Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 23 тема

  • 17 269
  • 711
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 179
Момичета, заповядайте в новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=675157.msg22794362#msg22794362

# 706
  • Мнения: 513
Момичета да ви питам - според вас трябва ли да се купуват спални чувалчета  и пижамки? Чета тука някакви списъци и се чудя.
За кантарче също не ми е ясно, май е необходимо.
А и още нещо - кои са задължителните аксесоари за количката, че моята няма нищо - дъждобран, чадър, какво още? Задължителни ли са и тези кошове, че моята количка дето съм я харесала нали е за близнаци и е тежичка, пък и като сложа две бебета допълнително натежава, та с кошове абсурд ми се вижда. Порт бебетата не биха ли свършили същата работа?
Мерси много на всички

# 707
  • Мнения: 4 651
ivette, аз взех спален чувал, защото много се отвива. Не бързай, ако ти трябва ще си купиш после.
Пижамки от две части нямам, но гащеризончетата- пижамки са прекрасно нещо: обличат се лесно, а са с дълги ръкави и крачоли и дори да се отвие е облечен. Тук като застудя аз ги ползвах един ден и за домашно облекло.

За коша писах, че съм ЗА, но за близнаци май няма такива колички.

# 708
  • на земята
  • Мнения: 4 094
пиште в новата темичка сладурки че всички да четата,за какви кошове говорите?

# 709
  • Мнения: 513
Ох, да, обърках, се

# 710
  • Мнения: 355
честито на жени ив за малката кукла
набързо успях да поизчета че засега времето ми е кът
добре дошли на новите мами
качих две снимки на бебо в снимката във фасебок няма да качвам
засега е много кротък ама да видим докога
искам да питам родилите мами какви капки и чайчета давате за коликите и по колко пъти на ден  акат вашите слънчица може да ми пишете нА лични че нз дали щемога да изчета всичко
липсвате ми всички стискам много палци за всички

# 711
  • Мнения: 47
Здравейте ще пиша и във ваща темичка с молба ако някоя мама е в подобна ситуация да сподели Simple Smile във 7 месец ми откриха скасена шийка с 50 % вече съм в края на 8 месец с мн,лежане издаржах до тук,но днес бях при АГ и за вече съм с 1 см разкритие,казаха ми да лежа и след седмица съм пак на преглед,но ми е притеснено дали това 6те е достатачно да издарйа поне 2 сед. още

Общи условия

Активация на акаунт