РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ 5

  • 78 380
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 280
Имам точно кройка на  същите тролчета, но нямам скенер, а съм в чужбина...няма как да ти я дам.. аз си поръчах кройките и много бързо ми ги доставиха, ама още не съм шила тролчета, а и аз много ги харесвам...
Да ви кажа, че започнах една кукла... заек де..... от онези ужасните и страшните.. Аз не си пдадм по този тип кукли изобщо, но с щерка ми коменмтирахме,  че  колкото и да са уйасни , имат си своите клиенти и хората ги купуват , и то мноооого. Та Пиклата ми , нарисува един заек  и  ме помоли да съм го направела... и вчера се заех със  идиотският заек....Сега се върнах от работа , след малко го почвам пак... дано до утре да е готов и ще снимам..../че да си почвам Аз , каквото съм си наумила.... ooooh!/   Не харесвам такива кукли, филми, книги,  и всякакви "creepy dolls" ,
 "ugly dolls"... 

# 736
  • Мнения: 31
Ех, Пинкиии....

# 737
  • Мнения: 1 280
Нини, аз не съм момичето ,което шие тролчетата от същата кройка !  Нищо, че казваше,че сама си ги е измислила... Ако искаш , мога да ги пусна на ксерокс  кройките , и ако ми дадеш на лични адреса си, да ти ги изпратя в писмо... ще стигне за 7-9 дни .... е, няма да е веднага, но все пак ще ги имаш...вариант,е ,ако те устройва , ми пиши... Имам за трол4етата и за бебета тролчета , това е ,което си ордирах...

Бебетатат са тези


Сайта е този :  http://www.utes-trolls.com/index.htm
 Дано да съм ти била полезна.... И все пак ,ако не ти се занимава с чакане, или ордиране, мисля, че като разгледаш сайта на Уте , и изгледаш клипчетата в тубата, ще можеш веднага даопиташ нещо да направиш...Много са готини... дори и плат си взех и  така и не седнах да направя поне едно....хубаво,че ме подсети..... Hug
Ето и фейс бука и : http://www.utes-trolls.com/index.htm
  Намерих ти една схема за крийката на главата  в нета, пак е от нейна страница, а тя има и блог....пише го в страницата и...

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 08:09 от Pinkito

# 738
  • Мнения: 1 842
Mного красива тема! Искам да я следя. Ще отваряте ли нова тема?

# 739
  • Мнения: 31
Пинки, идея нямаш как ме зарадва. Hug
Ще ти пиша.


Много вдъхновени на всички момичета желая.  bouquet

# 740
  • Мнения: 1 280
Нини, не знам дали  шиеш, но имаш уникални рисунки, голяма красота.. поздравявам те !  Hug
Отивам на работа и утре ше ми е много заето, но в петък ще ти изпратя всичко по пощата , за 1 седмица ще са при теб.  Hug В тролчетата се слага арматура,ще прегледам кое как точно беше и ще ти кажа , но не е трудо! Ти с тези заложби и рисунки съм сигурна,че ще стане страхотна кукла ! Как се научи да рисуваш толкова добре?Прочетох,че си самоука....Ти си талант миличка, и трябва да го разпръскваш във всички направления !  Hug Heart Eyes Моят заек чака дрехи..
  Слабе, твоята прекрасна кукла ще си има другарче ! /от същият отбор.. Wink/   Само дето твоята кукла е прекрасна !  Hug Хайде момичета ,казвайте кой какво шие...
Гледах едно  интервю с един от най добрите майстори на кукли / но работи с фимо, е не фимо а скулпей../ та той казва, че истинският творец , ,/ който има бизнес де...../, трябва да прави по 1 кукла на седмица ПОНЕ... Crazy/ Но нека да  добавя, че не е Мама и едва ли има нашите грижи, като : на работа, готви,пазарувай, деца ,мъж и т.н.... От 1 ви реших да се пробвам и аз с по 1 кукла на седмица..Много смело, нали  Hug   ?
Ако помните моят Оху Боху, на страница 34-36 някъде беше...продадох го доста бързо...накупих нови материали, и сега и те чакат....за следваща кукла от този клас....3 готови глави имам, различи, и чакат и те...  ooooh!

# 741
  • Мнения: 31
Значи и в куклоправенето е като в рисуването... всекидневен труд  ден едва ли не, за да има високи резултати..

Аз рисувам на големи паузи, всъщност от две години  се върнах към него без  съвсем да съм очаквала нещо, беше си неосъществена детска мечта. Не съм учила , да ,Пинки.. просто е по - силно от мен.
Благодаря..... думите ти  радват. Heart Eyes


а какво е скулпей?

# 742
  • Мнения: 1 280
http://www.dickblick.com/products/super-sculpey/     Полимерна глина, като фимото, но много по хубава....Има я в най различни видове, има и специална за кукли , различни цветове..това е .

# 743
  • София/Варна
  • Мнения: 105
А-аа, това за по една кукла на седмица и аз го мога - ако имам чистачка, готвачка и бавачка! Не по една ами по две сигурно ще правя! Wink

# 744
  • Мнения: 1 280
Мили момичета, позволих си да пусна     НОВАТА ТЕМА - 5 [/color]
Заповядайте всички , с много нови идеи и свободно време !  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731601.new#new

# 745
  • Мнения: 34
Здравейте, да се включа и аз Simple Smile
От скоро започнах да правя ръчно изработени играчки и възгланички. Ето  линк към страничката ми, на която съм качила и снимки Simple Smile
https://www.facebook.com/pages/Lim%D0%90rt-HANDMADE/650574784985668

Искам и да попитам тези от Вас, които шият от къде си купувате разнообразни платове в София? Зная няколко места, но са в общия случай еднакви...

# 746

Общи условия

Активация на акаунт