Дочакахме финала на играта, ЮЛСКО бебче чука на вратата.

  • 34 699
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 259
Nins87 имате най-силно стиснатите палчета от нас. Сигурна съм че всичко ще е наред. Мисли положително, така нещата си идват на мястото. Simple Smile
Ние преди малко се хранихме и изпратихме нашия батко на море с баба му и чичо му. Много много ми е т
ТъжнО защото никога не сме се разделяли за повече от 1-2 дни, а пък и толкова далече... Поплаках си бая да ви кажаи го пуснах само защото осъзнавам ч baby_neutral baby_neutralе за него е по добре да отиде, а ние ще си потъгуваме. Sad

# 661
  • Мнения: 99
Добро утро майчета,
Поздравявам и тук всички с нови бебешки придобивки. Аз май, по-често следя новините в ФБ.
Nins87, стискам ти палци за бебчо.  fingerscrossedЧетох малко за тази стеноза и се надявам да не е това и да се отървете от операцията. Аз принципно кърма почти нямам и 90% от храненията са с АМ. Давам Аптамил АДС по съвет на неонатолозите в Токуда. Като цяло повръщанията не са ни на фонтан, но като се развълнува или оригва, си връща в гърлото и плаче, излиза понякога и през нослето храна. Тогава бебка доста истерично плаче защото не може да диша... абе, ужас. Носим я на ръце по 20-30 мин след хранене и вече не издържам, а още няма и месец. На нас повръщанията ни почнаха още първата седмица - даже в болницата.
Момичета, нашата педиатърка излиза в отпуск и мисли да сложи ваксината против хепатит утре или в събота, което е малко по-кратък срок от 1 месец. Има ли проблем за това? Тя твърди, че между 2 приема на ваксина трябва да има поне 20 дни срок и следователно не е проблем да бодне детенцето сега.
Сега Ви оставям и отивам да си върша малко домакинска работа, за да изведа девойките по-късно на сянка в двора зад блока. Хубав ден от мен!  bouquet

# 662
  • Мнения: 9
Добро утро момичета,
Аз да се похваля и тук, вчера станах леля за втори път на прекрасната  принцеска Емануела, нека ни е здрава и много щастлива. В един месец станах и майка, и леля, чувството е невероятно.
Nins87 имаш стиснати палчета всичко да се оправи бързо, трябва да си силна - заради бебо, така с твоята сила ще даваш и на него. Ще видиш всичко ще е ок.  Hug
Хайде ставам,че малкият се събуди и с отварянето на очичките отваря и устичката.
Лек и спокоен ден да имате всички. Hug

# 663
  • Варна
  • Мнения: 709
Пепи, някой сподели, че опръскали тати... това означава, че другата гърда не е била покрита с нищо.    newsm03 На мен ми се случва често.., макар, че нямам вече пръскащи струи. Много ми е регулирано производството - прекъснах само 4 мес.., но реално съм в хормонален дисбаланс от септември 2006г. От тогава застъпвам бременност с кърмене.

# 664
  • Мнения: 51
Добро и прекрасно утро нека да е днес!
Специално искам да кажа на всички майчета,които днес им предстои индукция на раждането,или пък ,току виж-започнало си спонтанно раждане-/а те са ни много-Ния,Мама Зайка,Jelly ...да не пропусна някоя,няма да изреждам/-Пожелавам гладко и безпроблемно раждане,стискаме всички палци за вас и ви чакаме с щастливи новинки! Hug Hug Hug
Нинче,пилорната стеноза е вродена хипертрофия,тоест задебеляване на един мускул,който се намира на края на стомаха и когато бебче се роди така-храната трудно ,бавно преминава надолу към червата и това води до връщането и нагоре и се изявява с повръщане на бебето -което за разлика от ГЕР/т.н. рефлукс/ е на фонтан,много по-обилно,бебетата са все гладни ,отслабват или ненаддават /и има едни характерни изменения в лабораторните изследвания,с които се потвърждава,както и с ехография на пилорния мускул,а също и с контарстно рентгенево изследване/Характерно е за момченцата.Оперира се успешно и не е страшно,мила!Разбирам тревогата ти Hug,и аз да съм,бих се чувствала така,но искам да те успокоя някак-защото ако се потвърди изобщо,де-не е нещо нелечимо и страшно,съвсем за бързо трае процедурата,бебчетата бързо се възстановяват,не е страшно Hug.За майката винаги е страшно,знам,но ,ако го има преблемчето-по-доброто е да се оправи веднъж за винаги.Стискам палчета да се окаже най-доброто и бебчо да е добре.!Прегръдки!Много!И спокойствие!

# 665
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен скъпи мами и от гладен кокоран  Laughing !
Да пожелая на бъдещите мами всичко да мине бързо и безпроблемно и да гушкат своите бебета най-скоро! Hug
Нинка нямам представа за това заболяване, но съм сигурна че бебо ще е добре! Стискаме ви силно палчета и те чакаме с добри новини!
Цанкова разбрах те!  Hug
На всички пожелавам страхотен ден, ние отиваме на разходка!

# 666
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен Simple Smile
Стискам палчета на всички 2в1, които днес очакват  вече срещата си с малките човечета fingerscrossed
Нинс, и за теб fingerscrossed Сигурна съм , че бебо ще се оправи и дано не се налага операция!
Честито на Тончето!   bouquet
Диди, честита ви месечинка!  party041
Честито и на Анчелоти ! Страхотно е да си и мама и леля!  newsm10
Цанкова, разбрах и аз какво точно имаш предвид са струята Simple Smile Много бързо схванах да не съм с 2 открити гърди, че почвам да тека,но  в случая беше това, че беба изтърва гърдата Simple Smile
И да ви почерпя виртуално
Днес моята племенничка става на цели 2 години Simple Smile Да е жива и здрава и все така жизнерадостна!

# 667
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Нинс, стискам палци всичко да се нареди и да не се налага опреция  Hug Praynig Hug
Анчелоти, честита ти племенница Емануела, да е жива и здрава   bouquet
Дейна, честит рожден ден на племенницата ти, нека ви носи само радост детето   bouquet
Успех на раждащите и чакаме хубави новини  Hug

# 668
  • София
  • Мнения: 308
Нинс, още едни стиснати палци и от мен! Дано всичко да е наред!

Анчелоти, честито! Да е много здрава малката Емануела!

Дейна, честит рожден ден на племенницата ти!

Petya28, не е роден с ниско тегло. 3кг. се роди, но е много лаком Laughing И баткото му се роди 3150гр. и той наддаваше много първите 2 месеца. Явно са ми такива дечицата Grinning

Хубав ден и успех на всички раждащи днес! Стискам палци всичко да мине леко!

# 669
  • Мнения: 0
Анчелоти честита ти племенница, да ви е жива и здрава!
Дейна честит празник и на твоята племенница, да е много послушна, да помага и да расте умна и красива!
Навън е някакъв ад просто!
А някакви новини от необебелите се мами  Party ?!

# 670
  • Мнения: 9
Здравейте,
имам въпрос към ЛЛЛ - може ли вместо да се кърми бебето, да се изцеждам и да му давам веднага изцедената кърма- хем ще знам колко кърма поема. Питам защото моят юнак заспива докато го кърмя, а като му давам изцедена кърма си я изпива и е доволен.
Да попитам и друго - дали като се изцеждам ще ми намалее млякото или няма значение дали кърмя или се изцеждам?
Благодаря предварително, стана малко объркано но се надявам да разбереш въпросите ми.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 241
Здравейте, момичета! Да се отчета след първата ни консултация.
Моят малчо си остава малчо  Sad качил е за 2 седмици само 130 гр. Опасенията ми, че кърмата ми е му е достатъчна се оказаха верни. Сега аз минавам на антибиотици заради мастит, а той на АМ.  Cry
Вторник пак сме на консултация да видим дали ще има промяна. newsm17

На всички майчета 2 в 1 стискам палци, дано днес да има новини за нови бебоци!! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed smile3504

# 672
  • Мнения: 0
здравейте мами!на бързо влизам да се похваля и аз-най-после станах мама на беба Йоанна.Роди се на 18.07 3,300кг 50см,родих секцио,всичко мина добре и сега вече сме си в къщи.Спинкамерядем и готвим в памперса Laughing Laughing л Много ми е притеснено само за температурата как да охлаждаме,но климатика работи лостоянно в другата стая и така поддържаме температура 27-28 градуса,дайте съвет?вие горе долу каква темп пддържате и с какво?
приятн ден!

# 673
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
adiiitooo ,честито и на теб, нека Йоана да е жива и здрава и да ви носи много радост и усмивки   bouquet
Чудя се кога ли ще почнат да валят новините от новите ни мами от днес  newsm78

# 674
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 495
Здравейте! Grinning
adiiitooo, честито ви бебче.  HugДа ви е здрава, щастлива и красива малката Йоана.   bouquet
Стиснати палчета на раждащите днес и на Нинс! Hug Flowers Four Leaf Clover
Ние днес направихме сутрешна едночасова разходка.  dance Бебо този път беше доволен. Само по боди, чорапки и шапка, и завит с олекотена завивка. Пък и беше по-хладничко днес-15 градуса.
Анчелоти, честита ти племенница Емануела, да е жива и здрава.  bouquet
Дейна, честит рожден ден на племенницата ти.  bouquet
Пепи Hug, браво и на вашия татко.
Усмихнат ден на всички. Hug  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт