Какво безалкохолно пиете в къщи най-често?

  • 7 566
  • 116
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 677
Хайде, вие сте Simple Smile Половинката е задръстил шкафа със степ-чета, но аз държа и всеки път повтарям, че искам винаги в хладилника да има натурален сок  Laughing

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Вода предимно.
Натурални сокове понякога, гледам да ги избягвам и тях, че всичко е пълно с какви ли не боклуци вече.
А за степ и подобни не искам да чувам дори.

# 2
  • русе
  • Мнения: 1 317
пиех кола,но откакто прочетох това ,се замислям http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/79/Kakvo-se-sluchva-s-tial … na-koka-kola.html newsm78

# 3
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Хайде, вие сте Simple Smile Половинката е задръстил шкафа със степ-чета, но аз държа и всеки път повтарям, че искам винаги в хладилника да има натурален сок  Laughing
Вода и бира Mr. Green.Никакви кока-коли, спрайтове и натурални сокове.Степчета изобщо не купувам.

# 4
  • Мнения: 755
Айрян или фреш. Най-вече вода.

# 5
  • Мнения: 6 993
Вода най-много. Кола понякога, но рядко, имам изблици да ми се пие.
Спрайт и тоник купува съквартирантката, да разреждаме ментата и джина  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 46 514
Избягваме всичко, без водата. Когато ни се пие нещо, пием степчета. Всичко е химия, това поне е без пари. Но гледам се ограничавам до половина-максимум 1 чаша дневно.

Кола - когато сме на уиски.

Извън темата, да питам, попадали ли сте на концентрирани сокове, течни, които се разреждат с вода? Едно време се правеха домашни от вишни на подобен принцип. Бях купувала от чужбина, уж еко, но тук не намирам.

# 7
  • Мнения: 6 993
Не се сърди човече, не знам дали ще ти е удобно мястото, където съм виждала такива сокове.
Магазинчето се казва Сирене и вино за приятели и е на Иван Асен, ама не мога да ти кажа точният номер, на един ъгъл е. Там съм виждала такива, май от горски плодове бяха, био. Обаче не помня цена. Мисля, че каза, че се разреждат 7 към 1.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 677
Ох, блазя ви, аз вода хич не пия, не мога и не мога, само когато съм мнооого жадна и водата е студена. Като знам как някои пият по 1-2 литра на ден, аз да се насиля няма да успея. Всичко друго подсладено и овкусено може  Joy

# 9
  • Мнения: 46 514
Еовин, много благодаря  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 4 965
Чиста вода, студено прясно мляко, айрян, фреш и напоследък плодовите бири (ако 1-2 пъти в месеца се брои изобщо). Други безалкохолни купуваме "веднъж на високосна" - кола си купувам само аз 4-5 пъти в годината по някакъв странен подтик, като я изпивам и забравям, а половинката и децата не пият; натуралните сокове са пълни с консерванти и купуваме само за гости; други газирани - не; разтворими - вземаме степчета за екскурзии и излети, че стават лесно, бързо, евтини са и после ги изхвърляме недопити.
Относно водата - напоследък дори минахме на чешмяна, че минералните са вредни при натрупване, а трапезните не навсякъде ги има на големи бидони.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Сок от ананас.
Коктейли, айрян, вода, бира ..

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 13:18 от Labrador

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Ние пием вода. Безалкохолни не купуваме, понякога натурален сок, ако искам нещо по-сладко.

# 13
  • Мнения: 8 242
Кола или швепс пие мъжо ..
Аз и хлапето - вода, той рядко иска и сок, но не е фен..

# 14
  • Мнения: 58
Вода,айран,и си правим безалкохолно от газирана вода+лимони+мед и всичко това студено или с лед ,също така и таратор.Сокове и безалкохолни почти не ги купувам,само когато е идва някой на гости.

Общи условия

Активация на акаунт