Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 2

  • 69 621
  • 731
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 11 984
Зизу  Hugти и тук ли си бе джанъм помислих че съм объркала темите с Фатма hahaha

Стигнах точно до кафето за годежа сега ще гледам кандидат зетя,а Хазар си е мачо отвред Crazy

# 436
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тази Дилян май само да циври знае,аман от мрънкането и и смъркането на с***ли,че за капак и дубльорката е връХтЪ #Crazy
Еми кво нема да реве...сестра й и даваше полезни съвети, ама Хазар - бонбон...а тая кат не знае за какъв съсел ще я оженят...права е женицата. Joy hahaha
Абе тя и сестра и не знаеше за кой точно ще я женят ама като го видя бързо кандиса/ то май всеки би кандисал/
А пък годеника на Дилян един такъв смотан ,мустакат като котарак
Ооооооо, аз кандисах преди да разбера, че е свободен. А, оня мухал...мноооу грозен. Добре, че тате не даде невестата. #Crazy
Ресул завалията първо показа всички пломби...после замре... hahaha hahaha hahaha

# 437
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу  Hugти и тук ли си бе джанъм помислих че съм объркала темите с Фатма hahaha

Стигнах точно до кафето за годежа сега ще гледам кандидат зетя,а Хазар си е мачо отвред Crazy
и тук  и там....аз кат Вурал и МУстьо...прелитам през измеренията... hahaha hahaha hahaha

# 438
  • Мнения: 11 984
Боже бат'Ресул като гризана ябълка озъбен от радост,а зетя  и той убавец по скалата на бат'Ресул,2-3 място след него ooooh!

как само помръкна моя любимец Cry,Азан-бей нищо не разбира Thinking

# 439
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Боже бат'Ресул като гризана ябълка озъбен от радост,а зетя  и той убавец по скалата на бат'Ресул,2-3 място след него ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 440
  • Мнения: 14 830
 Бащата на Зилян постъпи много правилно като не я даде. Според мен той познава много , ама много добре децата  си и вижда ,че Дилян няма силата на сестра си да издържи на един такъв брак/ макар ,че ако годеникът беше убавец  като Хазар май съвсем хубаво ще си издържи/

А Мехри като обича толкова съпруга си що не ми измие поне косата

# 441
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бащата на Зилян постъпи много правилно като не я даде. Според мен той познава много , ама много добре децата  си и вижда ,че Дилян няма силата на сестра си да издържи на един такъв брак/ макар ,че ако годеникът беше убавец  като Хазар май съвсем хубаво ще си издържи/

А Мехри като обича толкова съпруга си що не ми измие поне косата
Ееееее, тате показа многократно, че е фен на зетя...че то кой ли не е....яле па я... Whistling Whistling

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 18:07 от Зизу

# 442
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Казах Ви аз, че Хазар е най-хубав от всички в Медиат вчера, ама Вие не ми повярвахте.  Laughing  Там май състезанието по красота го води Ресул.

# 443
  • Мнения: 188
Бащата на Зилян постъпи много правилно като не я даде. Според мен той познава много , ама много добре децата  си и вижда ,че Дилян няма силата на сестра си да издържи на един такъв брак/ макар ,че ако годеникът беше убавец  като Хазар май съвсем хубаво ще си издържи/

А Мехри като обича толкова съпруга си що не ми измие поне косата
Почакай малко,не само косицата му ще измие.

# 444
  • Мнения: 14 830
Бащата на Зилян постъпи много правилно като не я даде. Според мен той познава много , ама много добре децата  си и вижда ,че Дилян няма силата на сестра си да издържи на един такъв брак/ макар ,че ако годеникът беше убавец  като Хазар май съвсем хубаво ще си издържи/

А Мехри като обича толкова съпруга си що не ми измие поне косата
Почакай малко,не само косицата му ще измие.
Да не му отреже главата в старанието си hahaha hahaha

# 445
  • Мнения: 11 984
Азан и Хасан ми харесват като родители,особено бащата на Зилян има много мъдрост в думите му,които за жалост не стигат до сина му.
Скрит текст:
Имайки в предвид травмата от убийството в детските години на Ресул,може би реакциите му са в резултат на преживения стрес..

# 446
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Бащата на Зилян постъпи много правилно като не я даде. Според мен той познава много , ама много добре децата  си и вижда ,че Дилян няма силата на сестра си да издържи на един такъв брак/ макар ,че ако годеникът беше убавец  като Хазар май съвсем хубаво ще си издържи/
А Мехри като обича толкова съпруга си що не ми измие поне косата
Почакай малко,не само косицата му ще измие.

Те скоро ще я сменят с една дето прилича на проскубана кокошка. Ще си бъдат лика прилика с Ресул.

# 447
  • Мнения: 14 830
Казах Ви аз, че Хазар е най-хубав от всички в Медиат вчера, ама Вие не ми повярвахте.  Laughing  Там май състезанието по красота го води Ресул.

Еми така си е -Ресул като син на най заможния човек си е мистър Мидяд

# 448
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Азан и Хасан ми харесват като родители,особено бащата на Зилян има много мъдрост в думите му,които за жалост не стигат до сина му.
Скрит текст:
Имайки в предвид травмата от убийството в детските години на Ресул,може би реакциите му са в резултат на преживения стрес..

Славена каквато и да е тази травма нататък той не спира да твори всякакви идиотщини, просто не е само тя. Има и голяма липса на акъл.

# 449
  • Мнения: 1 252
Аз нещо не схванах, нали дъртите уреждат това свиждане - да аресат щерката , дет' се вика и да я пласират, дан тежи на бюджета. И аз досущ като Ресул се изненадах , че тати не я даде. Той като си познава щерката защо изобщо го организира мероприятието?

Общи условия

Активация на акаунт