Автоимунизация за задържане на ембрион

  • 1 413
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Привет момичета,
пускам тема, за която не намерих много инфо във форума. Става въпрос за автоимунизация с цел задържане на ембрион. Вече 2 пъти след инсеминация се оказва, че е имало успешно оплождане, но ембрионът не успява да се задържи и много бързо ми идва. Според моя доктор става въпрос за отхвърляне от моя организъм. Предлага ми да направим автоимунизация - взема се кръв от мъжа ми, после нещо се обработва и ми се бие на мен с цел организма ми да свикне с чужди антитела и да не ги изхвърля. каза, че това го правили често при ин-витро процедурите, за да се подсигурят, че жената няма да изхвърли ембрионите.
Някоя от вас има ли опит в подобна процедура? Интересува ме всичко, свързано с нея - колко инжекции трябва да ми се поставят, колко време трябва да се чака, за да има ефект преди нов опит за забременяване, има ли странични ефекти за жената след автоимунизацията.......?
Ще съм благодрана на всякаква информация, тъй като мисля да се подложа на това, и малко ме е страх от неизвестността.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 16 691
вероятно става въпрос за активната имунизация newsm78

# 2
  • Мнения: 75
ами всъщност незнам дали е активна или пасивна....  Simple Smile
знам, че се взема сръв от партньора, обработва се и се "произвежда" нещо от нея, което се инжектира на жената, за да привикне организма й към външни тела и да не ги отхвърля....

# 3
  • Мнения: 1 186
в сайта на Зачатие има подобна тема, виж там. между другото при кой лекар си и защо не го разпиташ по-подробно за активната имунизация?

# 4
  • Мнения: 75
аз съм при д-р Тодоров в София. Клиниката му е затворена август месец, а аз исках да проуча предварително от независими източници за тази процедура.
Ще погледна в Зачатие, щом казваш, че там има подробна информация.

Благодаря ти!  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 16 691
ами всъщност незнам дали е активна или пасивна....  Simple Smile
знам, че се взема сръв от партньора, обработва се и се "произвежда" нещо от нея, което се инжектира на жената, за да привикне организма й към външни тела и да не ги отхвърля....
Нарича се активна имунизация и заглавието на темата не ти е вярно, затова вероятно не намираш инфо в нета, ако пускаш търсачка: автоимунизация Peace

Общи условия

Активация на акаунт