Balea, Alverde, Catrice, Essence - 5 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 67 558
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Аз да се похваля,че все пак успях да си намеря лосиона Захарна целувка SunglassesСега се мацам на воля!Не ми е много трайна миризмата,но за това пък шишето е голямо и през 4 часа се цапам Mr. GreenМ/у другото като обсъждахте,че кремът е с по-лимонов аромат си мислех,че няма да ми допадне.Като си сложих от лосиона обаче видях,че може и още лимонче Heart Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 2 232
Dm в подлеза на НДК са отворили и има 15% намаление. Не съм влизала и не знам до кога е намалението Simple Smile

# 722
  • sofia
  • Мнения: 176
Намалението ще е до 29.09. Вече напазарувах, най - много се радвам за сенките tatoo на Мейбълин.

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Момичета, лосиона за ръце с ананас на Балеа мирише като тази серия на Фрутини  Laughing

# 724
  • София
  • Мнения: 6 264
На мен крема захарна целувка ми е странен, уж мазен и гъст, а попива на секундата върху кожата, даже не ми оставя лек филм.

# 725
  • Мнения: 0
уж отидох да си взема руж а се сдобих и с тази спирала. мн съм доволна!  Wink https://www.facebook.com/photo.php?fbid=276159805822334&set= … ype=3&theater

# 726
  • Мнения: 328
Dm в подлеза на НДК са отворили и има 15% намаление. Не съм влизала и не знам до кога е намалението Simple Smile

Ей такива новини много обичам Mr. Green, но не и портмонето ми Laughing

# 727
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 445
    НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт