София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 79 837
  • 738
  •   2
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте мами, искам да ви попитам дали можете да ми препоръчате добра педиатърка, че от нашата хич не сме доволни. Става въпрос за 18ДКЦ или 23ДКЦ. Досега бяхме при М. Коларова, но хич не съм доволна... Rolling Eyes. Благодаря ви предварително!

# 691
  • София
  • Мнения: 43
Здравейте мами, искам да ви попитам дали можете да ми препоръчате добра педиатърка, че от нашата хич не сме доволни. Става въпрос за 18ДКЦ или 23ДКЦ. Досега бяхме при М. Коларова, но хич не съм доволна... Rolling Eyes. Благодаря ви предварително!
Аз съм записала малкия при Калинка Йорданова в 18 ДКЦ-доволна съм от нея като педиатър, но е голяма навалица и доста се чака обикновено.  Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 11 134
Аз мога да ти препоръчам д-р Парашикова зад Исул в сградата на лаборатория Санте.

# 693
  • Мнения: 224
vampiriana, като влезеш в сайта на ИСОДЗ и избереш район Подуене, има списък на всички детски заведения. В профила на всяко от тях има и адрес. Разгледай ги и прецени кои са ти удобни. Но тук след класиранията в началото на лятото за нашия набор не са пускали места  Cry

tsvetelina5, ние сме при д-р Сенкин. Много съм доволна от него, не бърза с антибиотиците и няма много хора при него, а и да има - малките са с предимство  Peace

# 694
  • Мнения: 1 186
моля, да ми препоръчате специалист УНГ, който работи със здравната каса и направление.
благодаря предварително.

# 695
  • София
  • Мнения: 43
моля, да ми препоръчате специалист УНГ, който работи със здравната каса и направление.
благодаря предварително.
Д-р Александър Райнов в Исул-страхотен специалист е,но ще трябва да си запишеш час предварително че иначе не  е сигурно че ще влезеш. За съжаление малкия преди месец ми изтри всички телефони та му нямам вече номера. Успех.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 329
И аз него препоръчвам, друга съфорумка преди време ми го препоръча, внимателен е и много добър специалист (преди това една д-рка едва ли не пращаше детето на операция за 3-та сливица).

# 697
  • Мнения: 472
моля, да ми препоръчате специалист УНГ, който работи със здравната каса и направление.
благодаря предварително.
Д-р Ала Камел - Исул
Преглежда всеки делничен ден от 14:00 до 20:00  Peace

# 698
  • София
  • Мнения: 673
същият този доктор приема и в събота от 10 до 15 часа. аз лично съм доволна от него

# 699
  • Мнения: 472
моля, да ми препоръчате специалист УНГ, който работи със здравната каса и направление.
благодаря предварително.
Д-р Ала Камел - Исул
Преглежда всеки делничен ден от 14:00 до 20:00  Peace
Аз съм изключително доволна Simple Smile

# 700
  • Мнения: 1 138
.
  

Последна редакция: пт, 05 дек 2014, 17:02 от *poly*

# 701
  • Мнения: 1 138
Здравейте, Пиша ви, за да не правите грешка като мен да запишете детето си при д-р Сепаревска-23-та поликлиника жк. Хаджи Димитър. Преди около три години  записах големият ми син при нея и всеки път когато беше болен, отвън чакахме по два часа и всеки път лечението бе едно и също независимо колко зле бе той, а именно /ОСЦИЛОКОКЦИНУМ/. След всеки  преглед го водех при д-р Мирчев и лечението винаги бе /АНТИБИОТИК/.
През месец август 2014г. ми се роди още един син и когато трябваше да го запиша при личен лекар ми препоръчаха д-р Арсова, съответно го записахме при нея. В понеделник на 01.12.14г. забелязах че детето не е добре, а именно започна силно да кашля, вдигна висока температура не можеше да диша от сополите в носа и цяла нощ не спа. На следващият ден го заведох в поликлиниката  на преглед при д-р Арсова, но се оказа че тя е в отпуск и познайте кой я замества д-р Сепаревска. След порядъчно чакане влязохме и познайте, след повърхностен преглед за две/2/ минути,  диагнозата бе настинка а лечението отново  /ОСЦИЛОКОКЦИНУМ/.  В сряда незнам как прекарахме с високата температура и в четвъртък отново на лекар, само че както можете да се досетите при друг лекар. След прегледа веднага снимка на гърди и диагноза бронхопневмония и болница. Позволих си да ви напиша малко повече но ви препоръчвам не записвайте децата си при д-р Сепаревска защото тя е забравила кога е била лекар и още повече кога е завършила. Аз без да съм лекар покрай /осцилококцинума/ ще дам и един аспирин и може повече работа да свърши. Това не е лекар а писарка на рецепти и болнични.   ПОСЛЕПИС: Историята е истинска и е от вчера, С уважение!!! #2gunfire 
   

# 702
  • Мнения: 472
Точно в момента съм в дилема за избор на нов личен лекар...В момента сме при д-р Калинка Йорданова,но по разни съображения искам да я сменя с друг в 23 ДКЦ.Някакво инфо за д-р Везенков има ли някой?

# 703
  • Мнения: 1 138
Кажи си разните причини, хората трябва да ги знаят и да не си записват децата при доктори които са завършили медицина с тройка. newsm78

# 704
  • Мнения: 47
Ние сме при Везенков, но аз не съм доволна от него, много се чака, започва с Шуслеровите соли , нещо хомеопатично за температура, и после се налага да го водя при друг и да си плащам прегледа. От както ходим на ясла съм го водила 1 път и преди да отидем знаех какво ще ми предпише.

Общи условия

Активация на акаунт