Отговори
  • Мнения: 8
Някой може ли да ми препоръча гинеколог в Благоевград?  Много ще съм благодарна. Че вече година опити и нищо. А съм от скоро в града и незнам при кого да отида . . . Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 179
Смело препоръчвам д-р Малчев!!!

# 2
  • Мнения: 8
благодаря, ще го намеря каде е Simple Smile а на частно преглежда ли ? Или е със здр. каса . . . Че личния ми е в сф. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 179
В http://www.doctormalchev.com/
д-р Любомир Малчев - Частен акушеро-гинекологичен кабинет

МДЦ"Рубидент-Медика" Благоевград, ул" Трети март "42
тел.: 073/880755
gsm:0888517866
skype: malchev22
email: dr.malchev@gmail.com

# 4
  • Мнения: 179
Аз при него си правих феталната морфология и при двете бременности. Преди  две седмици бях там. Даже работи с една лаборатория, която е близо до центъра, за Биохимичен скрининг. Много съм доволна, че ми се съкрати ходенето до София.

# 5
  • Мнения: 8
да мерси мн разгледах сайта тея дни ще се обадя да си запиша час. Simple Smile мн мерси

# 6
  • Мнения: 179
Ако си се спряла него, го направи по-скоро, защото е доста натоварено при него и може би ще има часове за по-късно отколкото очакваш. Лек ден ти пожелавам!  bouquet

# 7
  • Мнения: 577
Потвърждавам за д-р Малчев! И аз се следя при него - много отзивчив и си разбира от работата. Само с часовете е по-трудно, че са за седмица напред заети. Успех!

# 8
  • Мнения: 28
Доктор Динов,''Ескулап'',работи и със здравната каса,но и при него е добре да се запишеш по-раничко или да излъжеш че е спешно

# 9
  • Мнения: 16
При проблеми със забременявенто, ако нямаш възможност да посетиш център по репродуктивно здраве, за д-р в Бл-град, който може да помогне в тази насока се сещам само за д-р Кацарова. Като диагностицик това което ми е казвала се потвърди в последствие.

Общи условия

Активация на акаунт