Намаления 2012

  • 106 481
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 23 128
Обожавам детските дрехи на LC Waikiki. Страхотни са и намалени са на съвсем приемливи цени Simple Smile
А без намаление не са ли от ранга на НМ? Останала съм с впечатлението, че горе-долу са на едно ниво.

# 706
  • София
  • Мнения: 11 790
Според мен и без намаление дрехите на LC Waikiki са на прилични цени,но без да съм разглеждала всичко подробно.През пролетта купих блузка за момиче без намаление за 15 лева и суитчър за голямо момче от хубав плътен памук за 25 или 26 лева.Може да е било нещо промоционално,.но нямам спомен.

# 707
  • Мнения: 2 474
Обожавам детските дрехи на LC Waikiki. Страхотни са и намалени са на съвсем приемливи цени Simple Smile
А без намаление не са ли от ранга на НМ? Останала съм с впечатлението, че горе-долу са на едно ниво.
Правилно ти е впечатлението. Peace
Пазарувах скоро и от двата магазина за децата.От частичните им намаления,които не бяха никак малки и като процент надолу и като избор.Пример-пуловер,риза и панталон ми излязоха около 50лв общо и от двата магазина.За магазините им в Бургас става въпрос. Grinning

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Обожавам детските дрехи на LC Waikiki. Страхотни са и намалени са на съвсем приемливи цени Simple Smile
А без намаление не са ли от ранга на НМ? Останала съм с впечатлението, че горе-долу са на едно ниво.
Ами ние в Пловдив нямаме все още НМ и за това не мога да сравня. Но скоро ще отворят и аз нямам търпение  Grinning
 Just...a woman, да, блуза-хубава, официална не намалена е по 15 лв. Но аз винаги изчаквам да намалят и купувам по 10 лв  Wink
Не знам дали в София като отворят ще има намаление, но сега в Пловдив има. И има страхотни дънки и панталони по 20-22 лв. Пък за роклите и полите им да не говоря  Heart Eyes

# 709
  • София
  • Мнения: 44 322
ex, с тези цени направо ме запалихте Simple Smile
вярно редовните са подобни на НМ, с разликата, че при НМ още свясно намаление не съм видяла Simple Smile

# 710
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Явно коледната треска за пазаруване вече е налице. Днес в Карфур в Мола беше лудница. Има някакви промоции, както винаги.
Има олио Лазур за 2.29 и всеки може да вземе само до 3 бутилки.

# 711
  • София
  • Мнения: 3 271
Явно коледната треска за пазаруване вече е налице. Днес в Карфур в Мола беше лудница. Има някакви промоции, както винаги.
Има олио Лазур за 2.29 и всеки може да вземе само до 3 бутилки.

Интерсно ще ми е за Карфура, като отварят в новия МОЛ дали ще пуснат допълнителни намаления там. Чакам отварянето на този магазин с огромно нетърпение.
Билата явно се стреснаха от това откриване и последните 2 седмици, като пазарувам от тях доста ми понамаляха сметките. Сега ще падне една конкуренция....да видим кой ще е по-добър в ценообразуването  Wink. Извинете ме за отклонението  Simple Smile

# 712
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Според мен Waikiki е на светлинни години от H§М.
Kaто изпълнение,шев,и трико.
Вторите са ми парцаливи.

# 713
  • София
  • Мнения: 23 128
Тия Waikiki пък не са ли някакви ужасни шаренийки? Като им гледам дрехите и почват да ме болят очите. Но съм заинтригувана. Редовните им цени са съвсем приемливи за мен. Все може и да харесам нещо за детето. Важното е, че ще имаме нов и различен магазин, поне за разнообразие.  Grinning
Имат ли някакъв официален сайт, че да ги разгледам по-подробно? Попадам на един, който е много кофти направен и дрехите вървят като на конвейер (ама и аз го обясних...).

# 714
  • София
  • Мнения: 44 322
НМ в детските има и мн хубави неща.
Waikiki сега из разгледах сайта...ми момчешките не са  повечето шаренийки...или поне не повече от НМ, бенетон и подобните...но аз принципно се раздвам като има нещо по-ярко за момче.

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 13:16 от Angel_Dust

# 715
  • Мнения: 6 214
Тия Waikiki пък не са ли някакви ужасни шаренийки?
Детското е точно така.  Peace

# 716
  • Мнения: 519
някой да си спомня кога започна намалението в Зара миналата година Thinking

# 717
  • София
  • Мнения: 44 322
А аз чакам намаленията на ZARA  Mr. Green
И аз  Party Някой знае ли кога започват?

Намалението в ZARA е винаги след Коледа .....
точно на предната страница го пише

# 718
  • Мнения: 8 328
За ZARA - за 3889 път...веднага след Коледа  Twisted Evil

# 719
  • Berlin
  • Мнения: 11 331
По-напред се писа, че е след Коледа обикновено.
Да. Simple Smile

А къде гледате цени на Waikiki?
И Peek& Cloppenburg пращат ли още ваучери по пощата?

Общи условия

Активация на акаунт