Красотата на земята сме събрали във цветята !

  • 53 725
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Цветкова, Харесах си една поставка, от тази снимка

Може ли малко обяснения и снимка в по-близък план! Прилича ми на правена. Горе-долу схванах идеята, но за всеки случай!...

# 16
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
 newsm51 за новата тема. Много красоти сте показали, момичета   bouquet

От мен цветния данък след няколко дни  Blush

# 17
  • Мнения: 32
Цветкова, Харесах си една поставка, от тази снимка

Може ли малко обяснения и снимка в по-близък план! Прилича ми на правена. Горе-долу схванах идеята, но за всеки случай!...

За коя поставка става въпрос?

# 18
  • Мнения: 883
Малко грубо от моя страна, но не измислих как да я обясня-
http://storage4.album.bg/328/2557_cc704_29607684_0f4d8_29610974.jpg

# 19
  • Мнения: 32
Малко грубо от моя страна, но не измислих как да я обясня-
http://storage4.album.bg/328/2557_cc704_29607684_0f4d8_29610974.jpg

Това е някаква стара етажерка,която се намерих в мазата,мисля че е за баня.Аз обаче й намерих друго предназначение. Laughing

# 20
  • гр.Златица
  • Мнения: 85
Скоро не съм пускала нищо при вас - ето малко цветен данък от моята градинка :













# 21
  • Мнения: 7
Здрвейте!
Ех, че са ви хубави данъцитеее... Hug
И аз - с цъфнал микс hahaha


сложих на снимката само тези, които за пръв път ги имам...
 долу в ляво още не е цъфнало и не знам какво ще е, другото подобно се оказа копък, но ще спестя снимката му. Laughing

# 22
  • Мнения: 7
Записвам се с най-цъфтящия си кактус.
...
и аз....


 Hug а белият сега се гласи за втора реколта- с три цвята едновременно

# 23
  • Мнения: 458
Нареждам се и аз , данъка ще го платя утре, обещавам и лихвите ще си покрия Heart Eyes  bouquet Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 204
Аз пак да досадя с малко снимки от днес.Оказа се ,че ми ецъфнало единственото останало коренче от нолана.Сях си семенца и ми оцеля само едно ,не очаквах такъв приятен син цвят.

малко комбинацийки,петуния,лобелия и латинка

петуния и лобелия


сакъзчета и лобелия

# 25
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Супер са комбинациите denimaHeart Eyes
Да ви се оплача! Sad Толкова е горещо, че като гледам, май ще се наложи да си поливам цветенцата по 2 пъти на ден! Ужас! А латинката направо изгоря  ooooh!. Днес я преместих на перваза на прозореца да е на сянка, дано живне  Praynig! Иначе от коренището има избило бебе-латинка, но "майката" е със страшно пожълтяли листа и няма нови цветове.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 204
Благодаря Професорка,имам и още ама още не са нацъфтяли всичките.тази година от липса на място и наличие на повече разсади,да не останат ръгах къде,каквото сваря LaughingДаже не на всички знам и цветовете,щото уж се водеха микс  Simple Smile
Петуниите и лобелията ги поливам сутрин и вечер,иначе клюмват.Особено тези които ми са на много слънчево.Върбинките също.А снощи едно цветенце направо ми се беше спарушило и мислех ,че си е заминало ама като го полях и се вдигна.
Вчера и днес беше голяма жега.Примъкнала съм към 20 литра вода ,че май и повече за двете тераси Rolling Eyes малии сега като се замисля,ще влезем в преразход,освен да пестя от къпане hahaha

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Каква хубава тема- Мариета   bouquet
Всички сте показали чудесии за новата тема!
От мен- не -кичестата теменужка, която реши да се кичи! Изкарва вече втори кичест цвят, а отгоре на всичко е и със страшно едри цветове.

 Сега започвам да се оплаквам- едната ми теменужка се оказа нападната от нещо, което не знам и аз какво е- трипс ли е, какво. В резултат й махнах всички цветове /те бяха поразени/, тя сега реши нови да вади. Дано те са здрави.  Praynig Имам и още една, за която се съмнявам, че също е болна и съм я отделила- дано й се размине, на другите също. И то да беше само това- купувам си пръст да пресаждам и засаждам след уверения на продавачката колко е качествена, и как тя я използва за цветята в магазина. Че намерих парче стъкло- как да е, но бялото червейче ми дойде в повече! Уж гледах много внимателно, а вече бях пресадила една сенполия, много хубав сорт, и сега дано да не я нападне и нея нещо, защото направо вече  #2gunfire
Та така, не ми върви с китките нещо напоследък. Днес боднах в пръст -друга , разбира се - три листенца от много красиви сортове сенполии, стискайте палци да се захванат  Praynig

# 28
  • Мнения: 274
Записвам се  Peace  ненадминати сте!
И от мен малко дънък от моята градинка



И при нас е жега и от няколко дни поливам и сутрин и вечер....denima, разходът е голям  Laughing , покрай цветят и аз намазвам  Wink

# 29
  • DE
  • Мнения: 2
vesselaa, прекрасни са!
А на втората снимка розовото азалия ли е или греша?

Общи условия

Активация на акаунт