На море в Турция - тема 19

  • 154 801
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 10 613
Пипинс, чаках те с нетърпение. Благодаря за подробния репортаж. Hug

# 391
  • Мнения: 262
Пипинс,  bouquet Много полезен пост.

# 392
  • София
  • Мнения: 6 559
Пипинс, отказа ме от Туран принс уърлд за догодина Simple Smile

# 393
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз се отказах от целия район като цяло, макар и хотелите там да са прилични (почти всички).

Забравих да отбележа, че нашият гид - българин, който трябваше да дойде на инфото в 18 часа, така и не се появи. Пътувахме с ТЕЗ тур; и при двата трансфера девойките бяха рускоговорящи, които бяха възмутени как, аджеба, по-голямата част от автобуса не знаят руски език. Подобно поведение е недопустимо (какво са се развъзмущавали, не сме 16 съветска република, все пак). На връщане дадоха анкетни карти за попълване само на тези, които казаха, че разбират руски, защото имали такива само на руски.

# 394
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Като чета за тези камъни...
Я кажете как е плажа на този хотел ARYCANDA DE LUXE RESORT 5*? На снимките се вижда пясък, ама морето  newsm78

# 395
  • Мнения: 0
Пипинс,
и ние се  бяхме спрели  на този хотел в крайна сметка.Въпреки че в началото искахме пъсъчен плаж, условия да поплуваме в морето и добри заведения за вечерта след като разгледахме  някои идеи и предложения за Белек,ни се видяха изсилване за нас. Млади хора сме /съвсем не луди както някой писа/, без деца,но  цените са високи за обичайния ни стандарт на живот и Clubhotel Turan Prince World изглеждаше разумно предложение,препоръчано за връстници,което можехме всички да платим и да бъдем заедно компанията.
Моля те,кажи какво точно разочарова младите хора там ?

# 396
  • Мнения: 242
арт Ина , като писах "луди млади" не съм имала предвид клинично състояние. Имах предвид хора, които искат да се забавлят много и чиято енергия не секва за миг.

# 397
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Въпросните млади хора не са никакъв критерий за мен.
Това си бяха, извинете за израза, диви селяндури.
А какво конкретно не им е харесало, не знам, не съм контактувала с тях, в автобуса на връщане не спряха да мърморят, че били недоволни (от там и разбрах, защото гласовете им гърмяха в автобуса), стаята била ужасна, стара, вмирисана; много деца (това е вярно, пълно е с деца - бебета, малки-големи; но то се чете, преди да се плати, затова и го избрахме ние този хотел). Нямало забавления като за тях (т.е., луда чалга до зори) и слава Богу, че няма.
Не знам защо не са казали на рецепция, че не им харесва стаята и имат претенции. Като има недоволство, на момента се реагира.

Спряхме пред Роял Алхамбра (Чолаклъ), за да вземем две семейства, същите младежи започнаха да коментират "ей, на, т'ва е хотел". Само кат' видиш С-класите, спрени отпред, и яките джипове, ти става ясно, че е хотел та дрънка, а пред нашия егати смотаните кю седмици".

Ако не ви е проблем по-дългия трансфер и камънаците в морето, както и не обръщате внимание на руснаците, ще си изкарате супер. Сигурна съм.

# 398
  • Мнения: 7 605

Спряхме пред Роял Алхамбра (Чолаклъ), за да вземем две семейства, същите младежи започнаха да коментират "ей, на, т'ва е хотел". Само кат' видиш С-класите, спрени отпред, и яките джипове, ти става ясно, че е хотел та дрънка, а пред нашия егати смотаните кю седмици".

 Joy Joy Joy Joy Това е култово!

Пипинце, радвам се, че сте останали доволни  Hug

Щом до плажа - тази година ходих пеш от хотела ни в Сиде-Соргун до стария град на Сиде, минахме по плажа. Трябва да кажа че участъкът пред нашия хотел беше най-хубавия - пясък, чист, без камъни, ама никакви, обувки щяха да ни бъдат тотално излишни, но на няколко стотин метра, ситуацията беше съвсем различна. За това лично аз вече няма да коментирам плажа в някой курорт, а само участъка пред хотела  Peace

# 399
  • София
  • Мнения: 6 680
Този хотел беше през няколко от нашия и съпругът ми се разходи до него пеша по плажа, каза, че пред него върху нормалния пясък от плажа са насипали бял, за да не ти пари на краката.   Simple Smile
http://www.maxxroyal.com/en/Photo-Video-Gallery#17

# 400
  • София
  • Мнения: 1 833

.....Забравих да отбележа, че нашият гид - българин, който трябваше да дойде на инфото в 18 часа, така и не се появи.......


Пипинс, ако говориш за дата 23 Юни - гида (НикАлай) си дойде на срещата.  Laughing Wink

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 20:11 от Home raider

# 401
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, препоръчаха ми хотел "Атлантик" в Кушадасъ. Има ли някой впечатления от него?

# 402
  • Мнения: 0
Пипинс, а понеже обичаме да щъкаме и разглеждаме, има ли природни или исторически забележителности наблизо, които да сте посетили и си струват?
 НДимитрова, голям смях падна  с диагнозата.

# 403
  • Мнения: 1 286
За Атлантик писах няколко пъти и тук, и в други теми. Ние сме много доволни от там, върнахме се преди две седмици и още ми е в главата, беше супер , изкарахме си страхотно и горещо го препоръчвам!

# 404
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
.....Забравих да отбележа, че нашият гид - българин, който трябваше да дойде на инфото в 18 часа, така и не се появи.......
Пипинс, ако говориш за дата 23 Юни - гида (НикАлай) си дойде на срещата.  Laughing Wink

Не знам кое точно е смешното, но, да, за този ден говоря. В 18,10 го нямаше. Не видяхме никого (дори и от пътуващите в автобуса). Повъртяхме се и си тръгнахме. Ако е дошъл по-късно или срещата се е случила по-рано, ок.
И защо НикАлай? Нали, уж, българин трябваше да е? (поне така каза девойката от трансфера)

Исторически забележителности има в Сиде. Градчето е много приятно, прилича малко на стария Созопол, има останки от двореца на Аполон, има добре запазен амфитеатър. Но до там директен транспорт няма (както е напр. от Соргун, Чолаклъ...) Природни забележителности - водопадите на Манавгат. Но трябва да отидете до самия град и от там да вземете друго превозно средство. Самият район Казълаач е некомуникативен. Друг вариант е с такси, но е скъпо (поне за мен).

Общи условия

Активация на акаунт