Що е то „кифла„?

  • 21 264
  • 170
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 288
На снимката момичето не е отблъскващо, даже си личи, че има приятни черти. Защо целият този ненужен макиаж...

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Никой не твърди, че кифлите са непривлекателни като цяло. То това също е част от кифленското - едно хубаво и нежно момиче, нарочно се превръща в .... карикатура.
Ама то е така де - каквото сам си направиш и зяло село не може.

# 152
  • Мнения: 14 654
Има и глагол, произлизащ от кифла, а именно "кифля се", малката ми сестра го ползва.

# 153
  • Мнения: 6 365
И аз ползвам "кифля се", като се обличам, както и прилагателното "накифлена", макар да съм далеч от антропометричните дадености на типичната кифла или кифлетка.

Тази на снимката е зловеща, но ако се махнат един-два елемента от по-екстремните, може да е прилична.

Като се замисля, гейшите и майко-сан също залагат на карикатурното, стилизираното, та не е казано, че човек не може да търси стилизирана красота, стига да е с повече финес.

В миналото е имало доста моди на стилизирана красота. Древен Египет, ако щете Франция на Мария Антоанета- все стереотипно кифлеене.

# 154
  • Мнения: 0
Кифла, пудра - все обидни квалификации за евтино и глупаво момиче.

# 155
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Въй, това от предната сраница не е кифла, а кукер! Shocked

# 156
  • Мнения: 734
Въй, това от предната сраница не е кифла, а кукер! Shocked
Grinning

# 157
  • Мнения: 1
Това е даже по-обидно, отколкото популярните прозвища "простакеса" и "мутреса", защото ги обединява!

# 158
  • Мнения: 7 006
Загледах кукера па се сетих..Няма кифла с еФтин мобилен.И тва задължителна особеност..Както и фактът,че мобилните обикновено са сраснати с дланта им..



 newsm78Абе аз ся ги "плюя" тука,ама..Ако тряя да съм откровен,една свежа кифла сутрин си е голем кеф..Лежерно и непретенциозно..

# 159
  • Мнения: 755
Загледах кукера па се сетих..Няма кифла с еФтин мобилен.И тва задължителна особеност..Както и фактът,че мобилните обикновено са сраснати с дланта им..



 newsm78Абе аз ся ги "плюя" тука,ама..Ако тряя да съм откровен,една свежа кифла сутрин си е голем кеф..Лежерно и непретенциозно..

тъй ами за къде сме без кифлите... ама се праЙте значииии... Crossing Arms

# 160
  • Мнения: 8 917
За мен "кифла"= "лигла" - във всяко едно отношение.

# 161
  • Мнения: 7 006
Загледах кукера па се сетих..Няма кифла с еФтин мобилен.И тва задължителна особеност..Както и фактът,че мобилните обикновено са сраснати с дланта им..



 newsm78Абе аз ся ги "плюя" тука,ама..Ако тряя да съм откровен,една свежа кифла сутрин си е голем кеф..Лежерно и непретенциозно..

тъй ами за къде сме без кифлите... ама се праЙте значииии... Crossing Arms

Е ето де...признах си Embarassed

# 162
  • Мнения: 739
Кифлата често се мисли за козунак, но всъщност е само мазна баничка ... без сирене даже.

# 163
  • Мнения: 117
Кифла
Кифла(Капризничещ Индивид с Фрапиращи Лицеви Аномалии)  Laughing

# 164
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Въй, това от предната сраница не е кифла, а кукер! Shocked
Е, що обиждаш кукерите сега? Те поне гонят злите сили, а кифлите какво гонят?

Общи условия

Активация на акаунт