Хайде на море с ЯНУАРСКОТО дете! (40)

  • 30 115
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 119
Пепинка ами какво правят лекарите - чакат да мине от самосебе си ли?

Ами май да. Нищо не дават, ако е само кашлица. А ние цяла нощ не сме спали.Тя просто не може да заспи от давене и се ядосва и реве. И тъкмо тя спре, аз започна....Но то и аз нищо не пия, от всякакви бабини бъркочи ми се гади.
Жоржи - честито ти магистърско дипломиране   bouquet
Бонболина - то един като има болен и всички се навързват. Оздравявайте.. Пък а дано да е и бременност, ако е желана  Wink
Елч - как така ще си биеш прегнил..как ще си определиш дозата...с тия хормони шега не бива.

# 721
  • Мнения: 1 687
пепинка, тя ми е дала дозата , имам рецепта, просто ме остави аз да реша дали да го правя или не.
та сега решавам сама, довечера ще решаваме двама Simple Smile

# 722
  • Мнения: 6 443
Здравейте, момичета!

Жега, жега...

За бебефон - и аз го продадох нашия и някой път като ми се наложи ползвам телефоните. С ММ сме любими номера, аз имам отделно 2000 мин, които не мога да изговоря и 1-2 пъти сме ги ползвали за бебефон телефоните. Лошо е, ако няма обхват  Laughing

Скрит текст:
bonbolinaм и аз търся такова инфо. Ако научиш нещо интересно от първа ръка - пиши. Simple Smile

Дани от вчера го оставих без пелена, но забелязах, че доста рядко пишка. От сутринта до сега е пишкал 3 пъти - почти колкото мен. Мамите, които са махнали памперсите при вас как е? Нощни?

# 723
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пепинка кашрица облекчавам - лъжица захар с олио, но това НЕ лекува, само облекчава....поне да спите Hug

# 724
  • Мнения: 119
Пепинка кашрица облекчавам - лъжица захар с олио, но това НЕ лекува, само облекчава....поне да спите Hug

Благодаря - ще опитам поне на себе си, че ако и дам на Рая захар и до сутринта ще търчи..но виж може и да се измори и да заспи.

# 725
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Дани от вчера го оставих без пелена, но забелязах, че доста рядко пишка. От сутринта до сега е пишкал 3 пъти - почти колкото мен. Мамите, които са махнали памперсите при вас как е? Нощни?

Ако си спомням добре той още от самото начало пишкаше по-рядко от обичайното така че най-вероятно си е наред детето.  Peace Особено пък ако се поти много, нормално е да пишка по-малко. Искрен също не пишка често, 4-5 пъти общо за цял ден. Но е вечно вир вода от пот.

Аз рекох да хвърля едно око. ММ е в отпуска до 19ти, съответно и аз съм в отпуска.  Wink Mr. Green Дала съм си почивка от компа и въобще много лежерно го давам.
Децата бяха за 4 дни при баща ми, ние ергенувахме.  Mr. Green Добре си изкарахме. Много съм доволна!
Мислихме да пообиколим из страната, но се отказахме. Нещо не ни се пътува. Та така...

# 726
  • Варна
  • Мнения: 1 103
Янче (Нощни очи), забравих да ти кажа, че поръчах същите гащи като твоите и вчера ги получих, много са готини. Мерси, че ги показа  Hug

# 727
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тони, много се радвам, че са ти харесали! Аз също съм много доволна от тях.

# 728
  • Мнения: 411
Пепинка, пробвай това:
1 ябълка нарязана с корите и без семки
5-6 ореха с черупките чукваш ги да се начупят на парчета и не ги белиш. Предварително ги измиваш много добре!!!
4-5 парчета сърцевина от дюля, там където са семките
Това се залива с 400 гр. вода и ври около 15 мин на слаб огън. Когато поври се добавя едно пакетче небет шекер(Захар). Когато се разтопи небет шекера се дърпа от огъня да се охлади. Прецежда се и се пие. Не трябва да е студено, не трябва и да е преохладено.

Също чай от босилек и мащерка.

# 729
  • София
  • Мнения: 416
Ехооо, ха здравейте и от мен! Grinning

Да се отчета как мина краткото ни 5 дневно пътуване. Трябваше да отидем до Добрич на гости на баба му на ММ, защото е доста възрастна, а не беше виждала Виктор. И за да разделим пътя, защото дребния не понася возенето в кола отидохме първо до Русе, на гости на братовчед му на ММ и след това в Добрич.

Ами с две думи преживяването беше кошмарно! Mr. Green То не си е работа да ходиш на гости. Детето чудо обърна на долу с главата и двете къщи, изпочупи една захарница, а колко чаши обърна... ooooh! И нали се сещате, че аз летях като ракета след него и едва не умрях от умора. На всичкото отгоре и ММ се разболя, вдигна висока температура и всичко падна на моите плещи. Върнахме се в неделя, като решихме директно да пътуваме към Сф. Пътувахме 6 ч. като спряхме само веднъж за около 15 мин. Виктор се държа повече от геройски. Спа около час и половина и през другото време или искаше ам-ам, или искаше да, т.е воДА, или викаше с пълно гърло мама и така поне 1000 пъти.

Забравих да спомена, че два дни ходихме и до морето. Първия ден бяхме на Албена. Вико като видя водата и пощуря от кеф. Не искаше да излиза от нея, посиня от студ и като го вадехме от там огласяше с крясъци целия плаж. След това тичаше по пясъка и аз след него разбира се! Whistling Добре, че носехме и басейн, та там изкара известно време, че иначе щях да се гръмна. Септември планираме море в Гърция, някъде където човешки крак не е стъпвал! Mr. Green

Жоржи, бързо да излизате от черната серия и повече да не се повтаря! Честита ти магистратура и успешна реализация!  ::

Пепинка, бързо да оздравявате и вие с малката сладурка!

Камче, ние имаме бейби видеофон, но не го взимаме като сме на почивка. Ако се наложи ползваме двата телефона.

На "почивката ни" бяхме взели лятната количка, но така и не я ползвахме, та най-вероятно и вече няма да мъкнем такова чудо с нас.

Край на чаршафа! Mr. Green

# 730
  • Мнения: 180
Какче лятно време в Русе си е изпитание отвсякъде,а с дете да не говорим!
.......................
Хора не се ли притеснявате да оствяте включен телефон в близост до бебето?

# 731
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хора не се ли притеснявате да оствяте включен телефон в близост до бебето?
не, ама аз не го и държа близо до него, поне на 2-3м.

# 732
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Какче, милата ти. Казвахме ти да не си го причиняваш.
Я разкажи малко за Албена, че другата седмица отиваме.

И нашият път от Смолян до ВТ беше дълъъъъг, но малката се държа много добре. Пя, спа и така.
Аз днес мисля с Дани на Патето да направим бебесреща. Ще й звъня след малко.

Мен тел до бебето не ме е страх, тя редовно си говори с бабите. Иначе не съм ползвала тел за бебефон.

# 733
  • Мнения: 2 590
Ами добре ама като ползвате двата телефона за бебефони нали ви е заета линията ако ви потърси някой или вие ако искате да се обадите? newsm78

Нощни, може ли да пуснеш пак тези гащички от които сте доволни с Тони, че съм ги изтървала?

Всички болнички да оздравяват.

Покрай нас нищо ново, освен, че постоянно посрещаме и изпращаме гости и е една цяла лудница. утре изпращаме партидата от София, а в петък посрещаме сестра ми с мъжа си и племенницата, готвим кръщенето за 15-ти и така. Красито е станала страшен бяс катери се по колите без да и мигне окото. Стъпва на задната броня и от там на капака, а от там на тавана  ooooh! Whistling Катери се по съседските огради и така. Също и мина страха от морето и вчера даже рева като я изкарахме от водата, но не си иска надуваемото пате пояс, а джвака сама по плиткото, пада , топи си главата, става и се хили.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт