Първокласници - набор 2005 - 6

  • 50 215
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Записвам се и аз в новата тема.
Духи, твоя юнак не е ли 2006 г. или сте решили да го правите ученик по-рано Simple Smile Честита ви млада дама   bouquet

# 31
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Имахме гадже в градината, но до целуване май не бяха стигнали Joy

О, нашите бяха....  Rolling Eyes
Дори сега ме уговаря да я поканим девойката на имения му ден утре....  Whistling

# 32
  • Мнения: 6 018
Drina честита ви месечинка   bouquet
За гаджета ,моя момък е от срамежливите в старата градина една девойка буквално му висеше на врата за ужас на госпожите,и толкова страда милата когато се местехме, в новата девойки не липсваха ( има една която продължава се върти около него) но той милия никакъв интерес ,точно обратно чак се изчервява като го заговорят Crazy. Ама с дамите  от танците си беше свикнал и не се притесняваше.Сега в 1 клас ще си имат 9 дами да видим как ще е там Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 576
 Младежа няма да е на занималня - няма да издържи 8 часа в у-ще. Самата г-жа ни препоръча, ако имаме възможност, да не си пускаме децата на занималня, идвало им в повече толкова време на чина. По това, което разбирам децата през по-голямата част от времето са в стаи, на двора времето е твърде малко, за да е достатъчно да се разтоварят.

 Относно целувките - в ПГ имаше момиченце, което харесваше и много се говореше кой кого харесва, но за целувки само се шегуваха и кикотеха  Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 583
записче..

# 35
  • Мнения: 8 242
Записвам се и аз в новата тема.
Духи, твоя юнак не е ли 2006 г. или сте решили да го правите ученик по-рано Simple Smile Честита ви млада дама   bouquet
Благодаря  Hug
Да, малко по-рано Simple Smile Малко недоразумения с ДГ и го записах предучилищна.. Засега се справя, ще го видя на есен  Crazy Вие в кое у-ще сте? Тони е в Ботев.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 364
Благодаря за новата тема.
Относно занималнята-пуснах запитване до частната,която се помещава до нашето училище,та въпроса ми беше дали може да ходи на такава,но през ден.Поради факта,че аз през ден работя до обяд и имам възможност да си го прибирам.За сега отговора,който получих беше,че трябва да се видим и да уговорим условията.Искаше ми се при това положение да плащам и половин такса.До каква развръзка ще стигнем ще ви разкажа след като се видя с жената.
А за гаджетата,моят имаше четири.И се разбираха прекрасно,нямаше ревност и драми от страна на момичетата.
Едно момченце постоянно обясняваше на моят,че трябва да има само една.И Марто все се чудеше,какво да му обяснява,като си иска и четирите.
До целувки не се е стигало.Но романтични картички от страна на дамите имаме и си ги пазим много грижливо.
Той самият не е подарявал такава,срамуваше се,но пък мартеници задължително първо за гаджетата.
Към днешна дата нещата са ок,няма драми,нито страдание относно дг и приятелите му там,може би ще има,когато започне да ходи са у-ще с нови деца и тепърва ще усеща разликата.Не знам.Ще  видим.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Вие в кое у-ще сте? Тони е в Ботев.

Нашата ученичка ще е в Св. Константин Кирил Философ. Ние се преместихме в Кичук Париж и това ни е квартално училище.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
В групата в детската градина са 20 момчета и 7 момичета и моята съответно всяка седмица си сменя гаджето. Понякога има и по 2 наведнъж, това е да има недостиг на дами  Mr. Green Преди малко ми заяви, че зарязва сегашното и е в размисъл кое да си хване утре - колебае се между трима  Laughing

Иначе ще е на занималня - аз съм доволна от това, което виждам години наред. Не знам коя ще е учителката, за първи клас ще са нови повечето, но се надявам да попаднем на добри учителки и на занималнята.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 896
И моята ще ходи на занималня. От 6 класа, ще сформират 4 групи за занималня. Малко ме притеснява фактът, че учителките за занималня са тази година завършили и са изкарали два месеца стаж. Всъщност може и да е хубаво, може пък повече да се стараят като им е за първи път.

За гаджета в градината се говори още от втора-трета група. Но на моята гаджето и не е от градината  Laughing  на едни приятели син, с когото много си приличат по акъл и казва, че го харесва най-много защото той най-много я разсмивал. Много добре си играят двамата, разбират се...да, понякога си играят и на семейство и той налита да я целува по бузите при всяка възможност. Казвала ми е, че в градината 2-3  момчета са я "гонили да я целуват", ама не се оплаква, а го разказва с една особена усмивка. Имат и едно момче, явно голямо Дон Жуанче, което всеки ден е с различно гадже, според това коя за деня е най-добре облечена и най-красива. Този същият убавец и бил казал, че имала "страхотни крака" ... No comment  Laughing

# 40
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Drina честита ви месечинка   bouquet
...

Благодаря!  Hug

Гаджета Пепи имаше 2 в градината, но само прегръдки съм виждала. С ръка през рамото. ЦюлюФки не съм уцелвала. Сега доста страда, понеже вече не ги вижда. вади си поне веднъж дневно албума от завършването и си ги гледа. Преди 2 вечери даже плака, че му е мъчно за децата от детската.

# 41
# 42
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Да почерпя за именния ден на Пепи и на татко ми - големия Пепи! Много да са ми здрави и винаги усмихнати!



Да са живи и здрави всички, които празнуват днес!

# 43
  • София
  • Мнения: 44 133
за занималнята, няма да посещава.
за гаджета...изобщо не го вълнуват такива неще, да ходи да се целува съвсем....Simple Smile


Drina - да са ти живи и здрави момчетата  bouquet
(и на всички други празнуващи - честито Hug)

# 44
  • Мнения: 172
Drina,да ти е жив и здрав именника  bouquet
Ние гаджета не сме имали,т.е Алекс,де,аз съм имала Mr. GreenОбаче все говореше за едно момче от ДГ!В последствие на едно тържество,мъжа ми установи,че и майката на момчето "ставала" Joy

Общи условия

Активация на акаунт