Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 799
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ето и моя коментар на серията :
Ядосах се на Азам. Идеше ми да му навра традициите там, където слънце не огрява .Много хубави неща му каза Хазар, ама дъртия си знае своето. Идеше ми да му хвърля един хубав бой (той не, че щеше да разбере нещо от това де). Азам вместо да помогне на Хазар още повече го обърка. Добре, че Хазар сподели малко от това, което го тревожи на Зилян.
Михри ми идеше да я хвана за перчема като си отвори устата да пита за бебето. Питат я, не питат, тя да си каже, като чели  някой и търси мнението. Обаче на края на серията с тези джинове не уби. Така не съм се смяла.  Joy
Хубаво е, че Дживан проходи. Трябваше да се случи нещо хубаво в семейството. Хареса ми лицето на Дживан като го целуна Мерве. Той беше изненадат, ама ми е странно, защото постоянно им търси вниманието. Все трябваше да се сети, че имат чувства. То неговата работа ще излезе, че все дава акъл на другите, пък неговите работи не може да оправи.
Хахото ще се окаже по опасен от Ресул. Много добро лечение спретна на Ресул. Той милия как гледаше момичетата (то не че имаше какво да се види де). Имаше малко код оранжево, ама поне разплетоха езика му. Признавам го обаче лекуваха го с ток, ама мекара му си остана.
Дестан ме ядоса също с израза "и стрелящият, и застреляният станаха жертва на погрешни обичай, погрешни разбирания", ами племенника ти и жена му?! Заради нея почнах да гледам сериала (не само де), ама тя в последно време ги плещи едни - от глупаво, по-глупаво.

# 31
  • Мнения: 11 987
Сарая на Хазар


Скрит текст:
Михри-5 еп


Седи си Михри Шахвар в дневната на Хазаровия сарай в очакване Зилян-ханъм да избърше всички клавиши на пианото и да ги рздели по цветове...Седи,сърба си кафето и си мисли:
"Искам бебе!?!?!Красиво и умно като Ресул и да не е проклето като леля си Зилян,е може малко да вземе от леля си Дилян,поне гимназия да завърши,защото Ресул е ходил само да 8,а аз май хич не съм или съм,не помня...Трябва да питам мама....Ама нали съм Шахвар има ли значение колко съм умна,то само айде Михри,окъпи ме Михри,чок ищах бол мерак Михри,Михри туй,Михри онуй....А аз искам бебе....Аз като съм здрава дали Ресул не е нещо дефектен...Боже,боже какви мисли само ме спохождат,той е мъж та дрънка,особено в главата...и защо татко Шахвар казва,че щъркела докато го е носел го е изтървал няколко пъти,много си ми е умничко мъжлето....Животинчето ми сладко...Това не е обида,а като се разпали и разгорещи,нали знаете кога става като истински звяр и тогава Михри дръж се за кревата да не паднеш при свекъра и свекървата /тяхната спалня е под нашата/,а говедо му казвам защото това е най-благородното животно срещано в Мидят,пък и на мен си ми харесва,как да му казвам Котьо или зайче....Ами на такъв Херкулес /този кой беше,май от един филм/,100 процентов мъж не върви така да му казвам...Иначе за 5 г брак и ме е побийвал за да стана по умна ми казва и сме се карали ей така за малко емоция,но нали ми е съпруг традицията така повелява,да не забравям че имам мъж....Иначе всички са добри хора..ей на дойдохме в Истанбул и аз гражданка станах,ходя по магазините /1 път на 3 месеца/скъсих полите и захвърлих басмените роклета до земята,чумбера ми и той градски прозрачен,ами млада съм хубава съм нека да се види.....Ресул дали ми изневерява?А сега пък това откъде ми дойде на ум?Ами да се пробва,ако не иска да яде бой от мен докато му омекнат зъбите ...моята традиция пък така повелява....Да види тогава Михри носили пътъци с токчета или с терлици ходи още...."

# 32
  • Мнения: 1 012
Напълно съм съгласна с теб, Иве. Особено пък Дживан, как може да си толкова заспал, да не видиш за какво те търси аджеба дадена жена!  ooooh! То толкова ачик че непрекъснато е с него Мервето, а накрая изненадан!  Crossing Arms
А на Михрито ми иде да й извия вратленцето като на пиле преди да го сготвят  Whistling
Дестан в началото ми харесваше с разсъжденията си, а напоследък ги вади едни остроумия, ум да ти зайде!

Славенче, разбиваш ме днес, джанъм!  Hug

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета  Hug

ИВЕ  Hug newsm51   за новата тема и старанието, което полагаш всеки път с нещо новичко!
Първо си пуснах хубавата песен малко за ободряване.
Аз като че ли с всяка изминала серия се разочаровам все повече от Дестан - хем разбира, че са погрешни традициите, хем като магаре на мост продължава да държи да се спазват  ooooh!

Иве  Hug мисля, че освен Хасан и Берин в групата за подводно плуване трябва да вместиш и Дестан и Азам. Големи интриганти с голямо самочувствие. ooooh!
Този Угур като някакъв "внедрен вътрешен следовател", разбра от разката на Зилян за това, какво е правил Ресул като малък и веднага го приложи с мотива, че Хазар му бил приятел. Че той ги следва по петите с неговите налудничави съновидения.
Две по важни неща отчитам за себе си в тази серия - прохождането на Дживан, и това, че Зилян разбра, че и тя е в проблема между Хазар и баща му. Предполагам, че сега още по настървено ще се опитва да разбере истинската причина.

BELL-  newsm51 за хубавия колаж /от моя подпис/ Peace Благодаря ти!

# 34
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ромина, реакциите на Дживан са ми странни, особено след като беше на гости на Мерве и реакцията и като реши да си тръгва, след като тя му се опълчи. Пък и на партито двете с Дестан едвам не се поускубаха малко. Явно са решили сценаристите да играе "кон с капаци" по отношение на любовта.

Силве, май накрая ще се наложи всички да наредим за уроци по подводна гимнастика. Лошото е, че не могат да се провеждат групово, а трябва да са индивидуално.

# 35
  • Мнения: 11 987
Иве ,май има много кандидати за твоя басейн,май школа ще трябва да откриваш newsm78

май трябва да ги потопиш всички в Северния ледовит океан,а там да се оправят както дойде

# 36
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, те уроците се провеждат в басейна на Азизоолу за по лесно. Пия едно кафе първо на диванчето на Берин, докато тя облече банския и после веднага в басейна.

# 37
  • Мнения: 11 987
Уредила си се Иве,уредила си се....Но я да те питам,как реагира Зилян ако погледнеш по така на Хазар или не смееш пред нея Mr. Green

Ромина  Wink

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Айде и аз да си кажа преди да съм излязла пак, че ще пропусна пак като вчера а ви да не вземете да изпишете темата ей    Naughty    Mr. Green  

Хазар ами хубаво сподели й малко на Зилян, ама така остави много отворени въпроси в нея, хем ти казвам нещо, хем обаче остави ме сам да се оправя с проблема, някак си ... няма логика, продължава още да й се дърпа, което мен вече започва да ме ядосва пък за нея не знам ...
Хасан вече преиграва, сетил се след толкова години да кара безсънни нощи, не знам какво е било тогава но това сега ми идва в повече...  
Берин, добре, Иве подействала ти е гимнастиката, жената я бива тия две серии.   Peace    Hug  
Михри обаче, от тъп по - тъп израз каже, от глупост по - голяма глупост прави ..
Ресул, много добре играее, много. Винаги съм смятала че да играеш лошия е по - трудно отколкото ролята ти да я положителна, е Фърат се справя страхотно. Тази серия мил момент - брат - сестра, много добра игра и на двамата, наистина тогава като погледнеш за части от секундата би могло да се забрави какви ги дроби и какви ще ги дроби още.    #2gunfire
"Хахото", май е майстора на Ресул, изигра си картите по - добре от него, само не схващам какво ще спечели като не каже на никой че Ресул стои зад бомбата, но ще видим най - вероятно! И той днес се държа горе-долу нормално...
Дестан беше права за думите които каза за стрелящия и застреляния, нооо най - малко младите имат вина за тея традиции, тъй че жено по - добре си мълчи не се обаждай.   #Cussing out
Дживан, малко като препариран ми стои и до Мерве и до Дилян, а Мерве защо го целуна ..? От цялата серия обаче сцената с прохождането беше най - добра!    Peace  
Зилян голяма готвачка ще излезе да му се не види брей брей    Thinking
Азам, почти не искам да го коментирам, само ще кажа : "как да убедиш пора че гъза му мирише като на него му мирише на хубаво" Азам едно си знае едно си бае и това е, но ще клекне няма къде да ходи   Crossing Arms

В общи линии не много силна серия, но добра с чудесна актьорска игра

Hug     Hug      Hug

# 39
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, ние с Хазар сме се разбрали - тия неща ги правим насаме. Пред семейството - "здравей-здрасти" и толкова. Да се оплача тоя диван много неудобен. Мама Берин го е направила на буци от седене.  ooooh!

# 40
  • Мнения: 11 987
Славена, ние с Хазар сме се разбрали - тия неща ги правим насаме. Пред семейството - "здравей-здрасти" и толкова. Да се оплача тоя диван много неудобен. Мама Берин го е направила на буци от седене.  ooooh!


 Joy Joy JoyАбе те и с Бурджу бяха уж на здравей здрасти /когато го посети след раняването у тях/,но после бат'Ресул се прави на голЕм мъж с нея....Вай,ами сега да не вземеш да попаднеш в неговите ръце,заради едната чест Thinking

# 41
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена, спокойно. Нека дойде Ресул, идея си няма какво му мисля. fight  После не знам с какво ще го съживявате. Такова превъзпитание ще му дръпна, че и Михри няма да го познае.

# 42
  • Мнения: 11 987


Хубава вечер!

# 43
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ехооо, самичка ли ме оставихте в темата?  Whistling

# 44
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ехооо, самичка ли ме оставихте в темата?  Whistling

А не си самичка ето идвам при теб  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт