Supernatural: Paint it Black

  • 25 761
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 736
Нека имат, но за да липсва интерес към тях, едва ли всичкият Холивуд еднолично е виновен, а те са горки жертви.  Mr. Green

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Според мен един качествен филм изисква много време като подготовка и заснемане. А времето между отделните сезони на Свръха е недостатъчно, затова филмите, които правят Дж2, не са на особено високо ниво. В смисъл - за толкова им стигнало свободното от Свръха време, това направили.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 630
На мен само два филма на J2 ми харесват - Ten Inch Hero на Дженсън и Christmas Cottage на Джаред. Иначе обичам ужаси, ама техните са ужасни ужаси Mr. Green

Посмейте се с Джаред тук Grinning

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 18:47 от Apocalyptic City

# 18
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
На мен даже и колибката не ми харесва  Laughing

Според мен като ергени снимаха по време на почивките, но сега жените им не ги пускат. Ама нормално, то и аз да съм нямаше да съм съгласна да ходя сама на Бора Бора или да си гледам бебето сама.

Дженсън с такъв тясен панталон ли се е явявал? Доста време го позяпах, май наистина ми залипсваха  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 606
Аууу, прекрасен. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 292
Лелеееееее колко мат'риал за сънища и фантазиране ....
Страх ме е да си го представя в такъв екип  Twisted Evil Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 97
прекрасен Дженсън, прекрасен панталон и прекрасна ризка  Heart Eyes Heart Eyes
и на мен Ten Inch Hero много ми хареса, много сладко филмче и смешен Дженсън, а накрая като доби вид направоооо  newsm03   БОНБОНЧЕ

# 23
  • Мнения: 116
два дни се чудя как да коментирам, че са подписали за още два сезона... хем ми се иска да ги гледам... хем ми се иска да участват в нещо по-така - я Джеймс Бонд (за Дженсън) я Тузаря (за Джаред)...

# 24
  • Мнения: 41
Здравейте.Голяма жега е навън.

Ето две интервюта с Миша и Джеръми Карвър, преведени на български, за които ги предпочитат така. Grinning
http://series.twifun-bg.com/?p=5535
http://series.twifun-bg.com/?p=5297

Да се снимат в сериала е по-удобно на Дженсън и Джаред.Имат си по-постоянна работа, приходи от кънвеншъни, а и много хубави колеги и екип.Всички сме виждали как се забавляват на снимките.Според мен им е добре така и не се лакомят за повече пари, които биха спечелили в Холивуд.

# 25
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Белс, точно като теб се чувствам  LaughingВсе пак май клоня повече към радостта. Ми к'во да правя, егоист съм и искам още да им се наслаждавам в тази им форма и образ. Тя световната слава ще почака  Laughing

Джен, благодаря за преведените спойлери  Hug И аз като теб мисля, че този сериал им е много удобен. Като че ли нямат достатъчно амбиция или вяра във възможностите си за нещо по-различно. Скромни деца. Може дори да са лениви  Laughing Но точно такива си ги обичаме  Heart Eyes Ако са щастливи с това, което правят, обичат работата си и в личния им живот всичко е наред - какво значение има голямата слава и многото пари. А и те не работят за жълти центове, де  Laughing

# 26
  • Мнения: 0
Здрасти и от мен! Страхотна тема, Апокалиптик! Браво!

Относно момчетата и подновените им договори - от една страна се радвам, че ще има още СПН, (стига да не се връща Сарчето Гембъл...), от друга и на мен ми е тъжно, че няма да ги гледам в игрални филмчета, защото момчетата имат талант. Според мен са наясно, че имат, но не винаги желанието за голяма кариера в Холивуд е изпълнимо. А и те вече имат голяма кариера.  Това че е в сериал, не я прави по-малко значима. А и като се сетя какво става с двойките в холивуд и как за сега само Бранджелина се държи... по-добре да си стоят в сериалчето и д ане подлагат браковете си на излишен риск...особено Джаред. Дженсъ н съм по-склонна да го пусна да експериментира в кариерата... Whistling Blush

# 27
  • Мнения: 3 736
Изпуснала съм - за какво е виновна Сира Гембъл?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 630
Добро утро Grinning
Погледнете ги тези двама откачени Mr. Green

# 29
  • Мнения: 97
Белс, точно като теб се чувствам  LaughingВсе пак май клоня повече към радостта. Ми к'во да правя, егоист съм и искам още да им се наслаждавам в тази им форма и образ. Тя световната слава ще почака  Laughing

Джен, благодаря за преведените спойлери  Hug И аз като теб мисля, че този сериал им е много удобен. Като че ли нямат достатъчно амбиция или вяра във възможностите си за нещо по-различно. Скромни деца. Може дори да са лениви  Laughing Но точно такива си ги обичаме  Heart Eyes Ако са щастливи с това, което правят, обичат работата си и в личния им живот всичко е наред - какво значение има голямата слава и многото пари. А и те не работят за жълти центове, де  Laughing
абсолютно споделям  Peace
отделно от това не смятам, че са върха на актьорския талант (не ме замервайте с домати  Laughing)
но пък това в холивуд съвсем не е номер едно изискване (справка - роб патинсън, който също много харесвам). като че ли там нещата се случват по случайност, или по-точно започват така и после вече от актьора зависи как ще се развие кариерата му.
въпроса е че е много трудно и почти невъзможно според мен, сега например ако се прави кастинг за някакъв голям франчайз или пък за някакъв по-класен филм, сред многото кандидатури на млади мъже актьори, продуценти и режисьори да изберат точно дженсън/джаред. те от една страна са вече типизирани с ролите си на сам и дийн, така че не върви да ги плеснат в някъв голям франчайз, който тепърва ще се развива, пък от друга страна за по-смислените филми, дето и критиците ги одобряват, вземат актьори дето са се доказали вече като такива.
така че според мен трудно ще пробият, ако изобщо имат такива планове.
дженсън не беше ли казвал че осми сезон ще е му последния и че иска да отдели време на семейството си  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт