работа в адидас

  • 3 482
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Някой случайно да работи в адидас или да е работил, искам да разбера какви са ви впечатленията и дали си струва да започна работа там?

# 1
  • Мнения: 1 310
Да не би в България да има клон на Адидас?  Shocked
Или питаш за продавачка на китайски стоки с марката Адидас?

# 2
  • Мнения: 146
питам ако някой е работил като продавач-консултант във магазините адидас................
всичко е китайско в това няма спор, но все нещо трябва да се работи..

# 3
  • Мнения: 7
питам ако някой е работил като продавач-консултант във магазините адидас................
всичко е китайско в това няма спор, но все нещо трябва да се работи..
   



http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=676

# 4
  • Мнения: 1 310
питам ако някой е работил като продавач-консултант във магазините адидас................
всичко е китайско в това няма спор, но все нещо трябва да се работи..
Peace

# 5
  • Мнения: 40 955
Eдни китайски маратонки може да са менте на Адидас, но може да са си и съвсем оригинални "адидаски" въпреки, че заводът е в Китай, Сингапур или Виетнам. То в Европа май няма такива заводи.

# 6
  • Мнения: 2 386
Eдни китайски маратонки може да са менте на Адидас, но може да са си и съвсем оригинални "адидаски" въпреки, че заводът е в Китай, Сингапур или Виетнам. То в Европа май няма такива заводи.

Toчно така. Повечето заводи на Найк, Адидас, Шампион и кои ли не други марки са аутсорснати точно в Китай и имат качествен контрол на нива (16, ако не греша). Много ми е смешно като прочета как нещо е китайско, значи задължително е менте или с лошо качество.  ooooh! Това, което мен ме тревожи, е отношението, заплащането и условията на работа в тези sweatshops.

По темата - мой познат беше регионален мениджър на Адидас за източна България и знам, че се расте бързо, защото той започна като продавач-консултант в един от магазините. Но това беше преди 3-4 години, не знам как са нещата сега.

Общи условия

Активация на акаунт