Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Привет и от нас и честита нова темичка  Hug
Кате-о-м  Съни стискаме палци  Peace

# 16
  • Мнения: 3
айде и аз тук Hug

# 17
  • Мнения: 204
ето ме и мен с бебонка в новата ни късметлийска темичка  Wink
За КАТЕНЦЕТО и за СЪНИ много много кураж и колкото може по-леко да ви е на вас и бебешоците!

# 18
  • Мнения: 8
здравей те и отмен в новата ни темичка  Simple Smile  bouquet
malinka_a стискам палци всичко да се нареди и да излекуваш бактерията  Praynig

# 19
  • Мнения: 57
Запис и от мен.
Да се напълни темата с пухкави бебоци и много настроение!

Момичета, аз пък съм свалила килограми и не знам да се радвам ли, да се притеснявам ли. Днес ще питам доки.

# 20
  • Мнения: 32
Нинс аз лично ще се пробвам нормално.Нашата главичка преди 10 дни беше 98мм при средни нормални стойности 96мм(за съответната седмица),но според мен не може много да се вярва на тези измервания и най-лекото трепване дава отклонение,същото е и с кг.Но освен главичката има значение и таза ти и дали ти е първо или второ раждане и т.н., ако доктора ти смята,че е по-добре да си секцио и ако му вярваш-довери му се.Дъщеря ми се роди с обиколка на главичката 34см,което до колкото разбрах (от чичко Гугъл) е около 10-10,5мм диаметър главичка...ами лесно я родих.
Важното е всичко да мине добре!  Hug

# 21
  • Мнения: 2 401
Съни, Катя, всичко да е успешно!
Благодарности за новата темичка, дано да е пълна с хубави новини!
За обличането на бебенцата според мен трябва да се проявява и усет, защото и прегряването е много опасно за тях, ако е като днешните температури съвсем нормално е да е с рокличка или само по боди с късо ръкавче. За температурата в къщи мисля, че 23, 24 градуса е достатъчно, защото аз така или иначе не мисля да извеждам бебока като навън стане горещо само рано сутрин и късно вечер в горещините!
Мелина, при вас наистина е доста хладничко, в цялата страна ли е такава температурата или вие сте по на север?

# 22
  • Мнения: 0
честита нова темичка и от нас!
Mpeeva аз тази диета я гледам повече като начин на хранене,повече спазвам разделността иначе знам,че няма веднага да се свалят.Аз също спортувам и затова дано доки да не ми каже секцио защото вече толкова много ми се тича,че имам чувството ,че след като се възстановя ще изтичам селия свят
sunny2012 и аз бях свалила 2 кг ,но бебка пък беше качила и доки каза,че няма какво да се притеснявам.Притеснение има,когато сваляш и бебето също сваля или не качва.
Ние вече си купихме легло,количка и дрешки за изписване и вече малко се стреснах,че си дойде времето,а като че ли до сега не осъзнавах колко малко остава..

# 23
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Благодаря на всички за пожеланията! Ето нещо разхладително в жегите

Малинка_а бързо да се оправяш  Peace

# 24
  • Мнения: 15 035
Хайде да ни е честита. Само здрави и пухкави бебоци да записваме в нея!

# 25
  • Мнения: 0
Цоп и от мен в прекрасната ни нова темичка! Да си я напълним с хубави и здрави бебки и бебоци!

Кате, Съни стискам палци и чакаме добрите новини! Hug

Малинка, сигурна съм, че ще излекуваш бактерията мила, успех! Hug

Да се отчета и аз от вчера! Тоновете на бебковци бяха добри, макар и достя се гъзориха и двамата, не им хареса да лежа по гръб, защото единия притиска другия. И конракцийки имаше доста на диаграмата, ама това е положението. После бяхме на преглед, единия момък е 2330 а другия 2275, горе долу си отговарят на седмицата, макар и растежа вече им е забавен. Доки каза, че е нормално като са две. "Само не знам"- вика доки - "как ще му намерите жена на тоз, много е надарен" -вика-" ще трябва по съблекалните да се крие да не комплексира другите мъже"  Joy Като го чух така се смях, а аз треперя в същото време какво ще ми каже... Та това е за сега, каза да продължавам да лежа и ако устискам още две седмици ще е програма максимум! Утре съм в ТК да ми дадат указания за секциото и да се уговоря с докторката, която ще ме изражда.

Николаева, ЧРД, леко раждане и здраво бебче! Hug

Момичета, днес получих дрешки, които купих от един сайт, много съм доволна, на живо са точно това, което исках Mr. Green!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Много хубава нова темичка си имаме,браво Hug
Заглавието е страшно нежно и много на място Wink

Николаева,да си жива и здрава и скоро да гушкаш най-сладкото и послушно бебче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Малинка,стискам палци всичко да е наред и да се отървеш от бактерията бързо.
И аз утре съм в ОБ на среща със Жекова,да обсъдим раждането и видим как и кога ще ходя на тонове след това до края newsm78

Днес ходих на лекции в Мола на Стамболийски.Много интересно беше,за вредните съставки в козметиката и за истинската БИО козметика на нашия пазар.Много се замислих какво ползваме ежедневено и с какви химии се обграждаме Tired

След това наминах и през Вис Виталис и най-после си купих комплектче за исписването newsm44.Исках аз да си го направя,но всички роклички,които гледах,са си доста големки,въпреки размера Ню Борн.Рокличката в комплектчето е много сладка-розово и бяло,към нея има тъничък чорапогащник/тесни ританки Joy/,боди,ръкавички,баретка,обувчици и много хубава пелена с калъфка/не,че ще трябва калъфка Mr. Green/.
Купих на бебка и аспиратор за нослето,комплектче с ножичка,нокторезачка и пилички и за мен подплънки за кърмачки.Останаха ми само превръзките за родилки,но бяха свършили във Вис Виталис/взела съм 1 пакет нощни,но искам и едни специално за родилки за всеки случай/.

В събота ще ходим да купим матрачето и да капарираме количката и сме готови вече Laughing

Сега пера първата пералня бебешки дрешки.До преди малко рязах етикети,направо свят ми се зави,ама пък е много приятно Grinning Като гледам,4-5 перални ще напълня сигурно newsm78

За срещата,много кофти,че стана така. Вярно,че е доста горещичко,но може да се видим все пак-може в някой МОЛ на хладно.
Аз в петък ще ходя в The Mall на лекция от 10.00 часа,ако има още някой желаещ,може да си направим една срещичка преди или след това?

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Да ни е честита новата темичка! Да се пълни с пухкави бебчета и хубави новини! Hug
Малинка, стискам ти палчета. Hug
Звездичка, ами горе-долу в цялата страна е така. Ние сме по на север, но не съвсем, някъде под средата(на ушичките на тигъра). Пък сме и на морето(на остров), което смекчава доста температурите. Целогодишно са в един диапазон и рядко има минусови темп. В района на Осло има повече топли дни, а в планините пада доста под нулата зимата. Но в общи линии си е хлад в цялата страна. Simple Smile
Честити покупки на nelinadg и Ками! Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 534
nelinadg  ,същото коментират и за моя хубавец Mr. Green.Даже миналата седмица, като бях на доплера ,докторката така му се изкефи ,че ми го снима.Вижда се супер ясно какво е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт