КИВИ + КОМ = КИС - 20

  • 42 833
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 66
Мастерчеbouquet Май ще прая тъзи царската,щото у назе има -Цар Киро и принц Кирил/джуниър/  Mr. Green .Обаче само с карфиол и моркови.Камби твърди не ща,щото неаме дзъби за тях,пък и вече си направих пълнени,печени на фурната.Зелено домати харесвам,ама по-обичам втасали червени домати/айййй,сетих се и че такова мога да си купя и направя,и направо ще ям бой вече с мойта зимнина ooooh! / Сега отивам да правя мляко с грис,да омилостивя половинката,дето арча за зимнина  Mr. Green
Иииии щях да забравя- Фейчее ,аз се чудя снощи що имаше земетръс  Wink ,а то било от вътрешния масаж  smile3534

# 721
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте с днешна дата.
Аз съм по-добре (пу-пу). Не знам кое точно помогна...


Как не знаеш, бе слънце?Вътрешния масаж е помогнал най-много Wink....и коланчето на голо Whistling

Мастеронки, ти си като енциклопедия бе, пиле шарено HugДобре че те има Hug

Луси, сОприсе бре, цяла зима само туршийки ли ще хапвате Grinning

Оффф, много ме хвана секлета нещо и не ме свърта в офиса вече Crazy а като ис помисля, че и утре е работен ден... smile3516

# 722
  • Мнения: 66
Жаки аз съм от тоя тип ора дето пролет и лято без прясна салатка на масата не сядат,а зимата без туршийка не могат.Пък и вечер за ракийката на мъжо.Ама то да не мислиш,че кой знае колко съм направила,децата кисело не ядат освен краставички.Та имам само 10 буркана корнишони и 10-печени камби.Сега като направя карфиолчето и евентуално доматките,и сложа по-нататък 5-6 зелки за кисело зеле, и съм готова.

# 723
  • Мнения: 5 001



Мастеронки, ти си като енциклопедия бе, пиле шарено HugДобре че те има Hug



 smile3529

Хихихихихи....Можеш да ме разслистваш,колкото си искаш.... Joy

Нали знаеш лафа.."Не питай старило,а питай патило" ....Мойта работа същата.....

# 724
  • Видин
  • Мнения: 961
Луси, слагай тогава щом обичате.И ние сме така- пролет и лято пресна салатка, зимата туршийки PeaceСамо че ракия не пием,а червено винце, а то пък върви с пържолки /като гарнитура на туршията де/ Joy

Мастерче Hug

Уффф, как ми се доядоха пържоли с гъли на фурна Crazy


Последна редакция: пт, 28 сеп 2012, 17:04 от ღ Жаклин ღ

# 725
  • Мнения: 5 001
мИ адИ де.....Магазините още работят...Или бат' Данчо да тЪ заведе на ресторант..... Mr. Green

# 726
  • Мнения: 398
Прелитам транзит да почерпя, че помъдрях с още една годинка  Mr. Green

 

И ви чакам ей тукинка да си хапнем и пийнем, и да си побъбрим  Hug



Ние утре към обяд потегляме за Лондон.Ще оставим малката и в понеделник заминаваме за Куба.Там май няма добър интернет и не знам дали ще мога да се включа.Но да знаете, че ще си мисля за вас  Hug

Последна редакция: сб, 29 сеп 2012, 01:01 от Елица-сестрица

# 727
  • Мнения: X
Добро утро момичета   bouquet  Събота е, работен ден е, но е хубав слънчев ден - усмихнете се  Simple Smile Heart Eyes Hug Hug Hug

Ели, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, много обичана, все така лъчезарна и весело изкарване в Куба сладурке     Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 66
Честит рожден ден, Ели !
Лелеее,Куба  Shocked  Да направиш много снимки и да покажеш,че аз никога няма да я видя на живо,но поне да помечтая...
Жакииии ,такова прияждане по никое време,хмммм  Wink Да не би нящу  smile3534
А от Мастерчето доста неща могат да се научат,ама и той ника и го подсказва  Hug
Зичеее не свърши ли тоя покрив беее?Пак Флипсваш...  Анкасчето месец приключва, Фейчето кръст лекува с вътрешни масажи, Юлето едва ли пие шаампанско,но за такова си мисли  Wink .Кой останааа  newsm78 - Бибиту , Мони , Сис -къде се запиляхте бе,момичетаааа? И още някой май имаше  Thinking ,ама ще ме прощава-ЕГН и това си е.
Лека събота и неделя,дами!

# 729
  • Мнения: 2 022
Честит рожден ден, Ели!
Пожелавам ти здраве, късмет, любов и всичко онова,
което наричаш щастие!
Обичам те, приятелко моя.


# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПРИЯТЕЛЧЕ ЛЮБИМО!
БЪДИ МИ ЖИВА И ЗДРАВА ,МНОГО ЩАСТЛИВА !
МНОГО КЪСМЕТ ,УСПЕХИ  И ЛЮБОВ ДА ЦАРИ ВЪВ СЕМЕЙСТВОТО ВИ!


# 731
  • Мнения: 5 001
Еле,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си здрава,весела,щастлива и все така позитивна!

# 732
  • Мнения: 681
Ели, честит рожден ден мила! Бъди здрава, все така лъчезарна и много обичана   bouquet
Ех, Куба .... искам и аз някой ден там ...

Аз се наработих за тази седмица, сега релакс до понеделник. Даже успях да дремна след обяд  Mr. Green

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАЙДЕ МОМИЧЕТА РИПАЙТЕ В НОВАТА ЕСЕННА ТЕМИЧКА.  love001


ТУК

Общи условия

Активация на акаунт