Неспокоен сън

  • 1 128
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
До края на четвъртия месец се будеше 1 или 2 пъти през нощта и не ми тежеше толкова. Но след това почна да се буди на всеки един или два часа след като съм я сложила да спи (около 19.30-20.00). Писна ми, вече нямам сили! И не са зъби, уж са заникнали от третия месец, а още никакви ги няма. Не може всичко да се отдава на зъбите.
Мисля, че тук е мястото да попитам - давали ли сте чая на Блевит за сън или успокояващия на Хип? Има ли някакъв ефект?

# 16
  • Мнения: 81
давали ли сте чая на Блевит за сън или успокояващия на Хип? Има ли някакъв ефект?

Не съм давала чай, но ако има някакъв ефект ще го вземем.

# 17
  • Мнения: 3 116
Ние сме така от около месец, но засега се справяме с биберон  Rolling Eyes

Дано да е от зъби както си мислех и аз  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 81
Ние сме така от около месец, но засега се справяме с биберон  Rolling Eyes

Махнах биберона, защото си мислех че той е причината да се буди. По цяла нощ търсехме биберона, завираше го на всякъде. Но нищо не се промени с махането на биберона положението е същото.

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравеите мами!
Искам да ви попитам дали вашите бебоци спят спокойно?
Моето момиченце до 6 месеца спеше много добре като си легне вечер ставаше сутрин без да се буди цяла нощ.
Като почна да се буди го отдадох на зъбките, но положението не се подобрява има нощи в които се буди и през 20-30 минути измрънка пие малко водичка и заспива. Също така много се и върти на сън. Проверчвах я за глисти няма. Говорих с лекарката каза, че детето ми било по буйно и така ставало с палавите деца към 2 годинки почвали да спят добре. Моля ви ако на някой от вас се е случвало кажете може ли да се направи нещо по въпроса.
Ами и ние имаме същия проблем. Като беше новороден се будеше по 3-4 пъти, но колкото по голям ставаше нещата се влошаваха, сега се буди средно по 10-20 пъти на нощ, понякога и повече. Случвало се е и през 5-10мин. да се буди, пие вода или сок и пак заспива. Нашата лекарка каза, че и нейния син също била така, но до 3г. се оправил.  Rolling Eyes Още много ни чака.  Cry С таткото вече едвам издържаме на това безсъние, толкова сме изнервени вече.  Cry

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всяко дете е различно. Тъкмо голямата започна да спи спокойно (след 3-тата година) и малката започна да се буди и реве нощем (след първата година). Тази нощ ме събудиха 15-20 пъти (и мъжа ми още няколко с хъркането си). То не беше бълнуване, рев, "дай вода", ставане, отвиване... Sick

# 21
  • Мнения: 218
И ние сме така, от както се е родил не си спомням нощ в която да е спал без да се събуди по няколко пъти. Какво да се прави съдба ... просто нашите бебчета са си от ревливите нощем имаче през деня нищо му няма /но за съжаление аз съм на работа през това време и пак не мога да се наспя като хората Hug/. Но като чета по-долу първо не сме само ние така и второ кажи - речи половината от неспокойните нощи са минали ... остават ни само още толкова безсънни нощи докато навърши 3 год. /нали тогава казват че започвали да спят по - добре... дано е истина Praynig/

# 22
  • София
  • Мнения: 1 210
Ох и аз да се включа към отбора. Като чета че до 2г. ще продължава този ад направо ми иде да се гръмна.  #2gunfire Аз и сега едвам издържам, а още година и половина, а пък може и повече. Момичета и ние сме така. Най-големия интервал който прави през нощта е 1ч сън. Иначе през 15, 30мин. Много е странно защото през деня по някой път спи и по 3ч. следобед непробудно. Но през нощта не може. Постянно се обръща, върти, сумти, скубе се, плаче. Sad Не мога повече, а ще трябва Mr. Green

# 23
  • Мнения: 384
И ние не спиме нормално вече три месеца.И през деня спи много малко,а вечер е борба-върти се,рита,пълзи от единия край на леглото до другия,ту при нас,ту в нейното си легло я местя.Вечерта като дойде все едно идва някакъв кошмар,а почивка няма.Забравих и висенето на гърдите ми,абе докато стане на 2 ще съм като зомби Weary

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Ееее, ама сме много! Поне ме успокоихте,че не сме само ние. Имаме си два зъба, ама от това не спиме по-спокойно! Тъкмо се чудех как да оживея след трета поредна нощ, в която дремваме по30 минути и се започва мрънкане, ядене, реване... и гледам тая тема! Какво да се прави ще трябва да се въоръжим със здрави нерви.Такъв ни бил късмета, да са ни живи и здрави децата!

Общи условия

Активация на акаунт