На море с............мама

  • 27 692
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 62 595
Бубу, хич недей да ми я хвалиш тази работа с "никога не са ни притеснявали, винаги чукат дали да влязат"! Да зная аз, че свекърва ми е през стената, пък познай колко ще ми е ищахът за секс! По-скоро до развод ще стигнем.

# 226
  • пак там
  • Мнения: 2 885
От три години редуваме бабите и дядовците, когато ходим на почивка. Обикновено вземаме апартамент, в който всички успяваме да се настаним така, че никой на никого да не пречи. Изкарваме си чудесно - и с двата комплекта родители. Да, гледат детето предимно те, но той е дълго чакано внуче и по-скоро срещам проблем, когато си  го взимам, отколкото, когато им го оставям. (Факт е, че ако не беше синът ми, свеки сигурно нямаше да издеяни дълго след смъртта на свекър ми.)

Изобщо не виждам каква драма може да бъде това, честно.

А коментарите за родителите в ролята на "излишен багаж" и необходимостта от късане на пъпна връв...  Sick За мен родителите са точно такава част от семейството, каквато са и мъжът ми, и синът ми. Отношението ми към майка ми и към свекърва ми е абсолютно еднакво, както и на мъжа ми към тях. Възникването на конфликти е неизбежно, но сме достатъчно възпитани и разумни хора, за да успяваме да ги решаваме без драми и скандали.

# 227
  • Мнения: 258
В никакъв случай не я хваля, ама понякога се налага. Аз лично си поживях под наем точно, за да сме си сами и никой да не ни се бърка. Но тук говорим за едно море само, дето ще е има няма 10-12 дни. Не е приятно така да се върши "работата", ама се свиква  Peace
А за съвместния живот с родителското тяло - не всеки може да си позволи да е в отделно жилище.  Има семейства дето живеят няколко поколения на едно място и деца пак има  Simple Smile Въпросът е хората да се съобразяват с останалите членове на семейството. Ние живеехме в една стая с брат ми и баба ми, докато почине милата. Дядо ми беше в другата стая, а в хола майка ми и баща ми. Живеехме в тристаен апартамент, не в къща, с една баня и тоалетна. Еми, разбира се, имало е своите трудности, ама чак пък толкова ощетена не мисля, че съм била  Mr. Green Братовчедите ми, особено големият, беше почти постоянно в нас.
Рися , това имам в предвид и аз.

# 228
  • Мнения: 6 365
Бубу, хич недей да ми я хвалиш тази работа с "никога не са ни притеснявали, винаги чукат дали да влязат"! Да зная аз, че свекърва ми е през стената, пък познай колко ще ми е ищахът за секс! По-скоро до развод ще стигнем.

Това е от романите на Стивън Кинг. Да, винаги чукат. Но почукването звучи така, все едно живееш в сталинска Русия или в Третия Райх и на вратата чака полиция да те "изчезне"Simple Smile

Ако е тъща, може да причини трайна еректилна дисфункция у мъжа.

Затова сексът следва да се случва на разстояние поне над 10 километра от който и да чифт родители.

# 229
  • София
  • Мнения: 62 595
Добре, и да живеем заедно, ок, няма друг начин, ще правим секс и през пердето,  ако трябва! Обаче да отида на почивка пак с възрастното домочадие и дори там да не мога да се опна на спокойствие, вече ще ми дойде много! И нашите са живяли доста поколения под един покрив, ама поне на почивка са ходили сами от време навреме.

# 230
  • Мнения: 258
Е те хората в различни стаи ще са, та даже и в различни квартири, няма под чаршафите да си гледат  Laughing
А и бабата все ще излиза с детето навън да го забавлява нещо. Ако не се сеща сама, някой може да й даде идеята  Mr. Green

# 231
  • София
  • Мнения: 62 595
мммм, вместо аз да се зоря да правя намеци и идеи, не може ли бабата с детето да си остане по родните места, пък ние с миУото под чаршафите, на пясъка или къдеето ни напъне!  пък после може да пратим бабата на почивка с детето за благодарност.

# 232
  • Мнения: 258
мммм, вместо аз да се зоря да правя намеци и идеи, не може ли бабата с детето да си остане по родните места, пък ние с миУото под чаршафите, на пясъка или къдеето ни напъне!  пък после може да пратим бабата на почивка с детето за благодарност.
Хахаха. То голямо отблагодаряване ще е, пак с внучето да се изморява  Laughing
Ама то това си един прекрасен вариант, стига бабата и детето да са съгласни, ама аз доколкото разбрах бабата вече е решено, че ще идва, та въпросът е там доколко ще "пречи". Иначе си е съвсем в реда на нещата двойката да си иска време за себе си. Сега като дойдат децата да умираме ли?  Mr. Green

# 233
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако идеята на почивката е заздравяване на най-малката клетка на обществото и възстановяване на позамрялия след раждане сексуален и емоционален живот, хич не ща ни бебе, ни баба, ни брат, ни снаха, ами си грабвам мъжа и достатъчно презервативи и "дим да ни няма"!

# 234
  • Мнения: 5 710


А коментарите за родителите в ролята на "излишен багаж" и необходимостта от късане на пъпна връв...  Sick За мен родителите са точно такава част от семейството, каквато са и мъжът ми, и синът ми. Отношението ми към майка ми и към свекърва ми е абсолютно еднакво, както и на мъжа ми към тях. Възникването на конфликти е неизбежно, но сме достатъчно възпитани и разумни хора, за да успяваме да ги решаваме без драми и скандали.

Моето мнение 1:1.

# 235
  • София
  • Мнения: 44 133
ми не знам, ние веднъж бяхме със свекитата на море...лошо не видяхме, ходихме заедно на плаж и на ресторанти, но си имахме и нашите моменти, даже от време на време взимаха за малко  дечко в тяхната стая и ние можехме да останем на саме....
Т.е. може да използвате майка ти например да оставите детето за малко, да излезете на разходка, да пийнете, да хапнете или просто...на саме в стаята...  все пак тя е възрастен човек, едно може за някой час сама да се забавлява, друго сигурно разбира и вашите желания и няма да има против и да ви "помогне" малко с детето.... естествено не да се превръща в постоянна  бавачка...  общо взето според мен може да се намери равновесно положение, в което вс да останат доволни от почивката.

# 236
  • Мнения: 6 301
Вече се уточни, че майка и не е възрастен човек, а почти набор на мъжа и. Така, че може да купонясват заедно, не я пращайте да ляга с детето   superuu

# 237
  • София
  • Мнения: 44 133
под възрастен имах предвид голям човек, т.е. от време на време и тя може да остане сама със себе си и да си прекара малко време сама със себе си или с детето, ако семейството/двойката иска да остане и без нея в някой момент, не е дете да не може да го оставиш само Wink

# 238
  • Мнения: 46 526
...пък ние с миУото под чаршафите, на пясъка или къдеето ни напъне!  ...

Така или иначе са решили да водят дете с тях, което изключва варианта да се онождат, дето ги напъне.
От друга страна, да го напъне мъжът й, пък тя ще измисли къде.

# 239
  • Мнения: 6 301
...пък ние с миУото под чаршафите, на пясъка или къдеето ни напъне!  ...

Така или иначе са решили да водят дете с тях, което изключва варианта да се онождат, дето ги напъне.
От друга страна, да го напъне мъжът й, пък тя ще измисли къде.


Такава възможност май няма. /доколкото съм чела други теми на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт