ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 22 549
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз имам едно Blush

# 676
  • Мнения: X
Сали Пиърсън дали може да подобри рекорда на Донкова?  Thinking
12 и 39. Сериозно постижение.

# 677
  • Мнения: 11 607
Сали Пиърсън дали може да подобри рекорда на Донкова?  Thinking
12 и 39. Сериозно постижение.

Направо ми се реве.......Не мога да повярвам,че все още има български рекорди........Лелеееееееее.....какви атлети имахме........



Пишете, пишете.......Ще бъдат уважени......


Във Великобритания има политика без компромис за Игрите.....Т.е. дадени са пари - искат се резултати - т.е. медали и не се приемат оправдания.......

# 678
  • Мнения: X
Направо ми се реве.......Не мога да повярвам,че все още има български рекорди........Лелеееееееее.....какви атлети имахме........

Във Великобритания има политика без компромис за Игрите.....Т.е. дадени са пари - искат се резултати и не се приемат оправдания.......
Абе, както каза Тереза Маринова, хубаво е рекордите да се подобряват, ама нека да не са българските.  Grinning
Британците са вече с 22 златни медали. Само на осем след американците. Толкова ми се иска да стане чудо и да ги стигнат.

# 679
  • Мнения: 1 796
Не мисля, че на тази олимпиада някой би могъл да подобри рекордите на Донкова и Костадинова. Имат още "пасти" да ядат Simple Smile

# 680
  • Мнения: 11 607
Направо ми се реве.......Не мога да повярвам,че все още има български рекорди........Лелеееееееее.....какви атлети имахме........

Във Великобритания има политика без компромис за Игрите.....Т.е. дадени са пари - искат се резултати и не се приемат оправдания.......
Абе, както каза Тереза Маринова, хубаво е рекордите да се подобряват, ама нека да не са българските.  Grinning

Точно, точно.......Приятно ми е,че все още викам за българки, без да има българки.....Да се запази рекорда, да не бъде подобрен........


Представяте ли си.....Величко Чолаков не се е явил на кантара и не участва тази вечер.......Как да го нарека това? Безотговорност може би? После да приема ли извиненията?

# 681
  • Мнения: 9 905
.Т.е. дадени са пари - искат се резултати - т.е. медали и не се приемат оправдания.......

аз тази вечер слушайки интервюто с Ивет Лалова, забелязах как всичките ни интервюта са пълни с оправдания и обяснения "какво ми попречи". Има случаи на наистина бадева дадени пари - например коя беше там, дето направи три фала - хвърляне на нещо.... за какво е била път до Лондон, да настъпи три пъти една черта? Ами мистерията с Величко Чолаков каква ще е?

# 682
  • Мнения: 1 796
Направо ми се реве.......Не мога да повярвам,че все още има български рекорди........Лелеееееееее.....какви атлети имахме........

Във Великобритания има политика без компромис за Игрите.....Т.е. дадени са пари - искат се резултати и не се приемат оправдания.......
Абе, както каза Тереза Маринова, хубаво е рекордите да се подобряват, ама нека да не са българските.  Grinning

Точно, точно.......Приятно ми е,че все още викам за българки, без да има българки.....Да се запази рекорда, да не бъде подобрен........


Представяте ли си.....Величко Чолаков не се е явил на кантара и не участва тази вечер.......Как да го нарека това? Безотговорност може би? После да приема ли извиненията?

Той за Азербайджан вдига, там да се извинява. Или съмнителна проба или контузия ще да е мистерията

# 683
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Маме, моите предложения си ги разнасям с всеки пост Wink. За женски сексапил бих предложила и Исинбаева, и двете румънски красавици в гимнастиката

# 684
  • Мнения: 9 905
оо, аз, слушайки коментатора по бнт, не чух никъде Азърбайджан Simple Smile

Състезаващият се за Азербайджан щангист Величко Чолаков (+105 кг) сензационно няма да участва на Олимпийските игри в Лондон. Той трябваше да вдига тази вечер, но преди няколко дни напусна олимпийското село и се прибра в Баку. Причината за неговото внезапно решение да не стартира е проблем със зъба. Чолаков има болки и в китката, не е тренирал в последнта седмица и е взел решение да не стартира.

Чолаков е вторият български представител на Азербайджан, който се отказа да участва на олимпийския турнир. През миналия месец от отбора отпадна и Иван Стоицов, който също имаше проблем с контузия.


ей това копнах набързо отнякъде.

# 685
  • Мнения: X
Ами мистерията с Величко Чолаков каква ще е?
Пишеше някъде, че пристигнал в Лондон с температура, защото имал проблем с някакъв зъб, после си ударил китката на тренировка, коментаторът по Евроспорт каза, че мистериозно не бил се явил на кантара....Но това не е наш проблем, а на азерите.

# 686
  • Мнения: 2 216
Сали Пиърсън дали може да подобри рекорда на Донкова?  Thinking
12 и 39. Сериозно постижение.

Направо ми се реве.......Не мога да повярвам,че все още има български рекорди........Лелеееееееее.....какви атлети имахме........
Какви стимуланти имахме Mr. Green Те затова нашите състезателки ги проверяваха жени ли са
Някой разбра ли каква е драмата на победителя на 400м с препятствия - Феликс Санчес? Как ридаеше този мъж на почетната стълбичка вчера....много ме трогна

# 687
  • Мнения: 11 607
Вълкът козината си мени, но нрава - не.


Малко отклонение, но не съвсем......В една от сериите на Монк ставаше въпрос за това, че една циркова артистка е паднала от високо и си е счупила крака(и следователно тя не може да бъде убийцата). После - както предполагате - се оказа, че тя е убийцата(гипса е бил фалшив)......Но...в процеса на разследването тя без да иска се издаде при един разговор....Каза нещо от рода на - Когато започнеш да тренираш за цирков артист, първо те научават как да падаш.

Та...и всичките тези неразположения, болести, травми.......Знам ли....Не обвинявам никой, просто размишлявам......Но като тръгнеш на най-големия спортен форум,  за който се готвиш поне 4 години, където медала е всичко и е без цена за цял живот, как не се направи една програма, която да ти позволи да бъдеш в оптимална форма точно за най-важното състезание. Да, има форсмажорни обстоятелства, но слушайки всички оправдания - нещо ми идват в повече........

Пример - не съм от феновете на Стоичков, но той напр. почти е нямал сериозна контузия, която да го изведе с месеци от терена......Какво е правил, какво е струвал - идея си нямам, но сега благодарение на постигнатото си отваря всички врати......Да не пиша за една плеяда останали футболисти, които през месец са все контузени........Аналогичен случай и с всички останали спортисти, вкл. и тези на Игрите..........

Сали Пиърсън дали може да подобри рекорда на Донкова?  Thinking
12 и 39. Сериозно постижение.

Направо ми се реве.......Не мога да повярвам,че все още има български рекорди........Лелеееееееее.....какви атлети имахме........
Какви стимуланти имахме Mr. Green Те затова нашите състезателки ги проверяваха жени ли са
Някой разбра ли каква е драмата на победителя на 400м с препятствия - Феликс Санчес? Как ридаеше този мъж на почетната стълбичка вчера....много ме трогна

То и в това има истина, просто сега стимулантите са по-рафинирани и запазват вече и външния вид............Но е факт, че са постигали резултати....Че и сега сигурно има такива клиенти на фармацията, но така и нищо не правят.....Знам ли....Размишлявам си с вас на глас.......


Да, плакал е за баба си.....Виж 1-2 страници по-напред и статия има......

# 688
  • Мнения: 0
Сали Пиърсън дали може да подобри рекорда на Донкова?  Thinking
12 и 39. Сериозно постижение.
Тя на световното миналата година завърши с 12.27, като подобри рекорд на Загорчева за най-висок резултат на световно първенство.

# 689
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Имаше нещо в коментарите по канал 1 го бяха вметнали и много ми хареса,примерно тези малки страни,които нямат тази финансова възможност като големите страни,дори и по-малки сигурно и от наще,но отиват там и се борят с хъс за награда,тях не ги спира липсата на бази(което е важно...но) с желания се постига много,да покажеш,че и ти си на картата и съществуваш Wink Peace

Не знам наистина много са оправданията,но не всичко е пари,трябва и желание и хъс,да се бориш до последно,както Данчо Wink

Чакаме Ивет сега Praynig Praynig Praynig,кога ще излезе?

Общи условия

Активация на акаунт