Отговори
# 750
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Изтривам сама постовете си!

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 19:35 от bezymnalydost

# 751
  • Мнения: 3 371
Ммм, никого не обиждам. Просто казвам истината. Това, че ти се обиждаш от нея, е друг въпрос.

Кажи име на потребител? Аз не се обиждам! Само в тази тема се правят такива забележки така ,че кажи кой е потребителя?

Не, не се правят само в тази тема ! Правят се във всяка една, когато се налага нуждата от преводач, за да разберат останалите смисъла на написаното ! Явно тук примерите са "по- ярки ".Българският език и неговото владеене, е неразделна част от идентичността ни като народ, затова трябва да се уважава, поне до толкова, че да се пише правилно .
Но, явно искаш да предизвикаш конфликт, иначе не мога да си обясня поведението ти ? Попита нещо, отговориха ти, не е ли достатъчно ? От каква точно позиция изискваш отговори ? Или не се усети вчера, че изстриха няколко твои поста, както и на други потребители - сигурно има защо, не мислиш ли ?

# 752
  • Мнения: 1 012
Дами, моля пишете в новата тема. Да не предизвикваме джедайски атаки.  Peace

# 753
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Не виждам мои публикации да се премахнати.

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 19:59 от bezymnalydost

# 754
  • Мнения: 3 371
Няма да спамя новата тема ! Peace
Безумналудост, няма дори и един пост, в който да съм те обидила, включително и в последния си ! Говорех принципно, ти си приела нещата лично, както и одеве, в поста на Тупарова.
Винаги съм подчертавала, че уважавам всяко едно мнение и потребител, защото нямам причини да не го правя. Това е форумно простраство и всеки е свободен да изразява себе си така, както умее. И да ти кажа, са ми абсолютно непонятни подобни "вопли" от твоя страна - защо реши, че някой те подценява ? Кой е нежелан, как разбра, че има нежелани, кой има силата и способността да попречи някому да пише ???( освен модовете, разбира се !)
Нито те познавам, нито те знам, нито си ми в къщата, нито на масата - защо ще имам каквото и да е лично отношение към теб ? Или към когото и да е ? Това наистина вече е смешно !
Много моля, когато няма други аргументи, да не се изтъкват несъществуващи такива, както и да се обвиняват потребителите в неща, които не зависят от тях, да им се слагат думи в устата или мисли в главата ! Аз мисля, че се изразявам достатъчно ясно, за да бъда разбрана !

# 755
  • Мнения: 186
Лудостче, моля те, не се засягай !
Това е свободен форум, никой на никого не може да налага нищо.
Имаш чудесни колажи, клипове, мнения, ами всичко това е ценно за форума.
Както изобщо мнението на всеки един.
Така ми се иска втория сезон да се раздвижи форума и повече хора да пишат и четат, филма абсолютно си заслужава, затова сме тук и надявам се да бъдем до края. Hug

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 19:50 от allisas73

# 756
  • Мнения: 2 282
А и като цяло в тази тема има хора които не са желание и винаги са обиждани аз не мога да разбера защо е това?!Уж форум място където да изразим мнение пък нежелани сме... в кой е проблема? С какво съм по малко човек от всички вас? И защо да не се обиждам а ти сега го направи лично показа, че проблема съм аз, и че аз съм потребителя!? Ако реша мога да пиша и съм го показала явно виждате само лошото или може би съм толкова черна,че друго не виждате... тази тема стана само на 5 портебителя само те се изявяваха в последно време и когато някои друг пише излиза грешен??? С какво съм по малко от вас??[/i]

Наистина, ставаш досадана с тоя хленч. Ако не ти понася,напускаш темата. Но.не се оплаквай! Защото, това не е забавачница и ние не сме другарчетата, които не те играят.

Общи условия

Активация на акаунт