Хайде на море с ЯНУАРСКОТО дете! (40)

  • 30 085
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Хайде записче от мен,Бубе мерси за темата.За гърнето,не знам защо така,но съм забравила newsm78Най-вероятно малко след свикването в къщи се е случило и навън.Но Преско по принцип от малък си има изразен афинитет към тоалетни в барчета,заведения и т.н.Една от първите му работи и да посетим  WC-то Laughing
За осоляването ейй не им омръзна на тези хора да дъвчат старите дъвки от преди 100 години ooooh!Дано и аз не стана така като одъртея!И все пак,ако пък се притесняват толкова,могат да спонсорират осоляващи терапии по-морето SunglassesЕми така де-хем вълкът сит,хем агнето цяло Simple Smile
За кърменето-постепенно излизаме от тези редици.Вече почти не му давам,прислушва ме сутрин докато спим,но то има за няколко дръпвания.
Някой да има идея с какво да мажа раничката на брадата на дребния?Постоянно я разраняват, дребният все се чуква някъде,но по-често "помага" батко му.
Бубе я кажи,в крайна сметка Апетон-а подейства ли при вас?

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 22:03 от gali&presi

# 46
  • Сандански
  • Мнения: 72
Един бърз запис и от мене  - Бубенце bouquet

Вал честит финал на ученето  - направо не знам как успяваш с две халички в къщи,та си е за адмирации Hug

За нуждите навън съм забравила как са се случвали нещата - помня само,че доста време ходехме с по 3-4 чифта дрехи резерва Crazy

Буби страхотни новини,дано това вече е финала на притесненията ти и от тук насетне само приятни емоции и здраво бебче на финала Praynig

И да се похваля,че Божидар вече е добре,но свикна да бъде носен и гушкан докато беше с Т и сега на жегите пак иска,а си тежи,но като го оставя почва великото тръшкане и ревове ooooh! Tired
Страшни жеги са тука,направо не се диша,а климатик не смея да сложим.Я кажете бебчетата как понасят това чудо на техниката,че всякакви мнения съм чувала?

# 47
  • София
  • Мнения: 415
Вал, честито ти дипломиране и ти желая успешна реализация!  bouquet

mariyap, ние сме с климатик в къщи, един в спалнята и един в хола. През нощта като стане адски топло го пускаме за малко да охлади и го спираме. Не сме имали проблем до сега. И през зимата само с тях се отопляваме и съм много доволна от тази ни вещ!  Peace
Радвам се, че Дари вече е здрав, а това с гушкането и ние си го имаме и е страшно просто! ooooh!

И Виктор много обича плодове и зеленчуци, най-вече доматки. Кисело млясо също яде, чисто.

Инка, оставяй малката смело на ТМ и при бабите. Ще се родиш, вярвай ми!

# 48
# 49
  • Мнения: 488
Докато се наканя да кажа добро утро...ще мръкне  Grinning

Снощи ме треснаха с новината, че в групата на Ива има дете, болно от вирусен минингит. Детето вече е добре, даже мисля е изписано от болницата, но са в карантина до 17.07.
Принципно Ива е пушка, здрава е, ама нали скоро изкара варицела  Rolling Eyes притеснена съм леко за имунитета и. Ама много лекинко Simple Smile защото давам мощен имуностимулатор  Sunglasses

А хубавата ми новина е, че си направихме резервация за 9 дена в Сандански!!!  Party Party Party

Пак няма да мога да допиша, че малките рушат къщата...и ядат парчетата  Crazy
                

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За изхождането на вън с баткото ми отне ..... около седмица. Като в началото тъй като не искаше да пишка го извеждах само около нас. С Мартин сега съм улеснена понеже ходим предимно на площадката пред магазина на мойта приятелка и като му се приходи сам си тръгва към 00.....но минахме периода на адаптация и вече може да пишка "където му дойде" Laughing
Аз пък съм в чуденка кога се маха нощния памперс Thinking. С Ники го махнах 1г. след като махнах дневния, но пък Мартин си стиска и мн рядко да пишка през нощта. Та се чудя има ли смисъл да го запарвам през нощта  newsm78

Климатик пускам предимно когато спи, като от няколко дена през нощта го настройваме на таймер, за да се изключи, че доста студено става, а и Мартин спи предимно отвит.

# 51
  • Мнения: 180
Гали, Хомеоплазмин... Rolling Eyes
Валя, а ЧЕСТИТО! Party
Бубе,при нас е обратно, Вики,може да пишка в банята на канала ако последва нечий пример. Mr. GreenВънка на двора пишка на тревата,следва пример от кака и кляка като нея. Mr. Green, на плажа пишка всякак- прав,клекнал,а днес -седнал Laughing, но в гърнето у дома не мога да го накарам Crazyсамо в изключенията, когато е прясно събуден от сън.
Скрит текст:
Той пък тогава е на 12 и прави фонтан на килима,а ако не е си го вади и пак същата работа. Laughing
Общо взето ситуцията у нас е съвсем идентична с това което четох в последнат книга.Голям е ,чувства се самостоятелен, изхождането си го чувства като процес,който той сам може и трябва да управлява ,а не когато друг каже: "сега ти се пишка,тук ще пишкаш".Дори и да му се ходи,ако е на гърне стиска и нищо не прави.Като стане си прави работата.А акото го прави в един ъгъл под масата.
Не му се карам,но всеки път му обяснявам,че там не е тоалетна,и че е редно да го прави на гърнето.И така и двамата се правим на расеяни. Laughing- аз че не ми пука -той че уж чул. Whistling
Мила, 40 градуса е в Сандански #Crazy Няма ли да се опечете там?[/color]

# 52
  • Мнения: 93
ех Буби, Какче аз съм споделяла, че няма на кой да я оставям, то от там тръгва всичко, то и ММ го няма през седмицата, иначе знам, че с тренировки всичко се постига  Wink

Вал честито мила, дай боже сега, по виска заплата и длъжност  Wink

климатик- пускам често,а  нощем спим в друга стая, но аз го надувам яко и отварям вратите към нас и има ефект.

# 53
  • Мнения: 488
Елениа, не съм уточнила, че отиваме началото на септември Simple Smile не че ще е студено тогава, то в Сандански май студено не става Simple Smile, ама поне се надявам да не стига 40...

По въпроса с гърнетата си мълча, защото все още сме на фаза "миниране" на пода  Crazy

# 54
  • Мнения: 496
Вал, аз теб съм те признала, ти не си човек, а машина!  Mr. Green Айде, честито и от мен!   bouquet

МарияП, ние климатик имаме само в хола, но апартамента е доста компактен и с един климатик се охлаждаме лятото и топлим зимата. Аз не обичам климатик в спалнята (особено лятото), защото много лесно се настива, а и Зори спи нон стоп отвита. Но така с този вариант сме го измислили - хем прохладно, хем не става студено.  Peace
Радвам се, че Божидар е по-добре вече!  Hug

Инка, то май наистина това е проблемът тогава. Просто той няма как да се приучи да е еднакво спокоен и с други хора...  Tired

Джанче, стискам палци да не боледувате от нищо!  Hug

Ох, това с гърнето е омагьосан кръг. Един ден върши всичко там, на следващия сменям памперси през 15 минути...  ooooh!  Изобщо не мога да си помисля за сваляне на памперс в момента, макар че и аз я пускам бая по дупе и после вървя с парцала. Но тя не стопля засега...
А за бибата е болна тема, как ще свиква да заспива без нея не знам... За момента не съм се наканила да я махам, нещо не ми стиска още. Айде, като се върнем от морето, може да пробваме да я дадем на Джозеф.  Wink

# 55
  • Мнения: 6 441
И аз тук   bouquet

# 56
  • Мнения: 4
За осоляването - категорично против. Мисля, че миналата година беше, когато и по телевизията предупреждаваха майките да не се прави, защото едно бебенце едвам го спасиха. Не си ли го спомняте случая?

# 57
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вал, честито дипломиране! Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 488
За осоляването - категорично против. Мисля, че миналата година беше, когато и по телевизията предупреждаваха майките да не се прави, защото едно бебенце едвам го спасиха. Не си ли го спомняте случая?

Кой кого ще осолява? Какво пак изтървах  Rolling Eyes

# 59
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Вал, честито и доходно!

Пате, как сте?

Общи условия

Активация на акаунт