Изневяра на видео запис

  • 15 805
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да, това за сайта беше първо, за което помислих и аз.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нали знаете, че атаката е най-добрата защита.
Ако случайно някой сподели на жена му какви ги прави мъжът й зад гърба й, той скача и я напада, че видите ли е полудяла, за да допусне, че това е мъжът й.

# 17
  • Мнения: 6 365
И к'во, добър ли е бил? Представете си, че този клип е подобрил сексуалния живот на цялото предприятие...

Линк? Споделяне във ФБ?

Мъжът мислил ли е за професионална кариера?

# 18
  • Мнения: 571
Как беше.... "И на калъп да ме хване,питам-ти на мен ли вярваш или а очите си?" Joy Joy Joy
Ако тръгне да подава искове,да се занимава с адвокати-това как би останало скрито от жена му?
Има и вариант В-да и каже,че клипа е бил от преди да я познава Peace
Ако е толкова аматьорски и поразмазан...знам ли
Голяма каша

# 19
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не знам мисли или не мисли за професионална кариера, но доколкото разбирам, клипа досега не се е отразил на работата му, на него служебно му се налага да контактува предимно с туристи, които вижда по един-два пъти. Както и не знам дали всичките му колеги всъщност са гледали клипа или просто са разбрали, че има такъв.
Не става да каже, че клипа е от преди връзката с жена му, те са заедно повече от 10 години и то йе доста променене външно от преди този период. Клипа и той не го е виждал, но щом са го разпознали, значи няма да е толкова размзан.

# 20
  • Мнения: 1 252
Да си трае! Като чета и в двата варианта са губещи,  може би това е точно третият - печеливш - всички знаят , но си траят!
И къде викате може да го гледаме? Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Хм... как пък се търпи и се трае на подобно нещо? Ако е дала пълна абдикация от семейното ложе, кво' и пука в крайна сметка.

Ама този верно е пълен аматьор  Laughing

Чувството за собственост и това, че е излъгана, че и публично.

Ами, така е, да е внимавал! Хич не го жаля!

# 22
  • Мнения: 571
Аз ако бях първо ще да го видя.За да знам с какво си имам работа.След това вече ще помисли и реши какво и дали да и каже Peace Може да не е кой знае какво.На база видяното-ако е решил да трае,но тя все пак разбере-може да измисли и как да замаже положението.
Ако е решил да казва-да си каже всичко и толкоз

# 23
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ами, така е, да е внимавал! Хич не го жаля!

Целта не е да бъде ожален  Grinning , то ясно, че сам си е виновен.  Peace

# 24
  • Мнения: 116
Може жена му да знае и нарочно да си трае,за да го пече на бавен огън докато се чуди.

# 25
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 275
Може жена му да знае и нарочно да си трае,за да го пече на бавен огън докато се чуди.

Хак му е!

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Злобарки  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595

я твоята жена да ти подшушнат, че я има на филмче, пък после ние щи казваме, че си злобар!  Crossing Arms  Wink

# 28
  • Мнения: 505
А може ли линк за клипа, само след като го видя, ще отсъдя правилно.  Laughing

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
я твоята жена да ти подшушнат, че я има на филмче, пък после ние щи казваме, че си злобар!  Crossing Arms  Wink

Разбирам да коментирате вашите мъже или на някоя приятелка, но това е напълно неизвестен вам мъж, с история която не знаете, а злобеете ... не бива така.

Общи условия

Активация на акаунт