За контракции ослушваме се вече, бърза да излиза СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 23 908
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 802
Каси ... аз магнезия го спрах като влезнах в девети месец и за сега нямам контракции. Но пък ако си била с много такива през цялата бременност и ги спреш сега .. може и да те почнат веднага. Но пък нали казват, че 8 месеца може да имаш и в последния девети нищо да няма  Mr. Green
Ако мислиш, че няма да родиш веднага щом ги спреш ... ги спри  Hug
Ако нещо те заболи ... едно но-па и готово.

Стефанелче ... първата ни мама когато има време се надявам и аз да пише. Тя последните месеци не влизаше, а и сега сигурно и е притеснено за малкото бебче  Hug


Франчи ... защо да ти сменям термина. Това по ехограф ли се мести или тогава ще ти е секциото  Heart Eyes

Мария 2709 ... хайде вече да се показва твоя бебок .. много срамежлив излезе  Hug

Калинас ... хубаво е матрака да е твърд, но не и дунапренов. Но вече ти ще си прецениш  Hug

Агира ... и вие сте с перфектни резултати, браво  Hug
Аз също не искам да раждам голямо бебе, че каквато съм дребна  ooooh! но пък каквото такова  Whistling

Натали ... браво за хемоглобина и другите новини  Hug



Хайде нашата гимнастичка излезе  Heart Eyes Успех  Praynig
А довечера към 17:000 часа са и нашите момчета .... войлейболистите  Heart Eyes






# 46
  • Мнения: 184
Ехеееееееееееее, браво на вас. 4 страници за нула време. Фейт тенкюююююююююю   bouquet

# 47
  • Мнения: 175
Лелеле  Crazy изчетох ви  #Silly
Много ме боли главата, и кръвно съм вдигнала..мрън мрън..лягам да почивам

# 48
  • Мнения: 4
Моя Барбарончо много се мърда пак и май се завъртя .... досега беше с главата надолу , а сега май е с главата настрани, абе не му разбирам много на 17ти ще го видя кви ги върши танцьора ми той.

Едни приятели ме видяха в квартала и говорим говорим казах им че е младеж и че изведнъж наддаде килограми мъника и те ме бъзикат "Да не е наддал само на пи*ка"  hahaha Много се смях Simple Smile Мен почва да ме обзема страх  че съм с момче , с момиче имам опит ама с момче никак, дано педиатърката да ми помага.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 483
Фейт  baloni Благодарско за новата темичка.
Запис за сега и се връщам да чета.

# 50
  • Мнения: 201
Фейт благодарско за темата, тоя въпросен СЕКРЕТ - неприятно ли е?
Защо някои мами често искат смяна на термина - той не се ли определя веднъж в началото и си стои все една и съща дата newsm78
Днес голяма разходка му направих,  сега отивам в bath1 и после пред тв-то за волейбола

# 51
  • Мнения: 1 445
cassiopeia_vn ,моята лекарка ми спря магнезия още преди месец,след като ми вливаха магнезий венозно.Не съм имала проблеми оттогава(да чукна на глава)

# 52
  • Мнения: 9
Ей, рекордьорки по изписването сте - за по-малко от седмица една тема! Браво! Но пък с интерес ви чета Simple Smile

Хайде - само хубави новини и интересни коментари в тази тема!

# 53
  • Мнения: 217
cassiopeia_vn на мен мо спряха магнезия в деня в който влизам в 9-ти месец. След това и аз си имам контракциите и то силни и болезнени, ама още не съм родила. Очаквам го дребния, ама няма грам разкритие  Laughing.(поне сега е достатъчно наддало около 3кг.)

# 54
  • Мнения: 2 802
Фейт благодарско за темата, тоя въпросен СЕКРЕТ - неприятно ли е?
Защо някои мами често искат смяна на термина - той не се ли определя веднъж в началото и си стои все една и съща дата newsm78
Днес голяма разходка му направих,  сега отивам в bath1 и после пред тв-то за волейбола

По т. 1 ... от самата лаборатория ти дават едно като клечка за уши ... /да кажа само, че НЕ е същото като за влагалищен секрет/ и когато отидеш до 00 да дадеш урина, си взимаш и секретче от Д-то. После го носиш пак в лабораторията и това е Flutter Малко е неудобно, но не и болезнено ... тя клечицата е много тънка Mr. Green Ще видим дали съм се спревила в сряда като излязат резултатите.

По т. 2 По принцип трябва да е определен от самото начало - моя си е все 02.09. Просто по време на бременността, погледнато ехографски ... бебето напредва повече или обратното и се мести датата. Но аз си оставям всички на датата, на която са ги определили, защото когато родят ще ми трябва точната дата на термина, а не датата която са изместили за секцио и т.н. Ще впиша после и двете дати и това е Crazy

# 55
  • Мнения: 78
Фейтче,мерси много за темата,миличка!Златна си ни! Hug
Аз в понеделник съм на ЖК и ще искам да видя как е бебка,че от 2 месеца не сме се "срещали".Мели,както Тета ти е писала,през август май няма лекции,във ваканция са,но като отида в понеделник на преглед,ще питам акушерката-Камелия,нали тя води училището за бременни и ще докладвам.Днес и тук се поразхлади малко...да видим ще вали ли,няма ли...
Мартичка,толкова си хубава на снимките!Ама коремчето ти май доста се е смъкнало надолу,или само така ми се струва? newsm78

# 56
  • Мнения: 39
Благодаря ви! Аз също много го харесвам цвета, май и заради тожа я избрах.

# 57
  • Мнения: 4
Супер снимки от Калина пак, браво на модела  Hug

Миленка и другите са ти казали, но хранителните добавки не са лекарства. Добрите на пазара са изцяло натурални и се използват като превенция, не толкова лечение. И аз като Калина пия от години, но на др фирма и антибиотик или заболяване не съм видяла. В крайна сметка ти като майка ще решиш какво да даваш на детето си, отговорността няма да е на свекървата, а само твоя. И съвета ми е, отложи идването й у вас нпосредствено след раждането, тогава ще ти е най-малко до изявени дразнители..  Crazy

Това наше Силве е много нахъсана и талантлива, утре ще е интересно. Стискам палци и на двуметровите ни момчета  Heart Eyes

А за свекитата, моята е чудна, много си я обичам. Дай боже всекиму....

# 58
  • Мнения: 29
Е, качих няколко снимчици и аз Simple Smile поне от към пране и гладене съм се отчела.. Остават сега големите покупки, ама тях съм ги оставила за след 15ти
На мен ми спряха магнезия като усилиха дозите на желязото...
Айде отивам да вземам баткото и от там.. на люлкитее  1swing имаме среща с гаджето след градината - вчера чак ходихме да се подстрижем и да подновим фигурките, че косата много израстна и не се виждат толкова добре..  Laughing
Като се върнем... сигурно ще сте на...20 страничка.. Wink

# 59
  • Мнения: 4
Запис и от мен   bouquet

Франческа аз също имам възглавница за бебчо
Скрит текст:

и по-точно тази http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7261&cat=30 но ако ми се стори висока, ще му напълним памук от аптеката в празна калъфка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт