Чисто ли е морето в Лозенец и Приморско?

  • 2 346
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте,

имаме предложения за почивка на тези 2 места, но познати ми казаха, че мизерии се изливат и на двата курорта?

Северния плаж на Приморко как е - казват, че бил студен и ставало дълбоко изведнъж?

Поздрави Thinking

# 1
  • Мнения: 30
Преди една седмица водата на Корал (най-северния плаж на Лозенец) беше много чиста - виждаше се дъното на дълбочина 1.20-30..

# 2
  • Мнения: 186
Ние от 29 юни сме в Приморско. Водата е много топла и чиста Simple Smile

# 3
  • Мнения: 763
Преди една седмица водата на Корал (най-северния плаж на Лозенец) беше много чиста - виждаше се дъното на дълбочина 1.20-30..

А самият плаж чист ли е? На няколко места вече чета, че е мръсен и трудно достъпен, вярно ли е това? Ако не Ви затруднявам, може ли да ми дадете малко повече информация за Корал. За пръв път ще ходим там, а сме и с две годишно дете.

# 4
  • Мнения: 106
Преди 3 години във водата в Лозенец плуваха втвърдени, засолени екскременти...След това ужасен цистит за мен и много антибиотици. Никога повече няма да отида там, сега може да е чисто, но спомена ми е много лош. Мога да препоръчам хотел Лагуна там, отвън не е нищо особено, няма хубава гледка, но беше много спокойно и с много удобни матраци. Така както спах там другаде не съм спала и е на 5 минути пеша от плажа. За чистотата на морето, колкото по на север, толкова по-добре. Аз лично след преживяванията ми в Лозенец в България не ходя. Само миналата година пътувах с яхта около Обзор, по-навътре водата се избистря, става синьо-зелена и се усеща морския мирис. Покрай брега беше жълто кафява и ако сте забелязали, морето ни отдавна не мирише на море....

# 5
  • София
  • Мнения: 795
Корал е един от най-хибавите плажове по южното. От 5 години обикалям района и никога не съм го виждала мръсен.  Ако на Арапя, Нестинарка и Централния на лозенец е мръсно, на Корал винаги е чиста водата.

# 6
  • Мнения: 763
Вече завърнала се от там, да си отговоря и аз на въпроса  Wink Плаж Корал е сравнително чист / като се изключат гадните фасове по пясъка/, водата е чиста, плуват рибки / друго за щастие не видях да плува /, може да се каже, че съм доволна. От барчетата звучеше много приятна музика, нямаше простотии.  Не ми харесаха кучетата на плажа, по-точно наглите им стопани, които въпреки табелата - Забранено за кучета, бяха решили да ги доведат да плажуват редом с бебетата и децата. Но темата за простотията на отделни хора не е за тук. Нощувахме в с. Велика - хотел Зеленика. Останахме много доволни и определено ще повторим.

# 7
  • София
  • Мнения: 795
И аз тъкмо се завърнах от едноседмична почивка в района и мога да кажа, че и тази година това ще е един от най-чистите плажове.
За съжаление бурното море тази зима е оголило доста дъното и скалите са повече от обикновено, нооо за разлика от Нестинарка, където 2-4м трябва да газиш камъни, за да стигнеш до мясъчно дъно...си е направо без поражения...

Напълно подкрепям Dodichka...аз бях на косъм да се обадя да докладвам стопаните на две кучета...които въпреки забележката ми, че кучетата им ми пречат да почивам...не направиха нищо...
А местните, които бяха с мен, се забавляваха на простотията на поредните туристи дошли за 1 седмица на морето и самозабравили се...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт