Що е то „кифла„?

  • 21 256
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 679
Може, една такава вчера, кифлоподобна на визия,  набута ревящото си бебе с един замах в количката и му изсъска с глас , който не понася възражения- „Само ще ти сменя памперса бе, дивак..........„  Shocked Shocked ooooh!

# 31
  • Мнения: 6 365
По-богатите кифли-мами сменят малко визията, няма да ги видите в мола, а зад волана на Ауди или БМВ. Обикновено това са кифлите с ръст над 180, които не си носят косата на "обемче", а изправена и добре изрусена.

Малките кифлички като се заженят, нямат време за грим и от нарисуваната карикатура се превръщат в нещо напълно измито и безлично.

Не съм кифла, но не можех да разбера кой точно ефект на бременността кара жените да спрат да се гримират на сто процента. Това, в съчетание с лекото подуване на лицето, въди едни много страшни бременни физиономии. Не го правете, моля. Поне малко сенки, спирала и руж!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Някои кифли си мислят че са по-специални нещо като кроасани!!! Laughing

# 33
  • Мнения: 796
- Устни с колаген, ако няма пари- нацупена
Joy Joy

Имам такава позната, как не и изтръпват джуките непрекъснато да е нацупена Joy

Кифла Отличник - ако имате време и нерви да я изгледате - http://www.youtube.com/watch?v=3GBAFnB5_zU&feature=share

# 34
  • Мнения: 6 365
Да не говорим колко от кифлите са с ортодонтски аномалии, ама не се сещат да посетят стоматолог овреме в тийн годините, а зяпат с отворена уста и си мислят, че е секси.

ОМГ, аз съм кифла, ако съдим по рудиментарните способности за уличен гръцки в стил, я сас, паликария, на паме оли мази я кафедакииии....

# 35
  • Мнения: 60
По-богатите кифли-мами сменят малко визията, няма да ги видите в мола, а зад волана на Ауди или БМВ. Обикновено това са кифлите с ръст над 180, които не си носят косата на "обемче", а изправена и добре изрусена.

Малките кифлички като се заженят, нямат време за грим и от нарисуваната карикатура се превръщат в нещо напълно измито и безлично.

Не съм кифла, но не можех да разбера кой точно ефект на бременността кара жените да спрат да се гримират на сто процента. Това, в съчетание с лекото подуване на лицето, въди едни много страшни бременни физиономии. Не го правете, моля. Поне малко сенки, спирала и руж!
Аааа това било значи, марката на колата, за това ми викат, че съм кифла, ама не знаят, че моето ауди е служебно  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 365
Не, това е само ако имаш количка Stokke в багажника, а рокличката на момиченцето на задната седалка (размери за 6-месечно) е от Mothercare нагоре. Не е само до марката...

Но айде, да кажем, че това вече не са кифли, а трофейни съпруги. За мен кифла е до 25-годишна възраст, недорасло моме, което никога няма да навлезе както трябва в женствеността именно защото е избрала пътя на пошлото, циничното.

Хубаво е да споменем "пошлост", една от любимите думи на Владимир Набоков.

# 37
  • Мнения: 1 287
Ако кифлата има спонсор - друго е.
Пропуснали сте задължителното посещение на модни заведения с лек мутренски привкус, което е градивна част от имиджа на една себеуважаваща се кифла.
За мен това е жена, коят в опитите си да бъде забелязана и уникална, затъва все по-дълбоко в клишето на окарикатуряването.
Индикативано е, че със сигурност няма да знае кой е Достоевски. Но пък познавам и образовани кифли, но там е неспасяема - манталитет на държанка.

# 38
  • Мнения: 6 365
И аз познавам кифли, които не са неграмотни, но това ги прави още по-невъзможни, щото си мислят, че всичко знаят. Кажи им нещо нестандартно и ще изтрещят. Дори държат на хипер правилна, суховата граматика. Ама това е защото не разбират изречения с по-креативен и засукан словоред.

# 39
  • Мнения: 1 525

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Страхотно!

# 40
  • Мнения: 60
Много лошо, гледаме хората с какво са облечени, как са гримирани,в какво се возят.... Обличаме се, караме скъпи коли, уплътняваме си устите и други части от тялото за да ни гледат пак другите ooooh!

# 41
  • Мнения: 15 619
Значи пак стигаме дотам, че ти искаш и виждаш кифла и за теб не е невъзможно да си кифлата в нечии други очи. Правила няма, нуждата да бъдеш отбелязан е навсякъде.

# 42
# 43
  • Мнения: 1 287
Много лошо, гледаме хората с какво са облечени, как са гримирани,в какво се возят.... Обличаме се, караме скъпи коли, уплътняваме си устите и други части от тялото за да ни гледат пак другите ooooh!


Не, набива ти се на очи. Визията на кифлата е така идеино изградена, че да буди впечатление, отделен въпрос е какво. Иначе - живеем във социум, а не в затворена система.

# 44
  • Мнения: 11 747
Вие го обърнахте на 'селска пръчка', аз за 'кифла' имам по- романтична представа.

Общи условия

Активация на акаунт