Хей, седмицата започна къде сте?(16-22.01.06)

  • 2 729
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Стън, пиши при нас. НЕ можем да помогнем с друго освен добра дума... Но пък и Firebird е минала през това. БЕ тук поне ще разберем всеки твой страх - дори неоснователните и глупавите /ако има майчин страх, който да е глупав/. НЕ може да излекуваме малкия, но определено споделянето помага да се разтовари и отпусне човек... да види, че не е сам. ДАно мине по-скоро по възможно най-лекия начин операцията.

Искрице, много си се разхубавила, но има някаква тъга и твърдост в погледа ти. Дано с пролетта и те се разтопят и изчезнтат и остане радостта за напредъците на децата!

Йепе, нещо напоследък ви е трудно. ДА не би да не е направена добре настройката и затова да му е трудно на детето? Дано малкия се кротне и почне да прави с удоволствие упражненията. А ти бъди силна - последните месеци си доста унила /не че няма за какво/ - но не се давай на трудностите!


# 46
  • София
  • Мнения: 2 262
Бързам да пиша, ехографа в поликлиниката все още не работи, не защото е повреден, а защото не била подредена още стаята му. Направо да се опулиш от безмисленото обяснение. Как не им е неудобно, че да отида аз да подредя едно легло има само, самата стая е като малък кенеф, хваща те клаустрофобия, като влезе първа докторката сяда си пред уреда и после влизам аз след нея и лягам директно на леглото до нея, и дали ще се разминем ако двете сме прави на пътечката е малко съмнително. Е какво толкова му подреждат 3-та седмица на този палат????? Това да се посмеете. Вече сериозно съм се замислила да не ги чакам повече, а да отивам при Дяволов в Майчин дом, дори и да се налага да плащам прегледите до някъде!!! Пък и може ли в този студ да разкарвам малкото напразно!!!
Така че за жалост нямам никакви новини от ехографа, но мога да ви кажа, че все още ме мъчи това проклетийче, лошо ми е, вие ми се свят, но вече така ми се ЯДЕЕЕЕЕЕЕ, че незнам какво ще правя! Искам един гоооооооолям катинар, да заключа хладилника, да ви се намира такъв? Давайте го насам. Ще ви пиша пак като има новини!
Много целувки на всички ви и все не успявам да кажа на Сетони колко много ми е мъчно, че малкото момиченце така се е намъчило, но съм толкова щастлива, че е оздравяла.
Много се потресох от историята на Бургаското бебенце, което показаха по Господари на ефира, втори ден не ми излиза от ума! Миличкото!

# 47
  • Мнения: 3 743
Да взема да се разпиша, че тя седмицата си свърши...
Искрице, Калоянчо е станал един бузанчо пу..., като гледам снимките не знам как го носиш Hug
 yosarian, да нацелуваш малката фръцла от мен и Марти Heart Eyes
Мамо Иги, ако трябва да се организираме да я подредим тая стая, ще спретнем една бригада Wink  bouquet
При нас нищо хубаво не се случи тази седмица...на всичкото отгоре от четвъртък Марти е със зачервено гърло, а от днес сутринта със суха, лаеща, ларингитна кашлица Sad...

# 48
  • София
  • Мнения: 4 412
Имам кратък въпрос:
Днес Бабин ден ли е? Така пише в дир-а на първа страница, ама във форума не видях тема. Днес ли е деня, когато се поздравяват акушерките?

# 49
  • Мнения: 3 743
Имам кратък въпрос:
Днес Бабин ден ли е? Така пише в дир-а на първа страница, ама във форума не видях тема. Днес ли е деня, когато се поздравяват акушерките?
Да Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт