Моля споделете мнение

  • 861
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
искам да споделя едно мое притеснение и ако някой е имал подобрен проблем ще се радвам да сподели нещо за това.
От известно време имам болки до опашната кост. След консултация с неврохирург ми се постави диагноза "Сплескване на м/у прешленото простронство м/у 4 и 5 прешен до опашката" или "Начален стадий на дискова херния", но за второто доктора не е категоричен  Sad. В момента се лекумав, но доктора неможе да ми даде 100% сигурност че всичко ще е ОК. Със съпруга ми планирахме след около 2 месеца да започнем опити за бебе, но с това което се случи и оклончивите отговори на доктора малко се замисляме. Докторо хем казва че трябва да сме сигурни в моето излекуване и тогава да мислим за дете, хем не е сигурен в излекуването ми Sad. Знам, че при една бременност настъпват много изменения в организма на жената, а и килиграмите които се качват не са за подценяване. На 29год съм и до сега не съм имала проблеми с костите и не ми е ясно това от къде се появиБ Другота което е, че доктора дори не ми погледно снимките и как така ми постави диагнозата не ми е ясно. Всеки доктор си добавя нещо от себе си - един ми каза това, друг ми казва, че била вродено, трети ме праща на ядрено магнитен резунанс  smile3511 smile3511 smile3511. Вече незная какво да правя. Те ще ме разболеят психически. Мислех да зарежа всичко и да си живея живота, но в същото време притеснението в мен си остава.
Моля ако някой може да ме посъветва каков да предприема или ако е бил в подобно положение да сподели.
Предварително благодаря!

# 1
  • BG
  • Мнения: 2 458
Цвети, категоричен отговор наистина се дава с ядрено-магнитен резонанс или поне скенер. Неприятно е, да! Опитай и при друг лекар, но няма такъв, който да то обещае, че ще се излекуваш. Тези заболявания са дълги, коварни и труднолечими. Консултирай се след това и с АГ, за да обсъдите как биха се съчетали двете състояния. Не мисля, че е непреодолима пречка за една бременност, но имай предвид, че и гледането на дете си е доста трудоемко и затормозяващо гръбнака. Въпреки всичко - млада си още, ще се справиш! Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт