Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 519
  • 758
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 725
Мисля си, че повечето сериали показват нещата от живота и е нормално да има по истински случаи. Но пък имам някакво мнение за манталитета на турците и затова си мисля, че не биха се развели заради християнска жена. Обаче нека не въртим все около този въпрос. Нека да се развива действието и ще видим какво ще се случи в предстоящите серии

Да, в това е предизвикателството на филма, добре поне, че не бяха взели православна христианка, че много бих се замслила тогава...
Е какво значение има дали е православна християнка newsm78 newsm78 newsm78 Всъщност Карото казаха че е християнка,но каква точно е католичка ли  Rolling Eyes

Никакво, Слънче, просто си правя изводи за манталитета им, спомням си, че някоя от клюкарките във филма попита и дали е руса.....

# 481
  • Мнения: 10 809


Магазинът за мръвчици на нашто момче...за тези ,които не знаят bowuu

# 482
  • Мнения: 10 809
Уаууууууууу...на каква чаша попаднаххх... #Shocked #Shocked #Shocked

# 483
  • Мнения: 4 725
Да се настройваме лека полека.....



Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 17:19 от arpha

# 484
# 485
  • Мнения: 4 725


Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 17:29 от arpha

# 486
  • Мнения: 4 725


Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 17:29 от arpha

# 487
  • Мнения: 4 725


Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 17:14 от arpha

# 488
  • Мнения: 10 809
Попаднах на едно клипче...бях го позабравила...Има малко кадри и от предстоящите епизоди...затова го слагам в спойлер... Shocked Shocked Shocked

Скрит текст:

# 489
  • Мнения: 14 830
Здравейте! много сте изписали момичета.
Искам да попитам нещо-след като Мете ще се влюби в учителката има ли интимни моменти между тях или любовта им остава платоническа

# 490
  • Мнения: 4 725
Здравейте! много сте изписали момичета.
Искам да попитам нещо-след като Мете ще се влюби в учителката има ли интимни моменти между тях или любовта им остава платоническа

Скрит текст:
Тя се омъжва за годрника си, малко след това се разбира че им рак, съпругът и' я изоставя меко казано и Мете се грижи за нея го края и'. Много тъжна история....

# 491
  • Мнения: 2 126
Момичета,аз гледам,гледам но нещо май съм изтървала,че не разбрах кой е СОнер.В смисъл какъв е,откъде се появи?Как се влюби в онази малката Айлин?

# 492
  • Мнения: 4 725
Сонер е богат бизнесмен, който се запозна с Айлин на организирано от него парти. Братовчедка и' Месуде също му беше хвърлила око. Сонер помогна и за първата среща с Джемиле, когато беше в ареста.
Скрит текст:
После се оказва, че всичко е било с точно определена цел....

# 493
  • Мнения: 10 809
Сонер е богат бизнесмен, който се запозна с Айлин на организирано от него парти. Братовчедка и' Месуде също му беше хвърлила око. Сонер помогна и за първата среща с Джемиле, когато беше в ареста.
Скрит текст:
После се оказва, че всичко е било с точно определена цел....
Мисля  Thinking ,че Сонер все още не е влюбен в Айлин...тепърва предстои да разбере ,че тя го привлича ...

# 494
  • Мнения: 238


Магазинът за мръвчици на нашто момче...за тези ,които не знаят bowuu
Joy Joy JoyСестричок,магазина за мръвки,а Еркан като гладен вълк изглежда newsm78

Общи условия

Активация на акаунт