Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 472
  • 772
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 056
И какво ще постигне една жена с криворазбраната си гордост? Ще бъде ли по-добре за детето й един ден, ако се дистанцира и бащата няма представа от него? Гледала съм и подобен сюжет и не мисля,че е по-добър за детето.

# 121
  • Мнения: 188
Аз също не харесвам Бурджу но както някой писа всеки обича различно.
Пък и коя жена се примирява толкова лесно да е изместена от друга? Не мисля че някоя би се дала без да опита да си върне любимия.Бурджу не осъзнава все още какво си причинява сама на себе си.Но след като вижда че не се получава би трябвало да се отдръпне.
Бурджу трябваше да го направи защото Хазар защитава любимата жена и по този начин я наранява.Важното е че тя макар и късно разбира че няма шанс пред Зилян и най важното пред любовта им.

# 122
  • Мнения: 11 984
Из един албум



Скрит текст:
Ей мЪ нЪ,в целата ми крЪсУтЪ
Аз ХазаркУ си обичам
щот в любоф ми се вричал
ам'кат'не помня кога беше...
докату се сетя,той с Зилян съ омеше
ех,ти главу моъ прикраснъ
къф номер саму ми праснъ...



Скрит текст:
Ей нъ тук в гюрлюка съм се сфряла
чакъм Ресул нишан да ми изпрати
че с мойта главицъ искуфяла
не помня що ми казъ че ще млати

# 123
  • Мнения: 898
Славена права си но  той беше принуден да приеме бебето , Бурджу не му даде право на избор . Тя каза , че на всяка цена ще роди . Тогава Хазар се нагоди според обстоятелствата .

Славенка пост 122 е супер newsm62

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 15:34 от didanka73

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
За да бъде Бурджу сама си е виновна само и единствено тя! Хазар отиде и още от самото начало и каза като пич, че е женен и с тяхната връзка е свършено. Бурджу не го обича, тя се озлоби защото Хазар обикна Зилян и искаше да разруши тази любов, да ама НЕ! Когато реши да му каже за детето и че ще го ражда, тя каза : "той каза че никога няма да обикне жена си" и се надяваше с тази новина той да се върне при нея, ако наистина го обичаше както твърди щеше да се отдръпне веднага от него, вечерта когато го видя толкова щастлив, тя щеше да си обърне дупето и да си тръгне, ако наистина го обичаше и ако има някаква чест, достойнство!

Зилян е като малко дете, Хазар мисли за нея да не би да й потрябва колата, пък тя ядосана го раздава  Mr. Green
Юсуф с този афроамериканец просто ме разбиват, той си дрънка а онзи само what, what?  Joy

Ресул няма да коментирам, пак се прояви ... чудо голямо, че му заминали течностите на пода, все едно не ги произвежда всеки път като го "правят" с Михрито   Joy 

# 125
  • Мнения: 11 984
Дени,това е ценен генетичен материал,как няма да се бие за него-Такова чуди ресуловско майката природа сътворява веднъж на 100 години

# 126
  • Мнения: 188
Горкото дете,още не родено а в какви работи го забъркват.Не може да използваш детето си за да задържиш някого или  чрез него да натриеш носа на другата жена.
Виновни са и двамата и Хазар и Бурджу.Това че имат шанса да станат родители трябва да ги прави щастливи а не да ги кара да воюват.
 
А ресул от време на време успява да ме разсмее с действията и думите си но не виждам нищо добро у него.Не знам дали баща му има вина,но ако е искал е можело да стане човек.

# 127
  • Мнения: 898
Стана малко сериозно в темата ,  пускам химна на Зилян . smile3534
http://www.youtube.com/watch?v=QMT9cVC1Ykg

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Славенка, права си, то такава пара губи ли се  Mr. Green

Диди, благодаря  Hug

Вили, така е устроена женската психика по сериалите, на мен като ми зле нека и на другите да не им е добре, и не само и в реалния живот има такива жени, аз се боря с една такава вече 3 години, само където детето го родих аз, а не тя, но това не й пречи да ми е все в носа навряна ....

# 129
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Берин ме впечатли. За сега и отлагам уроците за подводна гимнастика. Тамън и бях записала час. Впечатли ме това, че за пръв път не окуражаваше Бурджу и и каза да се не бърка, че потърси и Зиляв при родителите и също. Дано промяната е за дълго.
Ресул ме впечатли, че като е спокоен и не мисли за вражда даже е забавен. Не очаквах от него да даде материал за изследване, след като беше в стаята с "голите жени, на който им се вижда всичко". Жалко, че го похабиха.
Дживан ме впечатли как се заинати и говори с директор на училището.
Добре разбрахме, че Хазар е батко на всички и че са наредени - Хазар, близнаците, Джесур, ама Ася къде е точно между тях?  newsm78
Трябва да престанат да се месят в отношенията на Зилян и Хазар. На тях им трябва малко време и те сами ще намерят пътя към себе си. Само им трябва спокойствие и сами ще спрат да се инатят.
За Бурджу вече съм го написала в предния пост.

# 130
  • Мнения: 72
Здравейте група  smile3525 smile3525 smile3525
а мен днес най- много ме издразни Джасур. Низар купи клуба и на негово име се води, а защо всички се обясняват на Джасур не можах да разбера. Джасур се държи, като пълен кретен. smile3506

Скрит текст:
не че изобщо ще се стигне до прехвърлянето на клупа на Расул, но все си мисля, че е крайно време този младеж да се огледа, какво става в семейството му.

# 131
  • Мнения: 188
Иве,аз останах с впечатлението че Ася е най-голямата.Хазар и казва како,а и Берин каза че първо нея е поела в ръце.

# 132
  • Мнения: 898
 hahaha
Скрит текст:
Сексуален наказателен кодекс

24 май 2012, четвъртък § 3



Добър ден. Запознати ли сте със сексуалния наказателен кодекс? Ако не сте прочетете следните редове и моля не прекрачвайте закона! Хубав ден Simple Smile

Член първи - Който има връзка с чужда жена, да се наказва като бракониер.

Член втори - Който прави секс с чужда жена повече от веднъж, да се третира като рецидивист.

Член трети - Който осъществи полов акт без съгласието на жената, да се съди за нахлуване с взлом в чужда собственост.

Член четвърти - Ако някоя жена си направи пластична операция, да се накаже за това, че е изменила фасадата без разрешение от отдел "Архитектура".

Член пети - Ако някоя жена има сексуална връзка с чужд мъж срещу заплащане и използва парите за собствени нужди, а не ги внася в семейния бюджет, да се накаже за това, че не внася полагаемите се отчистления за амортизация.

Член шести - Ако мъж прави секс за по-кратко от 12 минути, да му се състави акт за превишена скорост от определените за целта органи. Става дума за административни, а не анатомични органи.

Член седми - Ако се осъществява предпазване от бременност по така наречения начин "прекъснат полов акт", на мъжката страна да се състави акт за изхвърляне на отпадаци на неопределени за целта места.

● Всички нарушители носят отговорност пред съответните органи и ще се наказват по който и да е член.

- Автор, неизвестен!
 

# 133
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, не знам обърках се вече. Дилян кака на Зилян, сега тия се наредиха по друг начин. Накрая да се не окаже, че някой татко не е татко на чедата си.  Thinking Голяма мешавица е.

Да става нещо по интересно, че последните серии ми са скучни някак си.

# 134
  • Мнения: 188
hahaha
Скрит текст:
Сексуален наказателен кодекс

24 май 2012, четвъртък § 3



Добър ден. Запознати ли сте със сексуалния наказателен кодекс? Ако не сте прочетете следните редове и моля не прекрачвайте закона! Хубав ден Simple Smile

Член първи - Който има връзка с чужда жена, да се наказва като бракониер.

Член втори - Който прави секс с чужда жена повече от веднъж, да се третира като рецидивист.

Член трети - Който осъществи полов акт без съгласието на жената, да се съди за нахлуване с взлом в чужда собственост.

Член четвърти - Ако някоя жена си направи пластична операция, да се накаже за това, че е изменила фасадата без разрешение от отдел "Архитектура".

Член пети - Ако някоя жена има сексуална връзка с чужд мъж срещу заплащане и използва парите за собствени нужди, а не ги внася в семейния бюджет, да се накаже за това, че не внася полагаемите се отчистления за амортизация.

Член шести - Ако мъж прави секс за по-кратко от 12 минути, да му се състави акт за превишена скорост от определените за целта органи. Става дума за административни, а не анатомични органи.

Член седми - Ако се осъществява предпазване от бременност по така наречения начин "прекъснат полов акт", на мъжката страна да се състави акт за изхвърляне на отпадаци на неопределени за целта места.

● Всички нарушители носят отговорност пред съответните органи и ще се наказват по който и да е член.

- Автор, неизвестен!
 
Joy Joy Joy
Диде къде го намери това,заболя ме корема от смях.

Общи условия

Активация на акаунт