Намаления 2012

  • 106 457
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 519
.

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 15:00 от pufpaf

# 721
  • Мнения: 8 291
pufpaf - неможе  Twisted Evil
Мога да си нервнича колкото си искам и не смятам че трябва да си ми коректор.
Извинявам се на останалите - но от възпитани коментатори ми е писнало

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Аз пък не мисля, че са шарени. Има си и изчистени дрехи има и по весели. Имам в предвид например дънки с бродерия. Повечето и им блузки са с шарени картинки, но пък на мен това мнго ми харесва.
Това е сайта им, но е турски http://www.lcwaikiki.com/category.aspx?cid=1121&pg=4&g=2

# 723
  • Мнения: 2 472
Тия Waikiki пък не са ли някакви ужасни шаренийки?
Детското е точно така.  Peace
Има и шаренийки но има и по-изчистени.На баткото купих пуловер,тъмно син с бели кантове около шията само за 15лв.На малкото светлосиня риза с много изчистена и малка апликация само за 8лв,пак за него ватиран черен панталон само за 9лв.Като за тези пари са добре като изработка.Риза за баткото 16лв,имаше и от 14 но бяха много шарени.
За мен едноцветна жилетка намалена повече от 50% на цена 17лв,както и панталон намален с толкова за 17лв.Но не всичко си струва на редовна цена.

# 724
  • софия
  • Мнения: 25 609
Сега разглеждах сайт-а на waikiki. Тооолкова много неща харесах. Дали ще има всичко, което го има в сайт-а?

# 725
  • Мнения: 685
Колко е първоначалното намаление в ZARA? А Mango, тях кога да ги чакам?

# 726
  • Мнения: 1 531
да знаете в комсед намаление на какво има? чудя се за адвентскалендарите...

# 727
  • софия
  • Мнения: 25 609
да знаете в комсед намаление на какво има? чудя се за адвентскалендарите...
На предишните 1-2 страници бяха писали момичетата.

# 728
  • София
  • Мнения: 44 217
понамалени са, да, някои.

# 729
  • София
  • Мнения: 504
В днешния брой на сп. Стори има талон за 10лв. отстъпка при покупка над 50лв. в H&M в мол България. Важи за този уикенд Peace
От фб на мола.

Waikiki аз много си ги харесвам, това лято си купих две разкошни ризи-кимоно оттам, едната беше 16лв, а другата 12. Втората я взех когато ги бяха намалили още повече и реших, че искам още един цвят Mr. Green Перфектни са - изработка, материя, скъсах ги от носене.
Чакам да отворят в Сердика, че България е много далеч за редовно обикаляне.

# 730
  • Мнения: 3 248
Брей, тоя мол на България доста нещица ще има в него.

Днес пътуваме с колата и си говорим, дали ако вземат да пуснат Дебенхемс в БГ ще са им цените като в Англия или ще ги побългарят и БАМ, 1 мин. след това рекламен билборд, че отварят на първи. После проверих, че ще са на три етажа (нормално).  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 4 202
Днес пътуваме с колата и си говорим, дали ако вземат да пуснат Дебенхемс в БГ ще са им цените като в Англия или ще ги побългарят и БАМ, 1 мин. след това рекламен билборд, че отварят на първи. После проверих, че ще са на три етажа (нормално).  Heart Eyes

http://www.facebook.com/#!/DebenhamsBulgaria?fref=ts

Цени обаче не знам.

# 732
  • София
  • Мнения: 6 172
Аз пък чух реклама по радиото, че за първите 100 клиента, прекрачили прага на Н§М ще има ваучери за пазаруване по 20лв.
В Уайкики наистина някои неща са доста шарени, но се намират и доста приятни модели. В интерес на истината по отношение на качеството засега Уайкики печели пред Н§М за нещата, които аз съм купувала.

# 733
  • София
  • Мнения: 35 190
Уайкики са много качестеви дрехи(детски) . Софиянки може и да си представяме шарения, но съвсем не е така. Купувала съм от турски мол- без забележки, преди дни ми подариха за децата дрехи пак от Турция- един път Peace

Днес пътуваме с колата и си говорим, дали ако вземат да пуснат Дебенхемс в БГ ще са им цените като в Англия или ще ги побългарят и БАМ, 1 мин. след това рекламен билборд, че отварят на първи. После проверих, че ще са на три етажа (нормално).  Heart Eyes

#!/DebenhamsBulgaria?

fref=ts" target="_blank" rel="ugc nofollow">http://www.facebook.com/#!/DebenhamsBulgaria?fref=ts


Цени обаче не знам.
Не знам дали е истина, но дочух, че тишърт на фъйъртрап ще е към 60-80лв  Rolling Eyes
В спорта в момента са до 15-20лв...

# 734
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера посетих Комсед на Каблешков - ами нищо общо с магазинчето на Славейков! Много, много намалени играчки, вкл. и тези които аз търсех и за които на Славейков ми казаха, че нямат намаление и ми предлжиха да ми ги продадат на редовна цена Crossing Arms Не знам каква е тази липса на комуникация между магазините, но просто не може така!
Купих, каквото исках, доволна съм Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт