Цистит + възпаление

  • 940
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте. Моят случай е следният: зимата ходих на гости при моя приятел в северна държава. Разбирате, че още от началото имахме бурни изживявания и на 3-я ден получих Цистит и някаква странна болка (ако мога така да го нарека) сякаш в самото влагалище. След 3 дена на мъки, тъй като не искаха да ми дадат нищо от аптеката, цистита почти си мина, а с него и тази болка. Нямаше нищо друго - нито течение, нито странен мирис и т.н.
Когато се прибрах в България първото нещо, което направих разбира се, беше да отида на гинеколог. На изследването за урина излезе цистит, а на микробиологията - много високи нива на левкоцити, но никакви бактерии или нещо подобно. Предписаха ми Флажил, свещички и хапчета,  всичко беше наред. После ми направиха изследване само на урина и нямаше отклонения. Лекарят ми каза, че всичко е било от многото секс и студеното време.

Сега обаче вечер след работа пак имам някакво неприятно усещане във влагалището като това от зимата, но много много по-слабо. Възможно ли е да имам нещо, което да не е открито при първоначалното изследване или е възможно да е някакъв дискомфорт заради времето и т.н. въпреки че имам много добра лична хигиена? Дали трябва пак да отида на лекар за всеки случай, така да се изразя?

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте, Elle_na,

За да се установи причината или причините за Вашия дискомфорт и оплаквания, препоръчително е да се консултирате отново със специалист по акушерство и гинекология.


Д-р Ралица Милчева

Акушер - гинеколог, АГ болница "Д-р Щерев"

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт