Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 948
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Не знам дали няма да повторя нещо, което вече е описано, но от известно време се интересувам от въздействието на кристалите (като аметист, цитрин и т.н.)  и почти всичко,което прочета прилагам върху себе си и в съчетание с желанията по новолуние се получават невероятни  резултати.  Вие използвате ли ги?

# 736
  • Мнения: 3 118
Не знам дали няма да повторя нещо, което вече е описано, но от известно време се интересувам от въздействието на кристалите (като аметист, цитрин и т.н.)  и почти всичко,което прочета прилагам върху себе си и в съчетание с желанията по новолуние се получават невероятни  резултати.  Вие използвате ли ги?

Заповядай в новата тема да обсъдим влиянието на кристалите:  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=678002.660;topicseen

Аз по препоръка на една дама за известен период от време използвах конфигурация от осем кристала, но за съжаление нямаше желания резултат.

# 737
  • Мнения: 1
Simple Smile Благодаря! чета и новата тема, но и двете са ми в известия...та се натресох някак без да искам в тази Simple Smile отивам да го копна това там Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1
Искам да попитам някои не знае ли каде във Варна продават Лунен Камък     ако може в ЛС
     bouquet

# 739
  • Мнения: 10 698
Искам да попитам някои не знае ли каде във Варна продават Лунен Камък     ако може в ЛС
     bouquet

След тази тема има още N-на брой  Laughing
Ето актуалната - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=732669.0

# 740
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Отдавна не съм влизала; случайно покрай едно питане влязох и кого да видя - Мижжжжжжжжж Hug. Здравей, Мише   bouquet

# 741
  • Мнения: 10 698
Котьо,  Heart Eyes Привет и на теб  Hug Hug Hug
Сколько лет, сколько зим ('дет има една приказка  Wink)  Hug Hug Hug

# 742
  • Мнения: 2
Мммм.. Чудесна тема!Кой какво е постигнал със силата на подсъзнанието до тук?

# 743
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Мммм.. Чудесна тема!Кой какво е постигнал със силата на подсъзнанието до тук?
Всичко Heart Eyes,което притежавам и което е най-важно за мене-здравето,семейството,децата,работата и най-вече личният комфорт и баланс! Hug

# 744
  • Мнения: 2
Мммм.. Чудесна тема!Кой какво е постигнал със силата на подсъзнанието до тук?
Всичко Heart Eyes,което притежавам и което е най-важно за мене-здравето,семейството,децата,работата и най-вече личният комфорт и баланс! Hug

А как го привличаш?

# 745
  • Мнения: 10 698
МОЛЯ, ПИШЕТЕ В АКТУАЛНАТА ЗА МОМЕНТА ТЕМА, КОЯТО Е :

ТАЗИ


Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт