Крем "Родопско чудо" - впечатления

  • 57 391
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Алена, не търся лек за нищо, просто се интересувам и ми се иска да имам нещо под ръка за спешни случаи...Заинтригува ме това "Родопско чудо", че чак косопад лекувал...но щях да съм поредния шаран предполагам, ако го бях купила Simple Smile) Аз си правя често отвари от лайки за парна баня, маски за лице, коса...На лицето, ако се появи 1 пъпчица, веднага слагам тенджерата и действам, на другия ден съм 6 Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 1
Нека и аз споделя нещо за свинската мас. Тя никога не е била алерген. и има още едно вълшебно свойство - лекува напукани пети. Много по-добре от всички препарати на прехвалените марки. Просто се накиснете в по-горещичка вода ,подсушете се и се намажете.Замотайте с фолио за вакумиране и обуйте чорапки до сутринта.Така няколко дни и чудото е готово.

# 17
  • Мнения: 0
Стара или не, темата за здравето е винаги актуална. Аз сега се регистрирах и искам да споделя за т.н. "Родопско чудо". Категорична съм в добрия му ефект. И моята вайка правеше подобен мехлем, но явно на предлагания технологията е по-специална. За много неща ми е помагал, но най-впечатляващото е, че ми помогна за гъбичките на ноктите / големите пръсти на краката/. Срам ме беше да обуя чехли на бос крак, толкова се притеснявах от гъбичките. Сега се кефя да съм по чехли или изрязани летни обувки. Само че се изисква упоритост и постоянство. Не става като с вълшебна пръчица.

# 18
  • Мнения: 3
Стара или не, темата за здравето е винаги актуална. Аз сега се регистрирах и искам да споделя за т.н. "Родопско чудо". Категорична съм в добрия му ефект. И моята вайка правеше подобен мехлем, но явно на предлагания технологията е по-специална. За много неща ми е помагал, но най-впечатляващото е, че ми помогна за гъбичките на ноктите / големите пръсти на краката/. Срам ме беше да обуя чехли на бос крак, толкова се притеснявах от гъбичките. Сега се кефя да съм по чехли или изрязани летни обувки. Само че се изисква упоритост и постоянство. Не става като с вълшебна пръчица.

Подкрепям мнението ти! Аз също съм Много Доволна от този крем. Есента ми се появяват лишеи по брадичката и кожата ми се люпи много. Зачервяваше и ме болеше. Една приятелка ми даде от нейния и за около 1 седмица все едно никога не съм имала проблем. И сега от време на време се мажа.Лекува пъпките - за 2 мазания и няма нищо. Но при всеки си е индивидуално

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте, днес видях в интернет за "РОДОПСКОТО ЧУДО"! Искам да попитам помага ли при себореен дерматит, екземи и за продължително прилагане върху лицето!

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте, днес видях в интернет за "РОДОПСКОТО ЧУДО"! Искам да попитам помага ли при себореен дерматит, екземи и за продължително прилагане върху лицето!

По-добре не дей,аз искам да ти кажа,че следствие на козметичен продукт,ми се получиха екземи или казано по народно му лишеи по лицето,и лятото знам,че мн. колежки си купиха това "родопско чудо" от каталог на "Green Pharmacy" аз само като го помирисах и се отказах(мирише буквално на л***а)...Посъветваха ме за тези лишеи сега които ми излязоха да си го купя,речено сторено отивам аз в аптеката имате ли "родопско чудо" - имаме , колко струва 7 лева,ок платих аз и веднага се зачетох в състава и останах шокирана още в аптеката!  #Crazy Не стига,че съдържа "paraffinum liquidum" - течен парафин и "petrolatum" - петролатум,ами за капак на всичко и не 1 а 2 вида парабени...Ееееее да съдържа и 2-3 екстракта от билки но според мен се обезсмислят те в случая.... УБИЙТЕ МЕ,НО АЗ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК Е ВЪЗМОЖНО В КРЕМ ПРОТИВ ЕКЗЕМИ,АКНЕ И КОЖНИ ПРОБЛЕМИ ДА ИМА СЪСТАВКИ КОИТО ОБРАЗУВАТ ТАКИВА НЕЩА?! КАК Е ВЪЗМОЖНО В КРЕМ ПРОТИВ ПОДСИЧАНЕ ЗА ДЕЦА ИЛИ БЕБЕШКО ОЛИО ДА СЕ СЪДЪРЖА КАНЦЕРОГЕН КАТО ГОРЕСПОМЕНАТИТЕ ДВА ПЕТРОЛНИ ОСТАТЪЧНИ ПРОДУКТА(ДЕРИВАТИ)!!!!!! ТЕЗИ СЪСТАВКИ ВОДЯТ ДО ЕКЗЕМИ,ЛИШЕИ,ГНОЙНИ ПЪПКИ И В ТЕЖКИ АЛЕРГИИ И ТОВА Е В ДОБРИТЕ СЛУЧАЙ ХОРА,ДОКАЗАНО Е,ЧЕ ТЕЗИ СЪСТАВКИ СЕ НАБЛЮДАВАТ В БОЛНИ ОТ РАК НА ГЪРДАТА ЖЕНИ,СЕЩАЙТЕ СЕ САМИ ДО КАКВО МОГАТ ДА НИ ДОВЕДАТ...СПОРЕД МЕН Е ПОДСЪДНО ОСОБЕНО КОМПАНИЙ КАТО ЛОРЕАЛ,БУРЖОА,РЕВЛОН,КЛИНИК И ДРУГИ ПОДОБНИ УЖ МАРКОВИ И ВИСОК КЛАС ДА НИ СЪСИПВАТ И ТРОВЯТ БУКВАЛНО С КАНЦЕРОГЕНИ,И ТАКИВА ДА СЕ СЪДЪРЖАТ В ДЕТСКИ ПРОДУКТИ!?НИМА ТРЯБВА ДА СИ ХИМИК ЗА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ЗАЩИТИШ...КАК В УЖ ЛЕЧЕБЕН КРЕМ ЩЕ СЕ СЪДЪРЖАТ ТАКИВА ВРЕДНИ СЪСТАВКИ...ОТРОВИ?!!!!!!!!!!  newsm78 Shocked newsm11 smile3518 bash

# 21
  • Мнения: 0
Не знам точно какво съдържа, но  използвах крема срещу псориазис имах едно голямо петно на ръката и го премахнах за 2 седмици,даже намазах и кучето си , което си беше наранило лапата, ( наложи се да я превържа, защото постоянно облизваше крема), но все пак успя да му помогне и на него!

# 22
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз знам,че на този крем му казват "Родопско чудо"

http://apteka.framar.bg/11000344/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B2 … D1%81%D0%B8%D0%BD

От много години го ползваме вкъщи.
Този е  известен като Маданско 4удо.
Има не особено приятен аромат, но вър6и 4удеса при изгаряния

# 23
  • Мнения: X
В първия пост от темата се вижда (трудно), че кремът съдържа бронопол (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol) - изключително гадна и морално остаряла съставка. Парафинът/вазелинът са безобидни, доколкото е известно на науката (не на алтернативните тинтири-минтири, извинявайте  Peace), но не правят кожата красива.
Не бих дала пари за крем с бронопол.

Малко извън темата. Преди 2-3 години четох статия за момче с жестоки белези от изгаряне по лицето, които майка му маже директно лавандулово масло. Според статията, останали съвсем малко белези, почти незабележими. Имаше и снимки.

Преди 3 месеца реших да мацна няколко остатъка от подкожни пъпки с чисто лавандулово масло, при все че то е потенциален алерген. Резултатът беше невероятно добър. После си намазах цялото лице, въпреки че това беше малко глупаво, но си помислих, че така и така не ми е добре кожата ... Направо се родих  Heart Eyes Досега правя така 1-2 пъти седмично вечер и кожата ми е все едно не е моя - бяла, свежа, спокойна. Дори хормоналните пъпки през онези дни минават и заминават без изобщо да ме подразнят. Появяват се, естествено, но следите им изчезват много бързо.

Понякога ми се появяват малки лишеи около ъгълчетата на устата - и тях атакувам с лавандуловото масло. След ден-два ги няма.

При мен експериментът беше повече от успешен, но при някой друг резултатът може да е катастрофален. Струва ми се, че с натуралните продукти нещата са или много добри, или изобщо не са добри.

# 24
  • Мнения: 548
Момичета, не прекалявайте с търсенето на вредни съставки. Според мен се създава някаква масова истерия по този повод. Вазелинът си има полезните свойства, а за парабените се подозира, че са вредни в дезодорантите. А ако ги няма всъщност знаете ли с какво се заменят (защото консерванти трябва да има, ако използвате нещо повече от три дни) и колко е безвредно то? А ако свинската мас беше алерген, горките свине, да ме прощавате (да знам, че не са хора, но всъщност са животните с най-съвместим с човешкия организъм, мисля). И ягодите и ядките са алерген, това не означава, че хората не бива да ги ядат, ако не са алергични към тях.
Иначе самият крем ми се вижда поредната схема тип "видни български учени/билкари/дядото на собственика на фирмата са открили нещо, което всички други търсят от сума ти години, но не откриват". Нищо чудно дори да има ефект, но чак толкова голям, колкото се рекламира. Но като прочетох, че може да се ползва и вагинално, леко се притесних...

# 25
  • Мнения: X
В крайна сметка, ще може ли някой, който е използвал крема да сподели дали има ефект?
Благодаря Simple Smile

# 26
  • Мнения: 746
Алена, може ли рецептата на крема от невен, който си прави майка ти?

Общи условия

Активация на акаунт