Ходене до тоалетната когато сме навън

  • 3 487
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 335
А колко обемно е това гърне? На мен ми се вижда доста - трябва да го нося в отделна чанта/ налонов плик, а това не ми се струва доста удобно. Thinking
А ние имаме друг проблем, ако имате опит споделете. Нормално за момченцата е по-лесно да пишкат навън - засатва до дървото/храстчето и пишка. Моят син не ще и да чуе и започва да стиска, много. Понякога се случва от толкова стискане да започне да пишка в гащите и се разстройва много. А в къщи си пишка прав на голямото гърне, не иска да сяда.

Не го намирам за проблем, а за неготовност (или както там се казва) да пишка по този начин. Синът ми съвсем отскоро се "престраши" да пишка прав, преди също много се фрустрираше от идеята за това.

Potette е съвсем малко, колкото по-обемна книга (малък формат) примерно Laughing Аз си го носех в дамската чанта (друг е въпроса, че "дамската" ми чанта е с размера на средно голяма черна дупка Laughing )
Гърнето от Джъмбо е малко по-обемно Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 17 318
Да, нашето от Джъмбо е малко по-обемно, носим го в торбичка на количката.

# 32
  • Мнения: 1 441
Да, и аз така предположих, че зависи от дамската чанта Simple Smile Моите не са особено големи и няма да се събере вътре, а количка вече не ползваме.
За пишкането прав - въпросът е, че той в къщи пишка прав, само навън не ще. Включително и навън в тоалетна не иска да пишка права, така както го прави в къщи на тоалетната.....

# 33
  • София
  • Мнения: 371
 На мен тая салфетка, която вървеше с гърнето, нещо не ми беше достатъчна. Затова докато имахме още памперси си нарязах на 2 на 3 някакво количество и си слагах в торбичката да попива. Когато свършиха памперсите минах на салфетка, но рядко ми се налага вече. Иначе в началото моят на вън пишкаше само в гърне, затова си го мъкнех на всякъде.

# 34
  • Мнения: 676
Ееееееееее Гуанчи, да си жива и здрава, страхотна идея  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт