Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 48 405
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз я пуснах, но сега виждам, че е имало преди 2 години такава тема, че дори и съм писала в нея  Joy
Ето я новата -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=666784.0
Ако ще пишем в старата, кажете да помоля модератор да изтрие тази, която пуснах.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 748
Не съм на ниво да показвам, но умирам да ви чета и гледам страхотните ви творения!

# 18
  • Мнения: 13
Някой, който използва активно бронзиращи пудри, не само за скулите, а изобщо за цялото лице..може ли конкректно да ми предложи номер от Флормар или друга марка  за целта?По възможност без бляскави частици, нещо по матово за лек загар, не много тъмна? newsm78

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 22:19 от тирамису

# 19
  • Мнения: 3 315
Нещо по темата   Flutter
Chanel inspired Arabic Makeup
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 142
Алена,разхубавяваш се:)Денси,чета ти коментари от много време и смея да твърдя,че имаш големи познания относно качествата и марките на гримовете,за това моля някоя дама от Пловдив да ме упъти към магазин в който мога да намеря продукти на Флормар Mr. GreenОтново благодарности на мис Нели за новата тема....чакам снимките с нетърпение  bouquet

Не знам къде ти е удобно, но има големи щендери с козметиката им из целия град- на първо време, които се сещам са- магазинчетата в подлеза на централна гара, магазинчетата в подлеза на Тримонциум, магазинчетата на пешеходния мост, едно от магазинчетата във Форум в Тракия, едно магазинче до Авеню и още много знайни и незнайни  Mr. Green

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Нямам търпение утре да видя какви красоти сте сътворили.  Hug

# 22
  • Мнения: 909
Сладко изкушение ,много ти благодаря  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Утре сутрин ли ще се наслаждаваме на снимките от предизвикателството? С чаша кафе? Нямам търпение!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 573
С оглед на това, че си лягам към 04.00ч ми се струва, че аз ще ги видя първа  Laughing ЗавиждайтИИИ!  Mr. Green
Имам една тюркоазена идея в главата... ще пробвам да я осъществя след малко. Ако стане ще пусна снимки  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 532
Току що пратих и моите - от първия опит от преди няколко дни са, но беше вече тъмно и светкавицата направо изми цвета.. А беше толкова наситен, аз лично много си харесах произведението наживо.. Но какво да се прави, с калпав апарат и кофти осветление - толкова Whistling

Иначе благодарение на снимките установих колко зле са ми веждите ooooh! Ще трябва да поработя още доооста върху тях, въпреки че при нормални обстоятелства (т.е. от повече от 20 см разстояние и без макро) си изглеждат съвсем ок.. За следващото предизвикателство ще гледам да си взема и някакъв сет за вежди - ще ви следя за използваните продукти във вашите гримове Flutter

Спокойна нощ ви пожелавам (Адри, завид завид)  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 981
едно готино гримче
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 142
едно готино гримче
Скрит текст:

Аз се бях пробвала нещо такова да си направя с подобни цветове и cut crease, но не е много хипер сполучливо, но пак ми хареса де  Mr. Green 
Скрит текст:

# 28
  • София
  • Мнения: 1 573
Мнооооооооого хляб имам да изям докато се науча да правя подобни резки и правилни граници между цветовете... сума клипчета съм гледала и на теория уж ми е ясно, но на практика абсолютно невъзможно да го постигна.
 То и затова арабският ми грим всъщност няма нищо арабско  Laughing Използвах подръчен инвентар за създаване на малко ориенталски привкус, но това няма общо с грима  Laughing

# 29
  • Мнения: 54
Моят грим е провал, даже няма смисъл да го пращам, нищо общо с арабска принцеса.... Но ще гледам вашите с удоволствие. Два пъти се пробвах и двата пъти не ми хареса. Жалко, това е любимата ми тема.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт