Крачето на беба трепери

  • 912
  • 9
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
След два дни ставаме на два месеца. Забелязвам ,че едното и каче на моята дъщеря трепери понякога.Трепери не съм сигурна дали е точната дума ,защото е по-силно от треперене , като тресене ...
Аз така или иначе ще попитам в петък ,но някой да е имал подобна ситуация ?

# 1
  • Мнения: 54 445
Да , имахме такъв момент , за кратко беше и мина спонтанно .

# 2
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
И при моето момче се забелязва същото. Всъщност аз го усещах още докато беше в корема ми, но е знаех какво точно се случва. Разбрах, че се дължи на незрялата нервна система при новородените и ще отмине. Не знам обаче докога да чакам преди да посетя невролог.

# 3
  • Мнения: 54 445
Точно така е - от незрялата нервна система .
Моето дете се роди преждевременно и това беше най-слабото място .
Но се оправиха нещата , слава Богу !  bouquet

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
благодаря Ви   bouquet
Аз също докато бях бременна усещах същото потрепване сега се сещам.Иначе не знаех ,че е от незряла нервна система.Явно е нещо обичайно ,но като не съм го виждала при баткото ми е  непознато и се притеснявам.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Тикве, моят дребосък правеше така с ръчичката.....
Всичко беше наред, но ти си питай все пак и лекар... Hug

# 6
  • Мнения: 290
На голямото ми момиченце имаше потреперване на ръката. Появи се след втори пентаксим. Тръгнахме по невролози, казаха,че е незряла нервна система и до 3 месечна възраст било нормално. Постепенно, постепенно треперенето си отшумя и за щастие не се появи отново.
Консултурай се за всеки случай с невролог, за твое спокойствие.

# 7
  • Мнения: 676
Може би ще отмине само, но аз лично бих се консултирала задължително с невролог.

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Отшумя ли треперенето на крачето ви, мадам тиква? При моето дете от около 20 дни не се забелязва. Party

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имаше подобни неща за кратко при сина ми. Доколкото си спомням, тогава като питах педиатъра, тя ми обясни, че е от незрялата нервна система и е преходно.

Общи условия

Активация на акаунт