ПРЕКРАСНО, но дали ще се реализира? НЕЕЕеее, не се... :(

  • 1 564
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 380
Чух, че млякото е сухо и Украинско, защото било най- евтино, пък вие си правете изводите...
А закуските са наистина отвратителни, глетави тестеняци. Работя в у- ще с пансион към него и повечето от децата ни са от социално слаби сем. и като са при нас от ваканция до ваканция не са много задоволени, а дори те някои от закуските не ги искат. Това какво ви говори!!! Whistling / сега съм по- майчинство, но ходя да си виждам дечицата/
Според мен най- правилно е да им се дава някакъв плод! Naughty

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И дъщеря ми не я хвърля. Ако не й се яде, изобщо не я взема от таблата. Класната й казва, че ги давала на чистачките, но все си мисля, че в някоя закусвалня добре биха могли да се продават и да се врътка страшен бизнес на чужд гръб.

Аз съм й казвала на щерката да си я слага в плик и да ми я носи, да видя - вярно ли е чак толкоз лоша...ми не е да ви кажа  Wink. НО за нея всичко е гадно Sick

Поредната гавара на соц. Министерство и на онази "мазничка" Масларова  #2gunfire #2gunfire  #Cussing out

И до кога ще търпим такива "екстри" и подигравки към нас и най-вече към децата ни?  Thinking

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Защо да не се реализира?
Зная, че закуските ще  бъдат сандвичи и сок/ст.чай (опаковани).

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ми се отваря Sad

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Защо да не се реализира?
Зная, че закуските ще  бъдат сандвичи и сок/ст.чай (опаковани).

ми защото ей го нА - 2-ри срок е вече, а положението със закуските си е все такова. Tired

Общи условия

Активация на акаунт