Отговори
  • Мнения: 604
Здравейте, приятели  Hug
Не съм влизала в любимия форум от векове, но това не означава, че не мисля за вас...
Вярвам, че лятото ви зарежда с приятни емоции и забавления, а децата растат и ви радват с успехите си  Heart Eyes
Във връзка с един международен проект за деца с увреждания /Канада, Германия, България/ събирам информация за организации, които работят в подкрепа на децата с увреждания.
Включително и родителски сдружения.
Намерих доста информация в мрежата, но за да е пълна базата, ви моля за помощ.
Пишете ми за тези организации, които знаете или сте създали  Peace

достатъчно е само име или линк към сайт  bowuu

Бъдете здрави и усмихнати и безброй целувки на дечицата прекрасни  Hug

# 1
  • Мнения: 234
Здравейте!
Ето я и нашата организация:
http://www.sbhb.org/

А каква е целта на проекта?
Успех!
 Peace

# 2
  • Мнения: 604
Сърдечно благодаря  Hug

Включих информацията Simple Smile
Целта е да се изгради информационен масив с данни по места, къде каква информация и помощ могат да получат хората, които се нуждаят от нея. Предвижда се да бъде изградена интерактивна карта на България, с отбелязани центрове и организации Simple Smile

Усмихнат ден   bouquet

# 3
  • Мнения: 604
Само да побутна, виждам, че четете, моля ви да се включите, ако сте чували или участвате в подобна организация Simple Smile

Хубава нова седмица  Hug

# 4
  • Мнения: 18
това е една от последните инициативи за деца с увреждания, при която фондация „Хората служат на България" (с помощ от чужбина) са създали детски дневен център. много хубава новина, цъкни ако искаш и ти върши работа

# 5
  • Мнения: 18
здравейте отново. Само искам да добавя една новина, която прочетох преди малко - организира се конкурс за училища като предимство имат тези, в които учат деца със САП. Наградата е 9 700 лева, а крайният срок наближава!

Общи условия

Активация на акаунт