Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 5

  • 44 247
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 658
Теомир,Тияна,Даная - Мануела,Емиян,Нунцио,Юкио,Ксеня,Рая - Евелин,Адина,Емона,Бето,Лорис /момче/,Теофил,Алдимир,Ралиана,Зеррин,Златозария,Жаклина,Ариел-Ноа,Диляра,Берин /момиче/.
На Юкио таткото е японец, съответно и фамилията е японска Simple Smile

# 691
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Тъкмо да кажа колко интересен вариант на името е Исабелле, а доколкото разбирам, те всъщност се казват Исабел Валери и Никол Софи.

# 692
  • Мнения: 2 562
Теомир,Тияна,Даная - Мануела,Емиян,Нунцио,Юкио,Ксеня,Рая - Евелин,Адина,Емона,Бето,Лорис /момче/,Теофил,Алдимир,Ралиана,Зеррин,Златозария,Жаклина,Ариел-Ноа,Диляра,Берин /момиче/.
Е пък на това име кое му е странното?Моята дъщеричка се казва така и не ми се струва странно Rolling Eyes

# 693
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Според мен Даная-Мануела е цялото име, предполагам затова го е споделила Мартина, малко или много двойните имена не са обичайни за България.  Peace

# 694
  • Мнения: 2 562
Е,така по-може Blush На моя позната децата са Константин-Александър и Ангел-Раян...Но пък си звучат нормално според мен или просто съм свикнала Laughing

# 695
  • Мнения: 5 565
Да,Даная-Мануела е цялото име.Иначе на мен много ми харесва  Simple Smile
А за Юкио,предположих,че е така,но все пак името е интересно  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 10 547
А бащата е японец.

Алма
Гвендолин  Simple Smile
Джимка
Дониана
Заира
Илайда-  Simple Smile
Карине
Мина-Рая
Нела
Орлиана
Рания
Рейна
Тачо
Ташо
Анисия
Байчо
Васи- момче
Виана
Харолд
Велик
Дела
Зита
Илейн-Анхела
Ева- Фей- не е българче, но много ми хареса името, затова го включвам
Арлен Simple Smile


Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 10:33 от Касита

# 697
  • Мнения: 4 569
Гвендолин е Гуендолин.
Чудех се име на елф ли беше или е от историята за крал Артур.  Rolling Eyes
Гугъл изплю

Цитат
Гвендолин, по която въздиша Ферди мравката от едноименното анимационно филмче, има едно основно занимание – да пудри носа си и всячески да вгорчава живота на тайно влюбената мравка. Анимационното филмче е създадено по книгите на Ондрей Секова. Калинката има дълга руса коса, нацупени червени устни, малка френска барета и най-дългите и тънки крака на света.
http://ladyzone.bg/article/drugart/chetiri-seksi-animatsionni-matski.html

# 698
  • Мнения: 2 562
Естел,много як подпис Mr. Green Peace

# 699
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз все ги бъркам Гуендолин и Гуинивер, но и двете ги харесвам.  Grinning Барабар с Галадриел.  Mr. Green

За пореден път виждам името Велик. Леля ми като бях бременна предлагаше, ако сина ми се роди на Великден, да го кръстя Мартин-Велик. Явно и друг са го осенили подобни идеи, но пък има женско име Велика, така че защо не и Велик.  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 562
Сега се сетих и за друго странно име-Господин...Преди години познавах човек с това име.Беше странно да кажеш г-н Господин Петров Laughing

# 701
  • Мнения: 4 569
И аз все ги бъркам Гуендолин и Гуинивер, но и двете ги харесвам.  Grinning Барабар с Галадриел.  Mr. Green
И аз тъй.  Crazy Кажи сега коя е Гвендолин.

За пореден път виждам името Велик. Леля ми като бях бременна предлагаше, ако сина ми се роди на Великден, да го кръстя Мартин-Велик. Явно и друг са го осенили подобни идеи, но пък има женско име Велика, така че защо не и Велик.  Simple Smile
На Велика - Велик?  Rolling Eyes
Да, на Величка е Величко, на Вела е Вельо/Велю. Thinking


Естел,много як подпис Mr. Green Peace
  Blush

# 702
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз все ги бъркам Гуендолин и Гуинивер, но и двете ги харесвам.  Grinning Барабар с Галадриел.  Mr. Green
И аз тъй.  Crazy Кажи сега коя е Гвендолин.

Айде сега  Laughing ! Важното е да се помни кой е Естел  Hug .

# 703
  • Мнения: 4 569
Бъзикай се ти!  Hug

Касита, Гвендолин е момиче, нали?

Илайда девойка ли е? Щото Elijah Wood е мъж.

Байчо е диалектна дума от Северозапада, уважително обръщение към по-стар мъж. Обаче като име ми е трудно да го възприема.

Харолд - само ако е рус и синеок. Иначе е като мургава Снежана.

# 704
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
А какво ще кажете за имената:
Труфка, Марулка, Параско Парасков, Матка, Баласка, Нейка, Миндо
 Всички ги познавам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт