Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 555
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 821


Afife Jale Ödüllerinden Simple Smile

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Мислех, че снщи ще сте изписали темата, но явно днес ще се прави нова - нали на 50 страници ставаше това? Радвам се, че има още фенове на сериала, които се включиха

# 707
  • Мнения: 930
Добро утро прекрасни Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 930
Мерсаж Све  bouquet
Дали е нова тази снимка, не съм я виждала май, накави награди са получили newsm78

# 709
  • София
  • Мнения: 832
Добро утро  Hug Hug Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 832
Голям нахалник тоя Хакн #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Белче,серията от тази вечер ли гледаш newsm78 newsm78 newsm78 а коя е поред да я потърся и аз  Rolling Eyes

Да миличка ето : http://vbox7.com/play:b7cdf992de епизод 13 Heart Eyes
Появи се и Супер Сю Laughing Laughing Laughing

# 711
  • Мнения: 930
Голям нахалник тоя Хакн #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Белче,серията от тази вечер ли гледаш newsm78 newsm78 newsm78 а коя е поред да я потърся и аз  Rolling Eyes

Да миличка ето : http://vbox7.com/play:b7cdf992de епизод 13 Heart Eyes
Появи се и Супер Сю Laughing Laughing Laughing
Да, да Peace

# 712
# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 832
Изгледах епизода  и ме избиват садистични помисли  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Али е за разстрел #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper bash bash bash bash bash bash bash bash баща ли никакъв баща не е -създаването на дете  не те прави баща  Shocked  Като знам още какви изродщини ще извърши дори и  5 сезона след това да изкупва вини няма да са достатъчни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Да, определено това не го прави баща

# 716
  • Мнения: 14 838
Здравейте! нямах възможност да пиша няколко дни но съм гледала сериите .Али с всяка изминала серия все повече ми опротивява и ми пада в очите.Започвам даже да си мисля ,че Каролин не е толкова виновна , а просто  е една безскруполна нахалница която си плете кошницата и си гони целите.
Да поставя условия но на Али тези условия май доста му изнасят. Още повече че ако наистина се стигне до дело ще бъде думата на Каролин срещу тази на всички останали.Де факто свидетели в полза на Каролин  няма , ,улики срещу Джемиле няма,напротив свидетелите са в нейна полза.Така че заплахите на Каролин може и да не минат.
 Но на капитана му изнася и развода и съжителството с Каролин
Ядоса ме онази вечер когато изгони Ахмед.Добре  разбирам че е притеснен за Берин/ да не повярваш/ но все пак това е гост на дъщеря ти  с която и без това сте в обтегнати отношения.
По нормално беше да го поздрави ,да го посрещнте и после насаме да поговори с дъщеря си
Но не и Али. При него крясъците и побойщата явно са начин на общуване със семейството.
За постъпката му с Мете думи нямам,ужасих се на жестокоста с която се отнесе
 И после защо децата де държат така

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Той изгони Ахмед най-вече заради приказките на Хакан преди това. Може би ако двамата не бяха говорили преди това, можеше по друг начин да реагира, но Хакан също доста добре си плете кошницата. А дали Али щеше да му оттърва да се разведе с Джемиле, ако този инцидент не беше се случил и Карото не поставяше сега това условие, за да оттегли жалбата?

# 718
# 719
  • Мнения: 930
Изгледах епизода  и ме избиват садистични помисли  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Али е за разстрел #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper bash bash bash bash bash bash bash bash баща ли никакъв баща не е -създаването на дете  не те прави баща  Shocked  Като знам още какви изродщини ще извърши дори и  5 сезона след това да изкупва вини няма да са достатъчни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Съгласна Peace

Общи условия

Активация на акаунт