията правите ли?
Аз днес съм 5-ти ден - минус 4 кг.
Главоболието е от детоксикацията, изтърпи го, не пий хапчета  Peace
Аз не правя упражнения, един път седмично ходя по един час на народни танци.

# 44
  • Мнения: 152
Има специални упражнения на Гарабитов, които той дава, когато ходиш на консултация при него. Ще ги кача днес. А в книгата му пише, нищо да не се пие освен сиропа и вода (може чай от мента също), защото могат да забавят процеса на детоксикация. Да ви се похваля- не ми се и пуши Simple Smile Иначе браво на теб Svetlana_ . От колко кг стартира? Аз от 89кг.
[/quote]
 Аз днес съм 5-ти ден - минус 4 кг.
Главоболието е от детоксикацията, изтърпи го, не пий хапчета  Peace
Аз не правя упражнения, един път седмично ходя по един час на народни танци.
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт