Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - тема 5

  • 62 667
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета няма оплодени яйцеклетки  Cry ембриолога ми се обади и ми каза че яйцеклетките били неузряли и са чакали да минат 24 часа.Значи Коновалова ми ги е извадила по рано и това била причината да не се оплодят.Успех на всички аз тази вечер се връщам в моя град.Весели празници на всички  bouquet

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 736
  • Мнения: 1 988
cilek, съжалявам мила  spoko помисли дали следващия път да не си поговорите предварително с доки, преди да стартирате  Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 30
 cilek Hug пфф..докога ще скълъпват подобни оправдания  ooooh! Яйцеклетките,стимулацията,незнам си к'во..При мен историята беше подобна-8 фоликула-4 Я-от които 2 не стават.От 2  ИКСИ оплодени,само 1 имала признаци на оплождане на следващия ден след пункцията,та се наложи да изчакам ембриолозите да ми звънят и на по-следващия ден, пак да потвърдят за 1-та оплодена.Впоследствие се оказа,че като цяло Я бавно се е деляла и на 5 ден спира развитието,при което отложиха трансфера.И в тоя момент се сетих как мин.год. док ми обясняваше как щяло да стане при 1-та ИНСЕ,после след 4-тата неуспешна започна да ми говори,че при ИНВИТРО-то нямало начин да не стане,а сега какво ли ще е ..........сигурно,ще се убеждаваме,че при следващото ще се получи..ако не,по-следващото....ако не,по-по.... 
Весело да си изкарате празниците,момичета,пък дано догодина повече късмет да имаме всички!!! Hug   bouquet

# 738
  • София
  • Мнения: 280
CILEK, съжалявам  Hug Hug Hug

като че ли не е съвсем сигурна докторката в действията си  Naughty
днес на прегледа ми, понеже съм си отгледала фоликули с всякакви размери  Mr. Green, беше доста озадачена какво да прави Crossing Arms, след което викна д-р Савова, която беше категорична, че тази вечер съм за Овитрел и вторник пункция   Thinking

# 739
  • София
  • Мнения: 16 691
Blessed, хубавото е, че е викнала Др Савова- тя е доста по-опитна и знае какво прави Peace Peace по-добре да покаже, че не е съвсем сигурна в действията си, отколкото да има после недоузрели или празни Я. Peace
Стискам палци за добра реколта Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 280
благодаря   bouquet

и аз съм доволна, че така се случи, д-р Савова присъстваше и на лапарото ми, така че съм с много добри впечатления от нея  Peace

а я кажи, кой е чичото на докторката, че ми стана любопитно?  Crazy
 

# 741
  • София
  • Мнения: 16 691
Коновалова е племенничка на Щерев

# 742
  • София
  • Мнения: 280
Коновалова е племенничка на Щерев

 Peace ясно, така и предполагах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 743
  • Мнения: 1 988
бремелинки, къде сте? време е за нова темичка  Hug

# 744
  • Мнения: 33
Момичета БЛАОДРЯ на всички за подкрепата.ДОБРЕ ЧЕ ВИ ИМА. Аз ще чакам още една година за 2 ри опит попълних си документите Коновалова ще ми подаде документите след празниците.Успех на всички в процедура    Hug Hug Hugbouquet  bouquet  bouquet

# 745
  • Мнения: 49
И аз не разбирам и какво като си с тубарен фактор?И аз съм.Имам само една тръба и то запушена..е казаха ми ,че пропускала около 20 процента - е как изчислиха.Имах 25 фоликула защото имам и ПКЯ , но  ги извадиха всички.Как така ще остави някои - еми ако порастнат и станат кисти?
  Ако нямаш доверие на лекаря го смени.
Иначе между 1 и 2 опит имах разлика 2 цикъла и започнахме .Забременях и родих от 2 опит.
  Не забравяйте по Коледа стават чудеса  Hug  Искам да виждам само положителни  тестчета,а тези които не са успели не унивайте следващият път ще е вашият .
 Между другото и аз не съм чувала за такова нещо да не се оплодят и да ги иксират после? Thinking




Здравей София,

т.к прочетох, че и ти си била с ПКЯ ,а и ние сме ПКЯ плюс мъжки фактор,та мисълта ми е с какво те стимулираха?
Мене с Гонал и Цетротид, но ЛХ-то много ми скочи може би ,з-то по късно започнахме да го издледваме на 5 ден и тогава почна Цетротида и от там се повлоши качеството на яйцеклетките,но аз настоявах да опитаме т.к бяха 20 броя и ако ги бях оставила се сещах колко кисти щяха да са. Опита е \-\.
Сега се подхотвям психически за второ икси,но искам някой с ПКЯ който е успял да ми каже каква е била стимулацията му по дни и е нагодиl ЛХ,Естрадиол и Погрстерон до преди пункцията.
Ти при кой лекар си била?

# 746
  • Мнения: 2 153
Момичета БЛАОДРЯ на всички за подкрепата.ДОБРЕ ЧЕ ВИ ИМА. Аз ще чакам още една година за 2 ри опит попълних си документите Коновалова ще ми подаде документите след празниците.Успех на всички в процедура    Hug Hug Hugbouquet  bouquet  bouquet

С какви размери ти бяха фоликулите? Защо се е получило това объркване и допускане да се вадят незрели яйцеклетки?
Съжалявам че дълбая в раната ти, но се поставям на твое място и си представям разочарованието, което изживяваш....

# 747
  • Мнения: 118
 ooooh! Тази Коновалова ме изумява,  Rolling Eyes Shocked на една приятелка също не беше пунктирала от едната страна фуликулите, защото като нямало оттам тръба яйчникът е на високо и било опасно!?!  Rolling Eyes какво трябва да правят момичетата без 2 тръби по тази логика  ooooh!
Иначе и аз съм с ПКЯ, имах стимулация с пурегон и меногон, накрая и цетротайд, от 5 фул. имах 4 хубави зрели яйцеклетки, 1 по-малка и недозряла. 2-рата стимулация беше по-лоша, започнах с гонал и фостимон, последните дни вместо фостимон имах мерионал. Получиха се фуликули с голяма разлика в размерите, едва 3 хубави яйцеклетки изкарахме.
Момичета споделете за мъжки фактор какви методи сте използвали и какви резултати дадоха.

# 748
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Честита Коледа момичета  Hug Hug Hug
пожелавам Ви много здраве, щастие, късмет и успех във всяко едно Ваше начинание  Hug Hug
На клиника Щерев и на всички лекари, ембриолоз, биолози и целият екип пожелавам много старание, отзивчивост, професионализъм   bouquet

# 749
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Весела Коледа!
Бъдете здрави, щастливи и нека мечтите ви се осъществят!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт