Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 467
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, аз пробвах и ми се отварят всички линкове за гледане и сваляне и епиоздите ги има. Странно, че при теб не се отварят.  Thinking

# 31
  • Мнения: 11 984
Не знам,както и да е

# 32
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, да ти потърся друг линк ? Вибокс отваря ли ти се?

# 33
  • Мнения: 11 984
Иве,благодаря,аз намерих в videoclip bg,иначе се отваря,сигурно големия пак се е правил на хакер и е пипал нещо из лаптопа  ми,тъй като неговия пък хич не потегля,а за разкош и малкия натискал на бати картинките и не знам,детска работа

# 34
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ок, Славена. Ако има други проблеми, ще помагаме.

# 35
  • Мнения: 11 984
Иве  Hug
Другия проблем
Скрит текст:
Mr. Green е че много мразя да стягам багажи,а ми предстои дълго пътуване към морето и се чудя откъде да я подхвана....къщата наопъки,малкия е пощурял май от жегите,брат му се изниза тактично че с приятели отива за последно на басейн,сякаш ще ходи на Марс,милото замина на риболовен лагер /те така си му казват уж без русалки #Crazy,за него морето е абсолютно табу/ и аз съм седнала Щастливи заедно да гледам...отивам да си направя едно хубаво кафе



Има и за вас  Hug ,черно,без захар

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
И аз,
Скрит текст:
много мразя да стягам багажи, особено когато е за дълъг пък, вечно нещо съм забравила, може да е най - дребното, но съм го забравила, не че не се купува ... но все пак

Благодаря за кафето  Hug

# 37
  • Мнения: 0
Вили, честита ви рожденичка!  newsm38 . Да ви е жива и здрава! Да е весело и щастливо дете! Хубав празник и много усмивки!  newsm67

                           

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Вили да ти в живо и здраво съкровището! Да ви радва много, да е много послушно, усмихнато и щастливо дете!

Весел празник  Hug       newsm59


 newsm38

# 39
  • Мнения: 536
Вили,да ви е живо и здраво съкровището-да ви радва и вие него! bdbaloni

# 40
  • София
  • Мнения: 1 433
Вили, да ти е жива и здрава малката принцеса Hug
много да ви радва и прекрасно детство й желая  bigdance2 newsm38
само хубави моменти от тук нататък на цялото ви семейство  bouquet Hug
Дени, Славенка
Скрит текст:
аз пък обичам да стягам багаж, но обикновено мъжо припада като го види Joy
пита за колко години се изнасяме newsm78
 hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 898




Алоуууууууууууу къде сте газелки  ????

# 42
  • Мнения: 11 984


Алоуууууууууууу къде сте газелки  ????



Май в нищото в тази жега мозъка ми се спекъл като стара стафида на керимида,щом Листопад гледах  #Crazy Crazy Crazy...Изгледах и 52 еп на ЩЗ пак Mr. Green,защо Хазар все си пери ръцете като петел пред кокошка си пери крилата или пръстите му са разтворени,сигурно за да запази равновесие /справка-сцената Бурджу и той при гинеколога когато разбират пола на бебето или пък прегръща Зилян все едно е от порцелан/

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 21:26 от Slawena

# 43
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен "щастливки", аз скоро не съм писала, но Ви чета с удоволствие.

Поздравления за рожденничката на Вили, с пожелания за много здраве и усмивки. Поздравления и за Ива за новата хубава тема.  Hug  bouquet

Аз тези дни се подложих на маратон от хубави моменти на "Щастливи заедно", подбудена от вчерашния въпрос и коментарите за влюбването на хубавците. Като се започна от ресторанта с отровно зеленото сако, през Мидят, та до днешните сръдни и номера. И все пак си мисля, че сценаристите можеха да пратят Зилян и Хазар на още едно пътуване, освен Мидят, без традиции, родители и подобни. Но.....не пречи да си мисля само Simple SmileSimple SmileSimple Smile. Сигурно и вие сте попадали, но във Vbox са качени сериите както са в оригиналната им номерация, но с български дублаж и така са монтирани както турските. Simple Smile Браво на този който си е играл.

Ние също стягаме багаж за морето и тези дни най-вероятно ще се откъсна от пристрастеността към сериала и вас. Най-вероятно ще Ви попрочитам, защото винаги сте много забавни и обстоятелствени в коментарите. Наистина ако се съберат всичките бг-мами и турците ще разполагат със сериал номер 1 за всички времена.

Поздрави и хубави горещи летни дни.

# 44
  • Мнения: 898
Славена ти се спека аз се разтопих като сладалед  Joy просто не се търпи тази жега

Общи условия

Активация на акаунт