Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 566
  • 772
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 188
Мисля че серията е пусната в Data.BG.ORG-за съжаление не мога да пусна линк Embarassed

# 631
  • Мнения: 898
Иве избора май ще се окаже труден , аз харесвам и номер 4 , 8 , 9 и 10

# 632
  • Мнения: 0
Иве  Hug как ще се гласува, всеки ще каже кой номер песен харесва, така ли?
Може пак да не съм разбрала, но аз най-харесвам 9-тата по ред от твоя списък "Севгили" /сигурно не го пиша правилно/ и по смисъл, и заради филма може би, незнам.

ТАНЯ  Hug извини ме, пропуснала съм го някъде, съжалявам. Но понякога мислим и еднакво, така че не се засягай. Във всеки случай си спомням, че ти ми беше писала, че клетвата се връща като бумеранг, не съм гледала днешната серия, но виж сега какво и се случва. Като върши зло е лесно, ама като стигне до нея, е страшно, нали.

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 20:21 от real inima

# 633
  • Мнения: 3
Днешната серия има ли я вече в vbox7?

# 634
  • Мнения: 3 436
Силве, това за пианото аз ти го бях писала в скрит текст,
Скрит текст:
преди да ме праснеш приятелски,  но може би не си обърнала внимание. Simple Smile
Че Бурджу дори да беше женена за Хазар, надали изобщо би стигнала до тавана,  откъдето започна Зилян (!!!). В пряк и преносен смисъл. Тези високи етажи са твърде ниски за нея , т.е. тя не е дорасла за тях (да не говорим за праха).

# 635
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета, не знам, чудя се дали да не пусна една такава анкета за следващата тема  с тези песни  + други, които Вие предложите и да огранича избора на песни да кажем 2-3 на човек и която събере най-много гласове, тя ще бъде.
Какво мислите ?

Серията я има в сайта, които е писала Вили.

# 636
  • Мнения: 1 012
Мисля че серията е пусната в Data.BG.ORG-за съжаление не мога да пусна линк Embarassed

Вили, аз не можах да я намеря  newsm78

# 637
  • Мнения: 898
Днешната серия има ли я вече в vbox7?
Не

# 638
  • Мнения: 0
Süperstar 'Romantik Komedi'de
Ajda Pekkan, Mahsun Kırmızıgül'ün ricasını kırmayarak yıllar sonra yeniden bir sinema filmi için kamera karşısına geçti

1964'te Şıpsevdi filmiyle Yeşilçam'da ilk başrolünü oynayan Pekkan, 50 filmde rol aldı. En son 2001'de Ediz Hun'la Şöhret Sandalı filmi için kamera karşısına geçen Süperstar, Kırmızıgül'ün yapmıcılığını üstlendiği, Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Cemal Hünal, Burcu Kara ve Gürgen Öz'ün Romantik Komedi 2 filminde kendisini canlandırdı. Ajda Pekkan, Esma Sultan Yalısı'ndaki çekimlerde çok eğlendiğini söyledi.

http://www.pressturk.com/magazin/haber/89171/superstar-romantik-komedide.html

 

# 639
  • Мнения: 69
Иве, мисля е идеята ти за анкетата е добра.

На мен всичките изброени от теб песни ми харесват, но бих избрала Sevdigim, която е и фон на много сцени в сериала като инструментал, а в 49 и 50 оригинален епизод даже е пусната с гласа на Махсун и е като клип.

Нека и другите да кажат.

# 640
  • Мнения: 3 436
Във всеки случай си спомням, че ти ми беше писала, че клетвата се връща като бумеранг, не съм гледала днешната серия, но виж сега какво и се случва. Като върши зло е лесно, ама като стигне до нея, е страшно, нали.
Силве,
Скрит текст:
за "клетвата" някой ми възрази (като че съм някакъв примитив, вярващ в бабини деветини). Имах предвид само енергията на лошата мисъл, която изпращаме към някого. Това съм го виждала наяве, затова - не че съм "бяла и добра" - пожелавам на всяка от нас да пъди лошите мисли от себе си. Има кой да раздава възмездие, ако има за какво. И това, че Зилян може и да няма деца (а може и да има), е нищо пред това, което сполетява накрая Бурджу, а и детето на Бурджу. Някой вече писа, че истинската майка винаги ще липсва.

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 20:35 от Tania M.

# 641
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Щастливи заедно / Aska Surgun 2005 - Епизод 56

http://data-bg.org/details.php?id=33202

# 642
  • Мнения: 0
Във всеки случай си спомням, че ти ми беше писала, че клетвата се връща като бумеранг, не съм гледала днешната серия, но виж сега какво и се случва. Като върши зло е лесно, ама като стигне до нея, е страшно, нали.
Силве, за "клетвата" някой ми възрази (като че съм някакъв примитив, вярващ в бабини деветини). Имах предвид само енергията на лошата мисъл, която изпращаме към някого. Това съм го виждала наяве,
Скрит текст:
затова - не че съм "бяла и добра" - пожелавам на всяка от нас да пъди лошите мисли от себе си. Има кой да раздава възмездие, ако има за какво.

ТАНЯ  Hug със сигурност не съм аз била. Веднъж заявих, че ще стоя твърдо зад мнението си за Бурджу и така ще бъде, и то точно заради клетвата. Запомних твоята мисъл защото ми звучи много истински и ми хареса, та затова сега каквото и да и се случи, значи имало е защо. Сега Ресул е насочил пистолет в корема и /четейки преразказа на Дении Hug/, ами в злополучната сватбена нощ на Зилян, когато Хазар не посмя да повдигне булото и - кой беше причината. Ето сега и се връща значи, полека лека...

# 643
# 644
  • Мнения: 0
Урааа  ДИДИ  Hug newsm51  love001 БЛАГОДАРЯ ТИ! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт