Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 5

  • 62 694
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 33
Днес Коновалова ми се обади и ми каза че и 3 те не са оплодени  Cry .Днес щели да пробват да ги оплодят ИКСИ такова нещо възможно ли е? Нали яйцеклетките живеят 24 часа ?На някой случвало ли му се е?И ми каза че утре ембриолозите щели да ми се обадят за резултата

# 721
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Днес Коновалова ми се обади и ми каза че и 3 те не са оплодени  Cry .Днес щели да пробват да ги оплодят ИКСИ такова нещо възможно ли е? Нали яйцеклетките живеят 24 часа ?На някой случвало ли му се е?И ми каза че утре ембриолозите щели да ми се обадят за резултата

CILEK  Hug Hug Hug Hug
Мила не съм чувала такова нещо, направо ми е много странно не се оплождат примерно ивнитро минават 2 дни и решава да ги опладят ИКСИ  newsm78 Правилно ли разбрах  Thinking Thinking Божеее

# 722
  • Мнения: 33
mierin пункцията ми беше вчера в 9 часа а тя ми се обади днес към 11 часа.Минали са 24 часа

# 723
  • Мнения: 1 988
cilekы и на мен ми звучи странно  newsm78 ама незнам. те принципно нали ги съхраняват в някаква специална среда, ама пък чак сега да ги пробват икси  newsm78.
миличка утре като се чуеш с ембриолозите ги разпитай подробно. те могат да ти дадат точен отговор. стикам палци  Peace

# 724
  • Мнения: 33
Имам още надежда до утре незнам.По принцип до колко дена се обаждат дали се оплождат

# 725
  • София
  • Мнения: 280
CILEK, според мен трябва утре сутринта да ти се обади Коновалова  Rolling Eyes

Не знам, имам усещането, че "не си учи домашното" тази жена  Thinking

При положение, че преди един цикъл сме правили опит, знаейки резултата...  newsm78 - същия протокол, същите медикаменти... сега ми казва - този път ще успеем, лигавицата ти е добра  #Crazy Rolling Eyes ква лигавица, кви пет лева, аз въобще до трансфер не стигам - проблема е в малкото яйцеклетки и оплождането им  Rolling Eyes Cry #Crazy

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 20:06 от blessed**

# 726
  • Мнения: 33
И според мен проблема е в малкото яйцеклетки.Имах 9 фоликула тя ми каза че не ги е пунктирала всички било опасно за мен защото съм с тубарен фактор.от 3 те 1 да се оплоди за нас е достатъчно така ми каза.Ето че нито 1 не се оплоди.Ох незнам вече какво да направя.От 10 дена съм в София 500 лева само за хотел съм дала.То не само за хотел но и морално не издържам вече.Но на лекарите това не им пука.За тях колкото повече опити толкова повече пари.

# 727
  • София
  • Мнения: 280
 newsm78 странно ми звучи това, с пунктирането  Rolling Eyes

иска ми се да те успокоя някак, утре предполагам ще знаеш каква е ситуацията  bouquet
желая ти успех! Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 20:01 от blessed**

# 728
  • Мнения: 2 512
Силек обясни ли ти какъв е проблема за теб - 9 фоликулаБ?????
 newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

аз също съм с тубарен фактор и не би трябвало да има проблем  Naughty разпитай утре по подробно
Пожелавам ти Успех  bouquet

# 729
  • Мнения: 2 153
Защо не са се оплодили тези яйцеклетки? Ако не и трите поне две, или една трябваше да са се оплодили??? Да не са объркали нещо ембриолозите? Това с ИКСИто след повече от 24 часа ми прилича на отчаян опит да не се изпусне трансфера и опита.....На мен лично Коновалова ми изглежда точен човек и не ми се вярва само заради парите да е всичко, може би имат нещо впредвид след като са предложили този вариант....
Стискам ти палци да се случи чудо и да има оплождане и качествен ембрион за трансфер...

# 730
  • Мнения: 281
И аз не разбирам и какво като си с тубарен фактор?И аз съм.Имам само една тръба и то запушена..е казаха ми ,че пропускала около 20 процента - е как изчислиха.Имах 25 фоликула защото имам и ПКЯ , но  ги извадиха всички.Как така ще остави някои - еми ако порастнат и станат кисти?
  Ако нямаш доверие на лекаря го смени.
Иначе между 1 и 2 опит имах разлика 2 цикъла и започнахме .Забременях и родих от 2 опит.
  Не забравяйте по Коледа стават чудеса  Hug  Искам да виждам само положителни  тестчета,а тези които не са успели не унивайте следващият път ще е вашият .
 Между другото и аз не съм чувала за такова нещо да не се оплодят и да ги иксират после? Thinking
   

# 731
  • Мнения: 33
Струва ми се че чакам чудо но незнам.Все още никой не ми се е обадил чакам Cry.Ще ви пиша за резултата

# 732
  • София
  • Мнения: 16 691
И според мен проблема е в малкото яйцеклетки.Имах 9 фоликула тя ми каза че не ги е пунктирала всички било опасно за мен защото съм с тубарен фактор.от 3 те 1 да се оплоди за нас е достатъчно така ми каза.Ето че нито 1 не се оплоди.Ох незнам вече какво да направя.От 10 дена съм в София 500 лева само за хотел съм дала.То не само за хотел но и морално не издържам вече.Но на лекарите това не им пука.За тях колкото повече опити толкова повече пари.
Що за обяснение. #Crazy #Crazy #Crazy
Сигурно ти е била неподходяща стимулацията, та толкова малко Я. от 9 фоликула или не е добре таймирана овулацията, особено щом не са се оплодили.
Абе тая жена Коновалова май нищо от уменията на чичо си не е наследила ooooh! ooooh!

# 733
  • Мнения: 2 153
Струва ми се че чакам чудо но незнам.Все още никой не ми се е обадил чакам Cry.Ще ви пиша за резултата

Аз мисля че ще ти се обадят едва след като имат информация дали се е получило оплождане след ИКСИто. Не бързай, утре би трябвало да се знае.

# 734
  • Мнения: 33
Момичета няма оплодени яйцеклетки  Cry ембриолога ми се обади и ми каза че яйцеклетките били неузряли и са чакали да минат 24 часа.Значи Коновалова ми ги е извадила по рано и това била причината да не се оплодят.Успех на всички аз тази вечер се връщам в моя град.Весели празници на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт